5 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Sabah saatlerinde kısa bir süre için hareketlenme ve başlanan işlerin bitirilmesi için gereken enerjiyi kendimizde bulsak da ilerleyen saatlerde olayları kontrol etmekten vazgeçip akışta kalmayı tercih edebiliriz. Bugün önümüze geleni yaşamalı, hiçbir konuda yeni bir adım atmamaya gayret etmeliyiz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; günün ilk yarısında dışa dönük ve enerjik davranabilir, alternatifleri değerlendirebilirsin. Gruplar içinde ve arkadaşlarla organizasyonlar yapabilir veya eksik bıraktığın işleri tamamlayabilirsin. Merkür’ün geri hareketine başlaması ile akşam saatlerinde daha içine kapanıp yalnız kalma ihtiyacı hissedebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; sabah saatlerini yapman gereken ancak eksik bıraktığın işleri tamamlayarak, kariyerine dair attığın adımları değerlendirerek geçirebilirsin. Öğleden sonra dostlarınla aranda duygusal bağlar kurabilir; keyifli organizasyon planları yapabilirsin. Merkür’ün geri hareketine başlaması akşam saatlerinde arkadaş grubunda eski bir konunun açılmasına neden olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde yolculuklar, yüksek öğrenim ve seyahat ile ilgili konular ön plana çıkabilir. Öğleden sonra ise kariyerinle ilgili alanlara yönelip üstlerinle hedeflerin konusunda konuşmalar yapabilirsin. Yönetici gezegenin Merkür’ün Balık burcunda geri harekete başlaması, akşam saatlerinde hedeflerin üzerine kafa yormanı sağlayabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; finansal konularda geleceğe yönelik planlarla geçen günlerin ardından sabah saatlerini adımlarını gözden geçirmek için kullanabilirsin. Öğleden sonra ise yeni girişimlerde bulunabilir, dostlarınla bir araya gelerek fikir alışverişi yapabilirsin. Merkür’ün Balık burcunda geri harekete başlaması akşam saatlerinde daha düşünceli bir ruh haline girmene neden olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; güne bol bol iletişim kurarak, sosyal medya paylaşımları yaparak ve yakın ilişkide olduğun kişilerle fikir alışverişinde bulunarak başlayabilirsin. Fakat günün ilerleyen saatlerinde enerjin düşebilir ve özellikle Merkür’ün geri harekete başlamasıyla finansal konulardaki belirsizlikten dolayı endişelerin artabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; sabah saatlerinde son kalan işlerini bitirmeye çalışırken teknolojiden fazlasıyla faydalanabilir, alternatif çözümler deneyebilirsin.  Öğleden sonra tek başına karar alamayabilir, yönetici gezegenin Merkür’ün yine karşıt burcunda geri harekete başlaması ve yarın gerçekleşecek yeniayın etkileri ile kafa karışıklığından kurtulmakta zorlanabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; güne keyifli ve neşeli bir başlangıç yapabilir, paylaşımlarda bulunabilir, son dakika gelişmelerini gözden kaçırmamak için koşturmaca içinde olabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde ise çalışma temponda hareketlilik yaşanabilir, Merkür’ün retro hareketine başlamasının ardından kendini yönsüz ve kafası karışmış hissedebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; eve, yerleşime ya da aileye dair yaşanan gelişmelerin sonuçlarını almak üzere biraz geri çekilebilirsin. Artık yeni bir hamlede bulunmak için uygun bir zamanda değilsin. Öğleden sonra Merkür’ün geri hareketine başlamasıyla hassasiyetin ve duyarlılığın artabilir, zamanını hayal kurmaya hobilere ve sevdiklerine ayırabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; yolculuklar, eğitim ve anlaşmalarla ilgili eksiklerini gözden geçirebilir, anlaşmazlıkları çözmek için kendini daha farklı ifade etmenin yollarını arayabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde ise ailevi konulara yönelebilir, Merkür’ün retro hareketi nedeniyle iş ve özel hayatın arasında dengeyi sağlamakta zorlanabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; gerek maddi gerekse manevi değerlerini sorgulayabilir, yeteneklerini yeteri kadar kullanıp kullanamadığını değerlendirebilirsin. Son dakika gelen teklifleri kullanmak için yeterli zamanın olabilir. Geri hareketine başlayan Merkür nedeniyle akşam saatlerinde kafan karışabilir, kendine bir yön belirlemekte zorlanabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; yarın gerçekleşecek yeniay öncesi son bir durum değerlendirmesi yapabilir, son dakika gelen haberleri göz önüne alarak işlerini düzene koyabilirsin. Günün ilerleyen retro hareketine başlayacak olan Merkür yüzünden program yapmakta zorlanabilir, olayları kontrol etmekten vazgeçerek akışta kalabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; günün ilk bölümünde kendi içine dönük halin ilerleyen saatlerde Ay’ın burcuna geçmesiyle birlikte değişiyor. Ancak ilerleyen saatlerde Merkür’ün burcunda geri harekete başlaması nedeniyle önemli bir karar almak ve girişimde bulunmaktan kaçınmalısın. Kendinle ilgilenmek ve seni mutlu edecek konulara odaklanmak en iyisi olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.