5 Nisan 2018 Burç Yorumları

İnişli çıkışlı bir güne başlamaya hazır olun. Gün içinde duygularımız her an değişiklik gösterebilir. Sabah saatlerinde eski arkadaşlarımızla bağlantılar kurabilir, yapmamız gereken işler için adımlar atabiliriz. Öğle saatlerindeyse bizi cesaretlendiren kişilerin desteğiyle girişimlerde bulunabilir, diğer taraftan da kendimizi dizginlemeye çalışabiliriz. Hayal kırıklığına uğramamak için beklentilerimizi düşürerek kararlar almalıyız. Akşam saatlerinde de keyifli vakit geçireceğimiz ortamlarda bulunabilir, günün çelişkili anlarını geride bırakabiliriz.

Sevgili Koç; güne umutla başlaman, hafta başında yaşamış olduğun gerginliklerin hakkında bazı çözümler bulmana veya farklı bakış açısından değerlendirmene yardımcı olabilir. Eğitim, yurtdışı bağlantılı işler ya da ticaret gibi konularda duygusal olarak ivme yaşıyor olsan da şartların tam olgunlaşmadığını fark edebilir, eksiklerini tamamlamak isteyebilirsin.

Sevgili Boğa; borç, alacak ve ödemeler ile ilgili konularda kendini iyimser hissedebilir, uzun vadeli yatırımlarında veya ticari işlerinde çevrenden fikirsel destek alabilirsin.  Sağlığınla ilgili bir konu olumlu sonuçlanabilir, kişisel bakımına özen gösterebilir, Nisan ayının ortalarından sonra estetik bir müdahale yaptırmak isteyebilirsin.

Sevgili İkizler; keyifli ortamlarda bulunabileceğin, karşındaki kişilerden destek alıp verebileceğin bir gün olabilir. Kariyer hedeflerin ve ortak kaynakların ilgili konularda yanlış karar almamak için beklemede kalmak, aceleci olmamak gerekebilir. Sosyal ortamlarda eski bir dostunla karşılaşman mümkün.

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde çalışma hayatında ve günlük işlerinde kendini ortaya koyabilir, üretkenliğinle göz doldurabilirsin. Öğleden sonra düşüncelerindeki dağınıklık bazı detayları gözden kaçırmana veya iletişimle ilgili sorunlar yaşamana neden olabileceği gibi sağlığına da dikkat etmeni gerekebilir.

Sevgili Aslan; uzun süredir planladığın seyahate çıkmak isteyebilir, sevdiklerinle birlikte olabilir, hobilerinle ilgilenip, keyifli zaman geçirebilirsin. Yabancı ülkeler, uzun yolculuklarla ilgili konularda ya da ticaretle ilgili alanlarda sorunlarla karşılaşman; beklemede kalmanı ve sabırlı davranmanı gerektirebilir.

Sevgili Başak; ailevi veya çocuklarla ilgili konularla ilgilenmek ve bazı alanlarda da mücadele etmek durumunda kalabilirsin. Ortaklı işlerinde, borç alacak gibi konuların gündemde olması sevdiğin kişilerden veya aile büyüklerinden destek bulmanı sağlasa da analitik düşünmeli, hızlı karar vermemelisin.

Sevgili Terazi; Ev, aile veya gayrimenkullerle ilgili konular gündeme gelebilir, yakın çevrenle sık sık bir araya gelebilirsin. Kardeşlerinle yapacağın organizasyonlar planladığın gibi gelişmeyebilir ancak yine de iyimser bir ruh hali içinde olacaksın. Geçmiş konu ve olayların tekrar gündeme gelmesi sözlerine dikkat etmeni gerektirebilir.

Sevgili Akrep; iş hayatın veya sağlığınla ilgili alanlarda sorumluluklarının bilincinde olman ve temkinli hareket etmen gerekebilir. Kazançlarını arttırmak için hevesli girişimlerde bulunmak isteyebilir, almak istediğin bir eğitim ile ilgili fazla masraf yapmak durumunda kalabilirsin. Yakın çevrenle iletişiminde sabırlı olman gerekebilir.

Sevgili Yay; Ay’ın burcunda ilerlemesi, kişisel kararlar almana, yaşamınla ilgili hevesli girişimler yapmana neden olsa da özellikle kazançlarınla ilgili atacağın adımlarda uzun vadeli düşünmen gerekebilir. Aktif, enerjik ve sezgisel yönlerini hobilerin için ya da sanatsal alanlarda kullanabilir, keyifli bir gün geçirebilirsin.

Sevgili Oğlak; geçmiş ile ilgili konuların tekrar gündeme gelmesiyle, geleceğinle ilgili sorgulamalar yapabilir, duygusal olarak endişeye kapılabilirsin.  Ev, aile ve aile büyüklerine yönelik bazı sorumlulukları yerine getirmek durumunda kalabilir ya da evde tadilat, tamirat, dekorasyon işleriyle ilgilenebilirsin.

Sevgili Kova; gelecek hedefinle ilgili, arkadaşların ya da fikrine önem verdiğin uzman kişilerden yardım alabilir, kişisel gelişimin için faaliyetlerde bulunabilir, kısa mesafeli yolculuklar yapabilirsin. Sosyal gruplar içerisinde yapacağın konuşmalar ya da bilgi paylaşımlarında dikkatli olmak ve kontrolü elden bırakmamak gerekebilir.

Sevgili Balık; yeteneğini ortaya koymak, kendini göstermek isteyebilir, iş hayatında cesaretli ve iyimser tavır içinde olabilirsin. Kazançların için duyduğun endişeler; sabırsız davranmana ve yanlış kararlar almana neden olabilir. Merkür’ün gelirler evindeki geri hareketi, gerçekçi olmanı, harcamanı bütçene göre yapmanı gerektiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.