5 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün kişisel hayatlarımıza baktığımızda sahip olduklarımıza daha fazla tutunmak söz konusu olabilir. Örneğin lüks ve keyfi harcamalardan kaçınabilir, biriktirme ve kendimizi güvence altına almak adına girişimlerde bulunabiliriz. İlişkilerimizde sadakat ve huzur arayışımız artabilir, temkinli ve risksiz değişimlere yönelebiliriz. Sabit bir burcun orta derecelerinde gerçekleşen bu yeniay direnç göstermeyle ilgili olabilir. Ancak bunun yerine yenileyici ve özgürleştirici eylem planları hazırlamak, doğru hesaplar yapmak içinde bulunduğumuz krizlerin çözümünü kolaylaştıracaktır.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir! 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün gerçekleşen yeniayla birlikte maddi manevi değerlerinde uzun vadede yenilikler olabilir. Gelecekte kendini daha güvenli ve huzurlu hissedebilmek için yatırımlara yönelebilir, birikim yapman gerektiğini düşünebilirsin. Geçmişten beri süregelen borçlar, alacaklar ve harcamaları tekrar gözden geçirebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; burcunda senede bir kez gerçekleşen yeniayla birlikte yaşamında ve ilişkilerde yeni bir döneme girebilirsin. Fiziksel görünümünde, sağlığında ve hayatını ilgilendiren kararlarda dönüşüme gitmek için önemli kararlar alabilirsin.  Eskiye dair temizlemen gereken konulardan kurtulman önünü açacaktır.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bu yeniay sana dinlenmen, yavaşlaman ve düşüncelerini toplaman için fırsat verebilir. Kafanı meşgul eden ama açığa çıkarmakta zorlandığın maddi endişelerini tekrar gözden geçirerek çözüm arayışına girebilirsin. Kendini güvende hissedebilmek için yeni arayışlara başlayabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugüne kadar hedef ve ideallerin üstünde fazla düşünmemiş ve geleneksel yapıyı benimsemiş olabilirsin. Fakat artık gelecekte kendini daha güvenli ve huzurlu hissedebilmek için yeni arayışlara girmen gerektiğinin farkına varabilirsin. Var olan sosyal ortamın artık seni yeteri kadar tatmin edemiyor olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; iş ve sosyal hayatında bir süredir devam eden hareketsizliğin nedeni senin inatçı ve uzlaşmaz tutumun olabilir. Başarıya ulaşmak için yeniliklere kendini açabilmeli, eskiden beri devam eden ve seni bağlayan çalışmaları sonlandırarak başlangıçlara yönelmelisin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; hayata bakış açında farklılıklara ve yeniliklere gitmen gerekiyor. Çıkacağın yolculuklar, alacağın eğitimler önünde yeni ufuklar açabilir. Fikir ve düşüncelerinde tutarlı ve geleneksel bir tavır izliyor olman değişen zamana ayak uyduramamana neden olabilir,  dünya görüşünde değişiklik yapman gerekiyor.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; finansal konularda risk almayarak kendini güvende hissetmen artık mümkün olmayabilir. Sahip olduklarınla ilgili dönüşüme gitmen için önce var olan sorunları temizlemen gerekiyor. Vergi, sigorta, kredi, nafaka ve miras gibi konularda eskiden beri devam eden anlaşmazlıklar biraz kaybı göze alarak çözüme kavuşabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; karşıt burcunda gerçekleşen yeniay ilişkilerine vurgu yapıyor. Sen hayatını yeniden yapılandırmak ve dönüştürmek isterken karşındakilerin var olan düzeni muhafaza etmek için verdiği mücadele seni yorabilir. Değer verdiğin kişilere farklı bir açıdan bakmanı sağlayacak durumlar oluşabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; sağlığınla ilgili yeni kararlar alabilmek için önce zararlı alışkanlıklarından kurtulman gerekebilir. Gündelik yaşam rutinini gözden geçirerek, farklı bir düzen arayışına gidebilirsin. Kendini güvende hissettiğin çalışma ortamının ve iş arkadaşlarının değişmesi huzurunu kaçırabilir, yeni bir görev üstlenmen gerekebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; çocuk sahibi olmak veya var olan çocuklarla ilgili kararlar alabilirsin. Romantik ilişkilerde beklenmedik gelişmeler yaşanabilir fakat önce kafanı kurcalayan eski ilişkileri tamamen temizlemen gerekiyor. Sanatsal yönünü açığa çıkarabilir, hayattan daha fazla keyif alabileceğin konulara yönelebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; aile ilişkilerinde kadersel gelişmeler yaşanabilir. Gayrimenkullerle ve ikamet ettiğin yerle ilgili yeniliklerin hayatına girebilmesi için mevcut durumun değişmesine izin vermelisin. Kendini güvende hissettiğin alandan uzaklaşman hayatına yeni fırsatların girmesine neden olacaktır.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; yeni eğitimler, yolculuklar ve anlaşmalar önüne fırsatlar çıkarabilir. Yakın çevre, kardeş, kuzen ve komşularla ilişkilerde var olan sorunları çözmek için uygun bir zaman olabilir. Yarım kalan veya seni endişelendiren sözleşmelerin, anlaşmaların tekrar gözden geçirilmesi gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.