5 Mart Burç Yorumları

Günün enerjileri devam ediyor. Bugün de karar vermekte zorlanacak, sık sık fikir değiştireceğiz. Yaptığımız planlara uyamayabiliriz, belirsizlikler canımızı sıkabilir, kendimizi memnuniyetsiz hissedebiliriz. Anlık programlara ayak uydurmaya ve akışta kalmaya çalışmak yerinde olur. En iyisi kendimizi fazla zorlamamak ve dinlenmek olacak. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; bilgi karmaşası ve netlik kazanmamış durumların getirdiği gelişmeler harekete geçmeni zorlaştırabilir. Günü bol bol telefon görüşmesi yapıp, sevdiklerinle zaman geçirmeye ayırabilirsin. Kontrol dışı olaylardan dolayı ertelemeler yaşayabilir, yönsüz kalabilirsin.Sevgili Boğa; bugün yaptığın programa uymakta zorlanabilir, beklediğin haberleri alamayabilirsin. Harcamalarında dikkatli olmalısın, gereksiz ya da düşündüğünden daha pahalı alış verişler yapabilirsin. Arkadaşlarınla bir araya gelmek için yaptığın planlar ertelenebilir.Sevgili İkizler; halen burcunda ilerleyen Ay, hızlı ve dinamik hareket etmeni sağlarken karmaşaları da beraberinde getirebilir. Verdiğin sözleri tutmakta veya programa sadık kalmakta zorlanabilirsin. Sosyal ortamlarda bulunmaktan keyif alsan da işler planladığın gibi ilerlemeyebilir.

Sevgili Yengeç; bugün evden çıkmamak ve sadece dinlenmek isteyebilirsin. Ziyaretlere gitmen gereken durumlar gelişse bile kararsız kalabilir, ne istediğinden emin olamayabilirsin. Çevrendekilerle fikir ayrılıkları yaşayabilir, düşüncelerinden şüpheye düşebilirsin.

Sevgili Aslan; arkadaşlarınla ve sevdiklerinle keyifli bir gün geçirmek üzere yaptığın programın ertelenmesi ya da karmaşa yaşanması seni de ikilemde bırakabilir. Aslında bir çok yere birden yetişmek yerine sadece bir konuya odaklanmaya çalışsan daha verimli olabilirsin.

Sevgili Başak; kendine çok yoğun bir tempo planlamış olabilirsin. Hem ailene hem de sosyal ortamına zaman ayırmaya çalışırken hiçbirine yetişemeyebilirsin. İletişim trafiğinin de çok yoğun olması iyice kararsız kalmana yol açabilir. Kendini fazla yıpratmadan işlerini sıraya koymalısın.

Sevgili Terazi; yaptığın işe yeni bir bakış açısı getirmek isteyebilirsin fakat iyi planlama yapmalısın. Bugün gelen haberler ya da edindiğin bilgiler seni tatmin etmeyebilir, neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlamakta zorlanabilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilerin desteği, daha kararlı olmanı sağlayabilir.

Sevgili Akrep; bugün yaptığın her işi iki kere kontrol etmen gerekebilir. Özellikle alışverişe çıkarken dikkatli olmalısın, sonradan pişman olacağın harcamalar yapabilirsin. Sevdiklerini mutlu etmeye çalışsan da onların verdiği tepki seni tatmin etmeyeceğinden ikilemde kalabilirsin.

Sevgili Yay; karşıt burcunda hareket eden Ay, bugün tek başına karar almakta zorlanacağına işaret etmekte. Fakat karşındakilerin sık sık karar değiştirmesi senin de tüm programını ertelemene neden olabilir. Belirsizliklerin üstesinden gelebilmek için tekrar tekrar teyit almalısın.

Sevgili Oğlak; gününü dinlenerek geçirmek yerine çalışmaya ve gündelik düzenini yoluna koymaya ayırabilirsin. Fakat alacağın haberler kafanın karışmasına, işlerini ertelemene neden olabilir. Evinde misafir ağırlaman ya da yakınlarına hizmet etmen gerekebilir, kendine zaman ayırmayı ihmal etmemelisin.

Sevgili Kova; sevdiklerinle keyifli bir gün geçirmek üzere harekete geçebilirsin. Kısa yolculuklara çıkabilir, açık havada zaman geçirebilir ya da sergilere, sinemaya gidebilirsin. Fakat yanlış kararlar veya eksik bilgilerle yola çıkman, bütün programın aksamasına yol açabilir.

Sevgili Balık; eve, aileye ve yerleşime dair konularda yoğun bir karmaşa yaşanabilir, düzen kurmakta ve program yapmakta zorlanabilirsin. Bugünü istediğin gibi geçirmeni engelleyen olaylarla baş edebilmek için daha kararlı olmalı, başkalarına kulak vermemelisin. Her işi bir arada yapmaya çalışman, yetişememene yol açabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.