5 Maddede Oğlak Kadını İle Boğa Erkeği İlişkisi

Her ikisi de toprak grubu burçlarından olan Oğlak kadını ile Boğa erkeği birbirleriyle iyi anlaşır. Oğlak kadını azimli, sorumluluk sahibi ve tutarlı olmasıyla, sakin, temkinli ve güvenilir Boğa erkeğini etkileyebilir. İki burç da genel olarak ağır başlı oldukları için düşünerek adım atarlar. Kaliteyi seven, zevkli, sabırlı ve kararlı Boğa erkeği ile gerçekçi, çalışkan ve hedef odaklı Oğlak kadını uyumlu bir ikili olacaktır. Bu iki burcun ilişkisini beş maddede ele aldık.

 Oğlak Kadınının Azimli Yapısı, Boğa Erkeğini Hareketlendirir

Bir Oğlak burcu kadını azimli, hedef odaklı ve çok çalışkandır. Hedefine ulaşmak ve başarıyı yakalamak için canla başla çalışır. Boğa erkeği Oğlak kadınının bu karakterini anlayışla karşılayabilir ve kendisi de ona uyum sağlamak için harekete geçebilir. Ortak hedefleri söz konusu olduğunda, hedeflerine ulaşmak için son derece uyumlu bir çift olarak harekete geçeceklerdir.

Her İkisi de Temkinli Olmanın Kitabını Yazmıştır

Ne Oğlak kadını ne de Boğa erkeği asla düşünmeden hareket etmez. Karar verip adım atarken çok temkinli davranır, detaylı düşünürler. Bu nedenle, iki burç da riskli konularda aynı şekilde düşünür ve ortak karar vermekte zorlanmazlar. Oğlak kadınının planlı karakteri ve tutarlılığı, Boğa erkeğinin ise pratik, gerçekçi ve sağduyulu olması birlikte karar almalarını daha da kolaylaştırabilir.

Boğa Erkeğinin Pratikliği ve Sadakati Oğlak Kadının Hoşuna Gider

Boğa erkeği sebatkâr ve pratiktir. Bu yönüyle çalışkan Oğlak kadınını rahatlıkla etkisi altına alabilir. Zira hedef odaklı Oğlak kadını için bir işi sonuna kadar götürmek, başarıyla tamamlamak ve bunu yaparken de mümkün olduğunca pratik davranabilmek çok önemlidir. Boğa erkeğinin yüksek sadakati de geleneksel Oğlak kadınını derinden etkiler ve güven verir.

Oğlak Kadınının Güçlü Kişiliği Boğa Erkeğini Etkileyebilir

Oğlak kadınının güçlü bir kişiliği vardır. Azimli ve tutarlı karakteriyle her türlü zorluğun üstesinden gelebilecek kapasiteye sahiptir. İşkolik olmasına rağmen hem işine hem de ailesine vakit ayırmak ister. Sorumluluk sahibi olması ve gelenekselliği ile Boğa erkeğini derinden etkileyebilir.

 Boğa Erkeğinin Keyfine Düşkünlüğü Tartışma Sebebi Olabilir

Oğlak kadınının hayatında kariyeri büyük bir yer kaplar. Boğa erkeği ise keyfine son derece düşkündür. Boğa erkeğinin rahatlığını, çalışmayı seven Oğlak kadınının anlaması biraz zordur. Zira bir Oğlak kadını her zaman planlı hareket eder, dakik ve disiplinlidir. Tembellik yapmak bir Oğlak kadınına göre değildir. Bu noktada, Boğa erkeği ile Oğlak kadını bazen tartışabilir. Ayrıca Boğa erkeği zevk sahibidir ve lükse düşkündür, kalite seven bir karaktere sahiptir. Oğlak kadını lüksten çok işleve önem verir. İki burç bu konuda çatışma yaşayabilir.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.