5 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

Önümüzdeki günlerde ülkemizde yönetim kademesini oldukça hareketli ve gerilimli bir süreç bekliyor olabilir, kıran kırana rekabet yaşanabilir. Askeri hareketlilik hâlâ gündemde ve açık düşmanlıklarla uğraşmak zorunda kalırken kapalı kapılar arkasında ki düşmanlıklara da dikkat etmek gerekiyor. Kişisel hayatlarımızda da cesur hamleler yapmaya, düşünmeden adım atmaya meyilliyiz ancak yenilenme ihtiyacının çok yoğun olduğu bu dönemde bir çok engelle de mücadele etmemiz gerekecek. Uzun sözün kısası yeni başladığımız işler gözümüzü korkutmasa da güllük gülistanlık ilerlemeyecek, bol rakipli, hırs ve mücadele dolu bir süreç bizi bekliyor olacak. Günün motivasyonu ne yapacaksam ben yapmalıyım ve tek başına yapmalıyım olacak.  Akşam saatlerinde Ay’ın Satürn’le sert görünümü günün geri kalanını engellenmiş ve duvara toslamış duygusuyla geçirmemize neden olabilir. Otoritelerden, büyük kurumlardan ya da büyüklerimizden veto yiyerek hız kesebiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir! 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; burcunda senede bir kez gerçekleşen yeniayın enerjisiyle bugün girişimlerde bulunabilir, hayatına başlangıçlar katabilir, yeni bir döneme geçebilirsin. Yaşamını ilgilendiren konularda cesaret göstererek hareket edebilir, ilişkilerini farklı bir boyuta taşıyabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bilinçaltında seni huzursuz eden konularla yüzleşebilir, düşmanlarının farkına varabilirsin. Hayatına gizli ilişkiler ve kulisler girebilir. Bugün saklamak istediğin konuların açığa çıkması gerilime yol açabilir. Kontrolünde olmayan kadersel gelişmeler yaşamında değişikliklere yol açabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; hayatına yeni hedefler koyabilir, geleceğe dair ideallerini gerçekleştirecek adımlar atabilirsin. Farklı ufuklara açılacak cesarete ve enerjiye sahip olabilirsin fakat içinde bulunduğun gruplarda yaşanan rekabet, çatışmalara yol açabilir. Yeni arkadaşlıklar geliştirebilir, daha fazla kazanç sağlayabileceğin fırsatlarla karşılaşabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; yeni bir işe başvurabilir veya farklı pozisyonlarda görevler alabilirsin. Sosyal hayatında da başlangıçlar yaşanabilir, toplum içinde dikkatleri üstünde toplayabilirsin. Hem aile hem de kariyeri ilgilendiren konularda hızla adımlar atmak isteyebilirsin. Tepkini direk ifade ederek duygularının herkes tarafından görülmesini sağlayabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; olaylara ve hayata farklı bir bakış açısı geliştirerek yeni girişimlerde bulunabilirsin. Kendini fazla cesur bir dille ifade edebilir, geleceğe dair umutlarını yenileyebilirsin. Özellikle sosyal medyadaki fevri tavırların ilişkilerinde çatışmalara yol açabilir. Kimseye danışmadan tek başına kararlar alabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; vergi, sigorta, miras, kredi, nafaka ve borçlarla ilgili yoğun bir hareketlilik yaşanabilir, finansal konularda başlangıçlar yapabilirsin. Ortak kaynakları tek başına yönetmek istemen gerilime yol açabilir. Yaşanan krizleri çözmek için senin önderliğine ihtiyaç duyulabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; karşıt burcunda gerçekleşen yeniay ile birlikte ilişkilerde değişiklikler olabilir ve yeni bir dönem başlayabilir. Var olan ilişkiler bitebilir veya başlangıçlar yaşanabilir. Sana önderlik yapacak ve yol gösterecek kişiler hayatına girebilir, iş birlikleri ve ortaklıklar gündeme gelebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; çalışma ortamında yenilenmeler olabilir, yaptığın işlerde ve üstlendiğin görevlerde değişiklikler yaşanabilir, beraber çalıştığın kişilerle iş birliklerine girebilirsin. İş hayatında bütün kararları tek başına alman çatışmalara yol açabilir. Bugünlerde bedenine daha iyi bakabilir, alışkanlıklarını gözden geçirebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; romantik ilişkilerde yeni bir döneme giriyor olabilirsin. Yeni ilişkiler başlayabileceği gibi var olan ilişkilerde farklı bir sürece geçiş yapabilirsin. Fakat bu süreçte tüm kararları bireysel olarak alıp sevdiklerine danışmaman çatışmalar yaşamana yol açabilir. Çocuklarla ya da çocuk sahibi olmakla ilgili kararlar alabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; yaşadığın yerle ilgili girişimlerde bulunmak isteyebilir, gayrimenkul yatırımlarına yönelebilir, taşınabilir, ev alım satımı için harekete geçebilirsin. Aile ortamında hiç olmadığın kadar yeniliklere açıksın ama yine bütün kararları tek başına alman ilişkilerde çatışmalara yol açabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; iletişim trafiğin hızlanabilir, aldığın haberler girişimlerde bulunmanı sağlayabilir. Gerek sosyal medyada gerekse yakın çevrende çok aktif olabilir, görüşlerini cesur bir dille ifade edebilirsin. Anlaşma ve sözleşmeler imzalayabilir, kişisel gelişiminle ilgili başlangıçlar yapabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; gelirlerinde ani değişiklikler yaşanabilir, farklı kazanç yollarının arayışlarına girebilir, maddi kaynaklarla ilgili yeni bir dönemde olabilirsin. Bugünlerde harcamalarını kontrol etmekte zorlanabilirsin. Yeteneklerinin farkına vararak, onları kullanabileceğin fırsatlar yakalayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir