5 Mayıs 2018 Burç Yorumları

Düne oranla kendimizi daha iyi hissedeceğimiz bir gündeyiz. Gün boyunca ertelediğimiz işlerimizi halledebilir, sevdiğimiz insanlarla bir araya gelebiliriz. Akşam saatlerinde ise temkinli ve ölçülü davranmakta fayda var. Tartışmalardan ve gereksiz rekabetten kaçınmalıyız. Bir şey söylerken iki kere düşünmeliyiz. Aksi takdirde toplum içindeki konumumuz sarsılabilir.

Sevgili Koç; hafta sonuna yoğun ve hareketli bir tempoyla başlayabilirsin. Hedeflerine varmak için önceki deneyimlerine dayanarak girişimlerde bulunurken, çevrendekilerle iletişiminde kırıcı olmamaya dikkat etmelisin. Üstlerinden ve otoritelerden güçlü destekler alırken, daha kazançlı işlere atılabilirsin.

Sevgili Boğa; hayatında alman gereken sorumlulukları değerlendirerek, görüşlerini yeniden gözden geçirebilirsin. Fakat dedikodular ve arkandan iş çevirmeye çalışan kişiler yüzünden kararlarını uygularken daha ikna edici olman gerekebilir. Yurtdışı, yüksek eğitim ya da medya ile ilgili ertelediğin girişimler bugün sonuçlanabilir.

Sevgili İkizler; bugün gelir ve gider dengesini muhafaza etmekte oldukça zorlanabilir, bir taraftan para biriktirmek isterken bir taraftan da keyiflerin ve sevdiklerin için harcama yapmak isteyebilirsin. Bu konuda sana destek olacak ve tecrübelerinden faydalanabileceğin kişilerden fikir almalısın.

Sevgili Yengeç; hâlâ karşıt burcunda hareket etmekte olan Ay; çevrenle iş birliği içinde olman gerektiğine işaret ediyor. Güçlü kişilerin ve otoritelerin baskısını üstünde hissederken arkadaş gruplarından ya da sevdiklerinden destek alabilirsin. Ancak bugün yapacağın toplantı ve görüşmelerde işler beklediğin gibi gitmeyebilir.

Sevgili Aslan; çalışma ortamında hareketli ve rekabete açık bir gündem olabilir. Üstünde çalıştığın projeler sana büyük bir güç kazandırsa bile görüş farklılıklarıyla uğraşmak ve beraber çalıştığın ekibi ikna etmek zorunda kalabilirsin. Ancak günün sonunda uzmanlığın ve tecrübelerin sayesinde başarılı olabileceksin.

Sevgili Başak; bugün iniş ve çıkışlarla dolu olmasına rağmen, yaşamdan daha fazla keyif alabileceğin ve seni destekleyen koşullar içindesin. Aynı görüşü paylaştığın kişilerle bir araya gelmen hem kariyer hem de eğitim alanında başarılı olmanı sağlayabilir. Fakat finansal konularda yaptığın hesapların tutmaması can sıkıcı olabilir.

Sevgili Terazi; gayrimenkul alım satımıyla ilgili kararlar gündeme gelebilir, bu konuda sana rehberlik edecek kişiler yaşamına girebilir. Yakın ilişkide olduğun kişilerle geçmişten gelen sorunların çözümü için mücadele edebilir, onların beklenmedik tavırları karşısında stratejini değiştirebilirsin.

Sevgili Akrep; iletişim trafiğinin ve zihinsel konsantrasyonunun yüksek olduğu bir gündesin. Görüşlerine ters düşse de karşındakileri ikna etmeye çalışabilirsin.  Çalışma ortamında kendini öne çıkarmaktan çekinmeyecek ve liderliği eline alarak zorlu görevleri başarıyla yerine getireceksin.

Sevgili Yay; maddi manevi değerlerine odaklanacağın bir gün seni bekliyor. Borç ve alacaklarla ilgili gelişmeler kimi zaman seni zorlayabilir; keyiflerin için yaptığın harcamalar stratejini değiştirmene neden olabilir. Risk alarak ve hırslı davranarak gelirlerini artırmak için mücadele edebilirsin.

Sevgili Oğlak; bugün kendini çok güçlü ifade edebilir ve isteklerinin peşinden hırsla gidebilirsin. Gerek iş gerekse sosyal hayatını ilgilendiren konularda daha önceki deneyimlerine dayanarak girişimlerde bulunabilirsin. Ancak ısrarcı ve uzlaşmaz tavrın aile ilişkilerinde gerilime neden olabilir.

Sevgili Kova; Aldığın haberler, bazı konuların açığa çıkmasına ve iletişim trafiğinin hızlanmasına yol açabilir. Bugün kontrolün biraz daha sende olduğunu hissedebilir, aileden alacağın destekle ve önceki tecrübelerine dayanarak profesyonel bir tavır sergileyebilirsin. Ancak duygularını ifade etmek biraz güç olabilir.

Sevgili Balık; hafta sonunu sevdiklerinle ve arkadaşlarınla geçirmek isteyebilirsin. Ancak yaptığın program bütçeni aşabilir ve hesapta olmayan harcamalar yapmak zorunda kalabilirsin.  Yine de yakın çevrenin desteği ile keyifli bir gün geçirebilir, kısa yolculuklara çıkabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.