5 Maddede Balık Erkeği Terazi Kadını İlişkisi

Balık erkeği anlayışlı, fedakâr ve teslimiyetçidir. Romantik ve naif bir kişiliğe sahip Balık erkeği genellikle duygularıyla hareket eder. Terazi kadını ise ince düşünceli, adil, uyumlu ve objektiftir. Terazi kadını, Balık erkeği gibi duygularıyla değil mantığıyla hareket eder. Bu iki burcun ilişkisi ise zıt kutupların birbirini çekmesi gibi olacaktır. Sürekli çatışma yaşasa da iki burç, anlayışlı ve merhametli karakterleri ile zaman içinde uyumu yakalayabilir. Balık erkeğinin romantik ve kucaklayıcı, Terazi kadınının ince düşünceli ve uyumlu olması iki burcu birbirine çekebilir. İşte beş maddede bu iki burcun ilişkisi…

Mantık-Duygu Çatışması Yaşayabilirler

Balık erkeğinin naif ve romantik bir karakteri vardır. Hayal gücü yüksek Balık erkeği, bazen gerçeklerden kaçabilir ve duygularıyla hareket edebilir. Onun bu yapısını objektif Terazi kadınının anlaması zordur, çünkü Terazi kadını bir mantık insanıdır. Terazi kadını için ahenk ve denge çok önemlidir. Balık erkeği ve Terazi kadını, ilişkilerinde bu konuda sık sık çatışma yaşayabilir. İlişkilerinin devamlılığı ise birbirine karşı anlayışlı ve hoşgörülü olmalarına bağlıdır.

Yalnızlık Mı?

Herkes zaman zaman yalnız kalıp kendini dinlemek isteyebilir. Ancak sosyal bir yapıya sahip Terazi kadını yalnızlıktan hoşlanmaz. Etrafında sürekli birilerinin olması ve kalabalık ortamlarda keyifli vakit geçirmek Terazi kadınını mutlu eder. Balık erkeğinin ise romantik, ruhani ve hayalperest bir yapısı vardır. Bazen yalnız kalmak Balık erkeğine iyi gelebilir. Terazi kadını ise Balık erkeğinin bu ruh halini anlayamayabilir. Bu noktada iki burç birbirinin doğasını anlamakta zorlanıp çatışma yaşayabilir. Böyle bir durumda ise Terazi kadını ve Balık erkeği çifti, birlikte meditasyon ya da yoga gibi etkinliğe katılarak hem rahatlayabilir hem de kendileriyle baş başa kalmak için fırsat yaratabilir.

İnce Düşünceli İki Burç

Balık erkeği ile Terazi kadını birbirinden zıt karakterlere sahip olsalar da anlayışlı ve ince düşünceli olmaları sayesinde uyumu yakalayabilirler. Terazi kadını, uyumlu, adil ve zarif olmasıyla Balık erkeğini kendine âşık edebilir. Balık erkeğinin romantik, kucaklayıcı ve yargılamayan yapısı ise Terazi kadınını etkileyebilir. Hayatında huzur isteyen Terazi kadını, kucaklayıcı ve merhametli Balık erkeği ile birlikteliğinde huzuru ve güven duygusunu yakalayabilir. Birbirlerine karşı anlayışlı ve ince düşünceli oldukları sürece, iki burcun ilişkisi uzun süreli olabilir.

Sanatsever İki Burç

Terazi kadını sanatseverdir. Sosyal bir karakteri olduğu için gezmekten ve sanatsal etkinliklere katılmaktan zevk alır. Balık erkeğinin yaratıcı ve artistik kişiliği Terazi kadınını etkileyebilir. Balık erkeği de terazi kadını gibi sanata meraklıdır. Çeşitli sanatsal etkinliklere katılmaktan hoşlanır. Sanatsever bu iki burç, bir arada güzel ve keyifli vakit geçirebilir. Terazi kadınının sosyal olması, Balık erkeğinin de sosyalleşmesini sağlayabilir. Zira duygusal Balık erkeğinin zaman zaman içine kapanma potansiyeli vardır. Bu noktada, Terazi kadını ile birlikte olmak değişken koşullara uyum sağlayan Balık erkeğini mutlu edebilir.

Balık Erkeği, Terazi Kadınının Yüzeyselliğini Anlayamayabilir

Terazi kadınının ahenk ve denge arayan bir karakteri vardır; ama bazen yüzleşmekten kaçar ve derin ilişkiler kuramayabilir. Bazı durumlarda yüzeysel kalabilir. Balık erkeği, onun bu yapısını anlamakta zorlanabilir; çünkü Balık erkeği ince ruhlu ve romantiktir. İnsanlarla derin ilişkiler kurmayı önemser ve sevdiklerine bağlanır. Bununla birlikte Balık erkeğinin teslimiyetçi yapısı da vardır, akışta sürüklenebilir. Terazi kadını ise her ne kadar mantıksal olsa da bazen kendi görüşlerinden vazgeçebilir ve taviz verebilir. Bu durum ise iki taraf için de anlaşılması zor ve yıpratıcı olabilir.

Bir Yorum Bırakın
  1. önceki yoruma katılıyorum, balık kadını-terazi erkeği yapsanız tadından yenmez.

  2. Ben bir balık kadını olarak Terazi erkeğiyle denedim. Yok olmuyor aşık olunası harıka bır ılıskı fakat az konusuyor yuzeysel kalıyor derdıne ınen balık kadını kendı kendın yıyor. Hem hiç kopmak istemezken hemde kaçıp kurtulması gelıyor

  3. Terazi kadını olarak balık erkeğiyle 4 yıldır bir ilişkim var kesinlikle zıt kutuplar birbirini çekiyor ama zıt işte

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir