5 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Sabah erken saatlerde Venüs Koç burcundaki yolcuğunu tamamlayarak artık temsil ettiği alanlarda etkisini rahat ve olumlu açığa çıkaracağı Boğa burcuna geçecek…Önümüzdeki süreçte maddi manevi anlamda huzur, güven ve konfor ihtiyacımız artacak; içinde olduğumuz koşullarımızı iyileştirmeye ve uzun vadeli kılmaya gayret edeceğiz…İlişkilerde ve finansal alanda ise tedbiri elden bırakmayacak; maceraya atılmaktan kaçınacağız…

Öğle saatlerinde Ay’ın Güneş ve Neptün ile kuracağı kontak beklentilerimiz, hayallerimiz ve iç dünyamızla ilgili bazı gelişmelere yol açacak sanki…Duygularımızın etkisiyle hareket edecek; istek ve arzularımızın peşinden adeta hipnotize olmuş gibi  gideceğiz…Bu durumun olumlu olduğu kadar olumsuz yönleri de olduğunu unutmayalım; değerlendirmelerimizi doğru yapalım…

Akşam saatlerinde Ay’ın önce Jüpiter ardından Pluton ile karşıt açısı bizleri yine zorlayabilir. Duygusal olduğu kadar içinde olduğumuz şartlarda iniş çıkışlar; baskı ve çekişmeye neden olacak gelişmelerin açığa çıkma olasılığı yüksek…Aşırı beklentiler, abartılı davranış ve hareketler; abartılı tepkiler hüsrana yol açabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinde aile içinde gerginlik olabilir ya da ufak tefek ev içi kazaları yaşanabilir. Gelişmelere fazlasıyla duygusal tepkiler verebilir; derinden etkilenebilir, yaşamın getirdiği streslerle başa çıkmakta zorlanabilirsin. Önümüzdeki günlerde kazançlarında artış yaşanabilir, beklenmedik paralar gelebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; yönetici gezegenin Venüs’ ün burcunda hareket etmeye başlamasıyla hem yaşamında hem de ilişkinde olumlu gelişmeler yaşanabilir. Fiziksel görünümünle ilgilenebilir, alışverişe çıkabilirsin. Bugün gerek yakın çevrende gerekse sosyal medyada sözlü tartışmalar yaşayabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün maddi konularda kendini güvende hissetmekte zorlanabilir, kontrol edemediğin harcamalardan ya da ani ödemelerden dolayı telaşlanabilirsin. Gerçi iş ve sosyal yaşamındaki gelişmelerden dolayı önün açık olsa da duygusal gerilim hissedebilir, abartılı tepkiler verebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; gün içinde oldukça fazla duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirsin. Bir yandan gerçekçi olmaya çalışırken diğer yandan tutkularına yenilebilirsin. Karşındakiler seni kışkırttığı için kendini kızgın ve baskı altında hissedebilirsin. Önümüzdeki günlerde sosyal ve romantik ilişkilerde keyifli gelişmeler olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; gün içinde seni endişelendiren gelişmeler yaşanabilir. Duygularını dışarıya göstermekte zorlanabilir; kimi zaman fevri kimi zaman fedakarca davranabilirsin. Enerjinin düşmesi sağlığını da olumsuz etkileyebilir. Venüs’ ün burç değiştirmesiyle kariyerinde ve sosyal ilişkilerinde başarılı olabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün gruplar içinde yer alabilir; hatta arkadaşlarını, çevrendekileri ailen gibi hissedip, onların seni yatıştırmasına izin verebilirsin. Çocuklarla ya da aşk yaşamınla ilgili gelişmeler seni üzebilir, duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirsin. Ancak önümüzdeki günlerde seni mutlu edecek haberler de alabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; iş ve sosyal hayatında hareketli bir gün geçirebilir, aileden kaynaklı sorumluluklardan dolayı duygusal tepkiler verebilirsin. Senin de yönetici gezegenin olan Venüs’ ün burç değiştirmesiyle finansal konularda şanslı bir döneme giriyorsun. Ancak bugün ani öfke krizleri yaşayabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; hayat görüşünü ve geleceğini etkileyecek kararlar bugün gündeminde olabilir ve üstünde duygusal baskı hissedebilirsin. Sosyal medyada yaşanan hareketlilik seni zorlayabilir, düşüncelerini değiştirmeye çalışanlar olabilir ancak karşıt burcunda harekete başlayan Venüs ilişkilerden yana keyifli bir döneme gireceğini işaret ediyor.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; maddi manevi paylaşımlar senin için stres kaynağı olabilir, çevrendekilerin tavırları tolerans sınırlarını zorlayabilir, harcamalarla ve ödemelerle baş etmeye çalışırken kendini baskı altında hissedebilirsin. Duygusal iniş çıkışların yoğun olduğu ve abartılı tepkiler verebileceğin bir gündesin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün kendini ilişkilerde sınanıyormuş gibi hissedebilir, herkesin ve her şeyin üstüne geldiğini düşünebilirsin. Karşındaki kişinin duygusal beklentileri ve talepleri doğrultusunda davranmak, üzerinde baskı yaratabilir, tartışmalar yaşayabilirsin. Ancak önümüzdeki günlerde keyifli ve romantik gelişmeler olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; Venüs’ ün burç değiştirmesi aile, kariyer ve evle ilgili konularda şansının açık olacağı bir döneme gireceğini işaret ediyor; ancak bugün senin dışında olan gelişmeler, seni çok bunaltabilir. Hem aileden hem de iş ortamından kaynaklanan sorunlar, duygularını ve tepkilerini kontrol edememene yol açabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; özellikle sabah saatlerinde kendini bir tartışmanın içinde bulabilir, abartılı tepkiler verebilirsin. Yoğun duygusal beklentiler kendini ihmal edilmiş hissetmene neden olabilir, karşındakilerin zorlamasıyla baskı altında kalabilirsin. Ancak Venüs’ ün burç değiştirmesi senin de işine yarayacak ve arzu ettiğin sözleri duyabileceksin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.