5 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları

Birkaç gündür içinde bulunduğumuz dağınık; netlik kazanmamış koşulları veya zihinsel manadaki karmaşalarımızı artık geride bırakmak ve gelecek için bazı planlar yapmak isteyebiliriz. Her ne kadar şartlar henüz hamle yapmak için elverişsiz olsa da arka planda hazırlıklarımızı yapmak için uygun enerjiler var. Güneş tutulması öncesinde hırsa ve tutkuya kapılmamaya gayret etmeli; içimizdeki bu güçlü enerjiyi ön hazırlıklar ve yapacaklarımızın alt yapısını kurmaya kanalize etmeliyiz. Ruhsal olarak kendimizi baskı altında, karamsar hissedebilir; yükler altında ezildiğimizi zannedebiliriz. Ancak diğer bir taraftan bu sorumlulukları yerine getirecek azmin, dirayet ve kudretin içimizde olduğundan da şüphe duymayabiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; iş ve sosyal hayatında hareketli saatler geçirebilir, dinamik ve atak tavrınla dikkatleri üstüne çekebilirsin. Ancak hırslı olmana rağmen girişimlerinin sonuçsuz kalması özellikle ilişkilerde gerilime yol açabilir. Önüne çıkan engellerle mücadele edebilmek için şartları fazla zorlayabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; yarın gerçekleşecek tutulma öncesi görüşlerini kabul ettirmek isteyebilirsin. Aynı fikirde olduğun kişi ve gruplarla bir araya gelerek bir eylem planı oluşturabilir, verdiğin sözlerin sorumluluğunu alabilir, uzun vadeli hedeflerini belirleyebilirsin. Hem zihinsel hem de duygusal olarak biraz karamsar bir gündesin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün yaşananlar keyfini kaçırabilir, kendini fazla sorumluluk altında hissedebilirsin. İçinde bulunduğun karamsar ruh hali hem ilişkilerini hem de finansal durumunu olumsuz etkileyebilir. Gelirinde düşüş olması ihtimaline karşılık hazırlıklı olmak isteyebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; karşındaki kişilerin sana baskı uygulamasından dolayı kendi isteklerini yerine getiremediğini düşünebilir; sana fazla yüklenildiğini hissederek içine kapanabilirsin. Bütün yükü tek başına taşımak yerine paylaşmaya çalışmalı, her talebi yerine getirmek için kendini harap etmemelisin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; iş ve gündelik yaşamında sorumlulukların ön planda olduğu bir gün geçirebilir; yoğun çalışma temposundan dolayı hem bedenen hem de zihnen yıpranabilirsin. Çevrendeki insanlarla hayata bakış açınızın farklı olması çatışmalara yol açabilir. Romantik ilişkilerde araya mesafe girebilir, sevdiklerinden soğuduğunu hissedebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün sevdiklerine tutumunda daha anlayışlı olmalısın çünkü finansal krizler tartışmaları alevlendirebilir.  Keyif aldığın konularda çalışmak istemene rağmen sorumluluklar ağır basabilir. Kendini rahat bırakmalı, biraz şımartılmaya ihtiyaç duyduğunu kabul etmelisin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; ailevi konularda, ev ve gayrimenkule ait işlerde hızlı kararlar almanı gerektiren durumlar olabilir, temkinli davranmalısın. Bugün ilişkilerini kontrol etmekte zorlanabilir, ağzından çıkan sözlerle tartışma başlatabilirsin. Karşındakilerin öfkeli tavırlarına katlanmak zorunda kalabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün çevrendekilerle iletişiminde, görüşme ve toplantılarda kendi taleplerini sert bir dille ifade etmen, çalışma ortamında ya da akrabalarla ilişkilerinde gerginliklere yol açabilir. Yolculuklarda kısa süreli aksamalar yaşanabilir. Harcamalarını kontrol altına almaya çalışabilir, alışverişlerde sıkı pazarlık yapabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün yaşamınla ve ilişkilerinle ilgili önemli kararlar almanın eşiğine gelebilir, seni bunaltan sorumluluk ve kişilerden kurtulmak adına hangi adımları atacağını planlayabilirsin. Fiziksel sağlığına daha fazla özen göstermen gerektiğini fark edebilirsin. Keyiflerin ve sevdiklerin için yapacağın harcamalar sonradan sorun çıkarabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; yarın burcunda gerçekleşecek tutulma öncesi kendini çok güçlü ve dinamik hissedebilir; isteklerinin peşinden gidebilirsin. Fakat fazla sert, hırslı ve talepkâr davranman aile içinde huzursuzluğa yol açabilir. Merkür’ün de burcuna geçmesiyle birlikte kendini daha fazla ifade edebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugünlerde hiçbir şey istediğin gibi ilerlemeyebilir, elde olmayan gelişmelerin verdiği huzursuzluğu yaşayabilir, kendinle baş başa kalarak sorunlarını çözmek için fikir üretebilirsin. İçsel çatışmalar iletişimine de yansıyabilir, telefondan ya da sosyal medyadan uzak kalmak isteyebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; kariyerinde üstlendiğin sorumlulukları yerine getirirken bazı ilişkilerin sana ayak bağı olduğunu fark edebilir, iş yükünden bunalabilirsin. Sosyal ortamlar ve ekip çalışmaları için hareketli ve uygun bir gün olabilir. Geleceğe dair hedeflerini gerçekleştirmek isterken ekonomik krizler yaşayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.