5 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları!

Sabaha karşı erken saatlerde 00:18’de Ay artık Başak burcunda geçecek ve önümüzdeki birkaç gün bu burçta ilerleyecek…Başak burcu ile sağlık, hijyen, hizmet ve düzenlerle alakalı durumlar çok daha fazla  ön planda olacak…Ayrıca kısıtlı koşullarda üretken olmaya bakacak; sorumluluk ve görev bilinciyle hareket etmeye çalışacağız…

Ay ilk açısını İkizler burcunun ilk derecelerinde ilerleyen Venüs ile stresli bir biçimde kuracak…İlişkiler yine tehlikede…Bu yüzden özenli ve sağduyulu olmaya; endişe ve kaygıdan uzak durmaya bakalım…Ayrıca dedikodulara ve bilgi kirliliğine açık bir zaman dilimi geçirebiliriz.

Sevgili Koç; bugün yaşamını kolaylaştıracak, verimli ve pratik çözümler üretebilirsin. Ancak girişimlerde bulunurken kararlarından şüpheye düşebilir, daha fazla bilgiye ya da araştırmaya ihtiyaç duyabilirsin. Gündelik alışkanlıklarını, yediklerini gözden geçirerek, bedenine özen gösterebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; sabah saatlerinde yapacağın alışverişlerden memnun kalmayabilir, sonradan seçimlerini sorgulayabilirsin. Ancak sonrasında bu duruma fazla takılmadan yaşamdan keyif almaya başlayabilirsin. Sevdiklerine, çocuklarına daha faydalı olabilmek için çaba sarf edebilir, hobilerine zaman ayırabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; güne biraz huzursuz ve depresif enerjilerle başlayabilir, program yapmakta zorlanabilir, ilişkilerinde denge kuramayabilirsin. Fakat sonrasında eve ve aileye dair konular gündemine girebilir, temizlik ve organizasyon gibi işlerle uğraşabilir, ebeveynlerinin sağlık sorunlarıyla ilgilenebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinden itibaren iletişiminde kısıtlanmalar yaşanabilir, karar almakta zorlanabilir, kendini olayların dışında kalmış hissedebilirsin. Ancak hemen ardından arkadaşlarından ve içinde bulunduğun gruplardan alacağın haberler farkındalığının artmasını ve akılcı tavırlar sergilemeni sağlayabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün kendini biraz gergin ve huzursuz hissedebilir, sosyal çevrenden koptuğunu ya da bağ kuramadığını düşünebilirsin. Ancak hemen ardından moralini düzeltecek gelişmeler yaşanabilir. Kariyerine fayda sağlamak için becerilerini geliştirmek isteyebilir, bir program dahilinde çalışmalara başlayabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; son günlerde biraz fazla içe dönük yaşamış olabilirsin; fakat burcunda hareket etmeye başlayan Ay; artık daha enerjik ve kontrollü olabileceğine işaret etmekte. Erken saatlerde biraz kararsız kalsan bile hemen ardından aynı görüşte olduğun kişilerle paylaşımda bulunabilir, verimli girişimlerde bulunabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; günün erken saatlerinde çevrendekilerle iletişim kuramamak seni endişelendirebilir; ancak sonrasında olayları kontrol edemesen de gelişmeler lehine ilerleyebilir. Kendini güvende hissetmek için uzun vadeli projeler geliştirebilir, gayrimenkullerle ilgili araştırmalar içine girebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; geleceğe dair hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyebilirsin; ancak nereden başlayacağını bilemeyebilirsin. Yakın ilişki içinde olduğun kişiler farkındalık yaşamanı sağlayacağından gün içinde harekete geçebilirsin. Arkadaşların ya da sosyal çevren için fayda sağlayacak bir şeyler yapmak isteyebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; sabah saatlerinden itibaren çok yoğun ve telaşlı bir tempoda olabilir; ancak herkese faydalı olmaya çalışırken yönsüz kalabilirsin. Artık harekete geçip yaşamınla ilgili girişimlerde bulunmak isteyebilir, akılcı ve tutarlı bir program yapabilirsin. Ebeveynlerinin sağlığı için fazla endişelenmene gerek olmayabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; programını uygulamakta zorlansan bile bugün kendini daha iyi hissedebilirsin. Görüşlerini ve düşüncelerini rahatlıkla paylaşarak, karşındakileri ikna edebilir, fikirlerinle dikkatleri üstünde toplayabilirsin. Keyif aldığın bir konuyla ilgili araştırmalar yaparak yeteneklerini sergileyebileceğin bir hobi bulabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; günün erken saatlerinde memnuniyetsiz ve bezgin bir ruh halinde olabilir, hiçbir şeyden keyif alamayabilirsin. Fakat sonrasında endişelerin devam etse de krizlerin çözümü için doğru adımları atabilirsin. Kaynakları en verimli şekilde kullanmak için girişimlerde bulunabilir, alacağın desteklerle akılcı kararlar alabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün başkalarının koşullarıyla hareket etmek senin de işine gelebilir. İş birliği içinde olman daha verimli sonuçlar almanı ve detayları gözden kaçırmamanı sağlayabilir. Bilgi paylaşımı yapman, farkındalığını artıracak araştırmalar ve uzmanlara danışman daha rahat karar almanı sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.