5 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

Güne Ay /Mars karşıtlığının bazılarımıza gerilim ve stres bazılarımıza ise hızlı karar alma ve harekete geçme becerisi getireceği enerjilerle giriş yapacağız. Duygu ve düşüncelerimizi süzgeçten geçirmeden spontane bir şekilde öfke veya heyecanla ifade edebilir; pek çok seçeneğin arasında kalmanın getirdiği telaşla ve karmaşa içinde karar almaya çalışabiliriz. Ayrıca aceleciliğin verdiği ufak tefek kaza ve sakarlıklara da uğrayabiliriz. Dilin kemiği olmadığında ağzımızdan çıkacak sözlere de çok dikkat etmeliyiz zira kırıcı olabilir; karşımızdakini incitebiliriz. İlişkilerin zarar görmemesi adına sağduyulu davranmaya özen göstermeli sanki…

Akşam geç saatlerde Yengeç burcuna geçen Ay ile artık daha duygusal bir atmosferde olacağız…Evimiz, yuvamız, ailemiz, sevdiklerimizin yanı sıra bizleri ruhen besleyen ve duygusal manada tatmin edecek ihtiyaçlarımız ön sıraya çıkacak gibi…

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün ağzından çıkanlara dikkat etmeli, fanatik ve kırıcı sözler söylemekten kaçınmalısın. Aldığın haberlerden dolayı heveslenerek hemen harekete geçmek, girişimlerde bulunmak isteyebilirsin. Ancak aşırıya kaçmaktan ve fazla aceleci davranmaktan kaynaklanan gerginlikler ve engeller yaşanabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; ekonomik konularla ilgili fırsatlar karşına çıkabilir, cesaretle ticari faaliyetlerde bulunmak isteyebilirsin. Fakat finansal konularda, borç ve alacak dengesini korumakta zorlanabilir, aldığın risklerden dolayı gerginlikler yaşayabilirsin. Ani gelişen harcamalara ve krizlere dikkat.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün abartılı talep ve davranışlardan uzak durmalısın. İlişkilerde kendine aşırı güvenin ve sürekli iletişim halinde olman karşı tarafın muhalefetine neden olabilir. Yaşamına dair girişimlerde bulunabilir, başlangıçlar yapmak isteyebilirsin. Fakat ani gelişmelere karşı sakinliğini muhafaza edebilmelisin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; duygusal krizlere açık olduğun bir gündesin. Özellikle iş ortamında oluşabilecek gerginliğe karşı dikkatli olmalısın. Kendi içinde iyimser enerjilerle dolmuş olmana ve çevrene yardım etmek istemene rağmen engellerle karşılaşabilir, harekete geçemeyebilirsin. Öfkeni dışarı yansıtamayabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün geleceğe dair hedef ve ideallerinin peşinden heves ve iyimserlikle gidebilirsin. Fakat istek ve beklentilerinde aşırıya kaçarak sonunda sevdiklerinle çatışma yaşayabilirsin. Herkese birden yetişmeye çalışman ve gruplar içinde aktif olma çaban olumsuz sonuçlar yaratabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; sabah saatlerinde yaşamınla ilgili fırsatlar ve seçim yapman gereken pozisyonlar oluşabilir. Fakat aileden veya geçmişten kaynaklanan sorunlar karşısında abartılı tepkiler vererek bir anda öfkelenebilir ve kararlarından vazgeçebilirsin. Dedikodulara karşı dikkatli olmalısın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün kendini ifade ederken ve düşüncelerini paylaşırken abartıya kaçmamalısın. Yolculuklar, dış ticaret, yargı veya eğitimle ilgili konularda girişimlerin olumlu sonuçlanıyorken bir anda aksilikler yaşanabilir. Yakın çevrenden alacağın tepkilere öfkelenebilir ve sonradan pişman olacağın tepkiler verebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; finansal konularla ilgili fırsatlarla karşılaşabilir, ortak gelirlerden faydalanırken aşırıya kaçabilirsin. Duygularını paylaşmak ve derin ilişkiler kurmak isteyebilirsin. Fakat beklenmedik harcamalar ve kazançlarla ilgili alınan riskler, baskı hissetmene neden olabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün karşına çıkan fırsatları iyi değerlendiremeyebilirsin. Eşin, ortağın ya da yakın ilişki de olduğun kişilerin beklentileri karşısında beklenmedik tavırlar sergileyebilirsin. Karşındakilerin abartılı hareket ve düşünceleri seni öfkelendirebilir. Kendini ifade ederken fanatik davranışlardan kaçınmalı, fazla zorlamadan ve risk almadan davranabilmelisin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bütün işleri bir arada yapmaya çalışmamalı, kendine fazla yüklenmemelisin. İş arkadaşlarınla ilişkilerinde doğru ifadeler kullanmaya çalışmalı, dedikodulara itibar etmemelisin. İçinde biriken öfke ve enerjiyi aşırı tavırlarla yansıtman gerginliklere yol açabilir. Sakarlıklar ve aksiliklerle karşılaşabilir, sağlık sorunları yaşayabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün aşk ilişkilerinde yeni gelişmeler yaşanabilir, risk alman için karşına fırsatlar çıkabilir. Yaratıcılık gerektiren çalışmalar olumlu sonuçlanabilir. Fakat hedeflerine varmak için abartılı girişimlerde bulunmamalı, öfkeni kontrol altına almalı, aşırılıklardan uzak durmalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; güne iyimser ve neşeli enerjilerle başlamana rağmen iş hayatında gösterdiğin hırs ilişki ve iş birliklerinde sorunlara neden olabilir. İçinde bulunduğun sosyal ortamda bir anda öfke patlamaları yaşayarak sonradan pişman olacağın hareketlerde bulunabilirsin. Duygusal açıdan tatmin olamayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir