5 Şubat 2019 Günlük Burç Yorumları

Gece yarısından sonra Kova burcunda bir yeniay oluşuyor. Yeniaylar bilindiği gibi başlangıçlar ve yenilenmelerle ilgilidir. Kova burcunda ki yeniayda yaşamımızda reform yapmak, yeni ideallere, hedeflere ilerlemek için gereken fırsatları beraberinde getirecek. İstanbul’a göre çizilen yeniay haritasında Terazi burcunun yükseldiğini ve tam karşısında Mars gezegenini görmekteyiz. Bu dönem başladığımız konularda hızlı bir ilerleme kaydedebiliriz. Gerçi bu başlangıçlar bazı ilişkilerin bozulmasına yol açsa da yenilenmek için ihtiyacımız olan cesareti bulabiliriz. Alternatifler üretmek, her zaman gittiğimiz yolların dışına çıkmak, yeni arayışlara girmek için çok uygun bir zamandayız. Bu yeniay kişisel hayatlarımızda hedeflerimize odaklanmak, ilişkilerimizde ki sınırları belirlemek ve kendimize yeni bir düzen kurmak için gereken enerjiyi verecek. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugünkü yeniayla birlikte yaşamına yeni bir yön verebileceğin hedefler koyabilir, geleceğe dair planlar yapabilirsin. Yeni bir arkadaş çevresi edinebilir, aynı görüşü paylaştığın gruplarla bir araya gelebilir, hedeflerinle ilgili destek alabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; yeniay, iş ve sosyal hayatında yoğun bir tempo içine gireceğine işaret ediyor olabilir. Yeni bir görev üstlenebilir veya farklı bir alanda çalışabilirsin. Kariyerinle ilgili girişimlerde bulunurken kararlı ve hedef odaklı olabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün gerçekleşen yeniay, sosyal gruplardan veya arkadaşlarından gelişen fırsatlarla yeni umutlar ve bakış açıları geliştirmene yardımcı olabilir. Görüş ve inançların doğrultusunda kendini ifade edebilir, yurtdışı, yüksek eğitim, medya ya da yayıncılıkla ilgili girişimlerde bulunabilirsin.

Yeniay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; Yeniay, maddi konuları ön plana çıkarabilir, ortak kaynaklar, miras, sigorta, vergi gibi konularda yeni girişimler yapmak isteyebilirsin. Yeniayın enerjisi hayatındaki kişiyle derin paylaşımları ve dönüşümleri de gerektirebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün sana destekler sağlayacak bir iş anlaşmasına imza atabilir veya girdiğin iş birliklerinden fayda sağlayabilirsin. Karşıt burcunda gerçekleşen yeniayın enerjisiyle iş birliklerine açık bir dönemdesin. Evlilik ve ortaklık gibi konularda düşüncelerini gerçeğe dönüştürebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; Çalışma ortamında yeni iş birliklerine açık olmalısın. Daha özgür ve bireysel projeler içinde yer alabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsin. Sağlık sorunlarının üzerine eğilmek ve gerekirse yeni çözümler bulmak için çok uygun bir gündesin. Günlük rutininde de değişikler yapmak isteyebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; önümüzdeki günlerde yeni aşk ilişkileri kurabilir veya var olan ilişkilerde uzun vadeli kararlar alabilirsin. Yaşamdan daha fazla keyif alabileceğin ortamlara girebilir, çocuklarınla beraber zaman geçirebilirsin. Bu arada alışverişte ya da hobilerin için yapacağın harcamalarda dikkatli olmalısın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün ev ve aile gibi konularda harekete geçebilir, gayrimenkul alım satımı yapabilir, aile içi ilişkilere zaman ayırabilirsin. Yeniay sana yaşadığın yerle ilgili girişimlerde bulunabileceğin ya da iş ve özel yaşamında başlangıç ve bitişler yapabileceğin enerji ve fırsatı da getirebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün gerçekleşecek yeniay önümüzdeki günlerde eğitimle ilgili fırsatları da beraberinde getirebilir. Okul arkadaşlarınla buluşabilir, yakın çevrenle bir araya gelebilirsin. Bu dönem iletişim trafiğin de yoğunlaşabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bu dönemde ekonomik konularda bireysel kararlar alabilir, yeni kazanç yolları bulabilir veya alternatif gelir yollarıyla gelirlerini artırabilirsin. Bugün gerçekleşecek yeniay sayesinde yeteneklerini daha fazla ön plana çıkarabilir, seni geliştirecek ilişkiler kurabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; burcunda gerçekleşen yeniay yaşamını yeniden düzenleyecek fırsat ve ilişkileri de beraberinde getirecek. İkili ilişkiler ve ortaklıklarda şartları senin belirleyeceğin bir dönemdesin. Fiziksel enerjin yükselecek ve kendini daha güçlü hissedeceksin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; Bugün gerçekleşecek yeniay seni daha özgür ve bireysel olmak isteyeceğin bir ruh haline sokuyor. Yeni hayaller ve umutlar için inzivaya çekilebilir, kendi içine dönerek yaratıcılığını kullanabilirsin. Yeni gireceğin gruplardan sana yol gösterecek ilişkiler ve yeni aşklar gelişebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir