5 Mart 2018 Burç Yorumları

Güne sürpriz gelişmelerle başlayabilir, planlarımızı değiştirmek zorunda kalabiliriz. Bugün ikili ilişkilerde orta yolu bulmakta zorlanabilir, çevremizle uyumsuzluk yaşayabiliriz. Yarım kalan işlerimize odaklanmak, eksiklerimizi tamamlamak için uygun bir gün. Akşam saatlerinde konsantrasyonumuz çok daha yüksek olacak, çok daha istikrarlı ve kararlı bir şekilde ilerlemeyi başarabileceğiz. Bu saatlerde karşımızdaki insanlarla daha kolay empati kurabilecek, onların yaralarını sarmak için harekete geçmek isteyeceğiz. Aşırı hassas davranarak alınganlık yapmamız, çevremizdeki insanlara kırılmamız da mümkün. Hayal gücü gerektiren işlerde başarılı olabiliriz.

Sevgili Koç; sabah saatlerinde ilişkilerinle ilgili konuları gözden geçirerek ani kararlar alabilirsin. Özellikle iş birliklerinde ve ortaklıklarda dengeyi korumak için karşılıklı taviz vermen gerekebilir. Günün ilerleyen saatlerinde ise finansal konular ön plana çıkmaya başlayabilir.

Sevgili Boğa; beraber çalıştığın kişilerle düştüğün fikir ayrılıklarına rağmen gerginliği tırmandırmamak için uzlaşma yoluna gidebilirsin. Öğleden sonra karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay; ilişkilere ve iş birliklerine vurgu yapacağından atacağın adımlarda bir partnere ihtiyaç duyabilirsin.

Sevgili İkizler; son birkaç gündür ilişkilerde yaşanan gerilimden sonra bugün uzlaşmaya daha yatkın olabilirsin. Finansal konularla ilgili işbirliklerinde sorunlar yaşansa bile taviz vererek krizleri çözmeye yönelebilirsin. Sonrasında ise iş ortamına yoğunlaşabilir, beraber çalıştığın kişilerle ilişkilerinde derinleşebilirsin.

Sevgili Yengeç; aile ilişkilerinde yaşanan gerilimi tırmandırmamak için biraz daha tavizkâr olabilirsin. Karşılıklı beklentileri abartmadan işbirliklerinden fayda sağlamaya bakmalısın. Günün ilerleyen saatlerinde aşk ilişkileri daha fazla gündeme gelebilir, romantik davranışlar sergileyebilirsin.

Sevgili Aslan; çalışma ortamında işler istediğin gibi ilerlemese de çıkarların doğrultusunda davranarak istemesen de uzlaşmacı olabilirsin. Karşılıklı taviz vererek anlaşmalar imzalayabilirsin. Öğleden sonra hem iş hem de özel hayatında gelişmeler yaşanabilir, ailen için fedakârlık yapabilirsin.

Sevgili Başak; ekonomik gelirlerinle ilgili dengeyi muhafaza etmekte zorlandığın birkaç günden sonra bugün biraz daha kontrollü olmaya çalışabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde iletişim trafiğin hızlanabilir, üstünde çalıştığın anlaşmaları imzalayabilir, araştırmalarında derinleşebilirsin.

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde ilişkilerinde daha uzlaşmacı olmaya çalışabilir, sana uymayan durumlar olsa bile taviz verebilirsin. Fakat akşama doğru maddi manevi değerlerine daha fazla odaklanabilir, gelir elde edeceğin girişimlerde bulunabilir, sezgilerini kullanarak doğru bağlantılar kurabilirsin.

Sevgili Akrep; günü iki farklı ruh haliyle geçirebilirsin. Öğle saatlerine kadar fazla tepki vermeden duygularını kendine saklamayı tercih edebilirsin. Fakat sonrasında burcunda hareket etmeye başlayan Ay; kontrolü ele alacağına sezgilerin doğrultusunda girişimlerde bulunacağına işaret etmekte.

Sevgili Yay; son birkaç gündür içinde bulunduğun gruplar ve arkadaşlarla yaşanan gerilim bugün yerini daha uzlaşmacı tavır almaya bırakabilir. Akşama doğru ise kendi içine kapanarak yalnız kalmak isteyebilirsin. İç huzursuzluğunu gidermek için ruhsal çalışmalar yapman doğru olabilir.

Sevgili Oğlak; sabah saatlerinde beklentilerini düşürerek, taleplerinden taviz verebilirsin. İş ve sosyal hayatındaki girişimlerini sonuçlandırabilirsin. Öğleden sonra ise geleceğe yönelebilir, hedef ve ideallerine odaklanabilirsin. Sezgilerinin güçlenmesiyle kendini daha rahat ifade etmeye başlayabilirsin.

Sevgili Kova; Bugün kırgınlıkların olsa bile olayları fazla büyütmemeye karar verebilirsin. Verdiğin tavizler seni rahatsız edebilir ama yine de gelişmeleri beklemeyi tercih edebilirsin. Akşam saatlerinde ise olaylar birden hız kazanabilir, iş ve sosyal hayatınla ilgili girişimlerde bulunabilirsin.

Sevgili Balık; son günlerde içinde bulunduğun finansal krizlerden ancak bazı hedeflerinden vazgeçerek çıkabileceğini fark edebilirsin. İlişkilerde daha uzlaşmacı olmalı, gerektiğinde taviz vermelisin. Günün ilerleyen saatlerinde daha kararlı olmaya başlayabilir, görüş ve inançlarına odaklanarak, düşüncelerini ifade edebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.