5 Maddede Balık Erkeği Koç Kadını İlişkisi

Duygusal ve romantik Balık burcu erkeği ile hareketli, girişimci ve mücadeleci Koç kadınının ilişkisi zıtlaşmalı olabilir. Birbirini anlamakta zorlanan bu iki burç, bazı yönleriyle birbirini etkileyebilir. Örneğin Koç kadını mücadeleci, cesur ve girişimci olmasıyla Balık erkeğini etkileyebilir. Balık erkeği ise fedakâr ve teslimiyetçidir. Onun bu özelliğini ise Koç kadınının anlaması zordur. Balık erkeği, yargılamayan, hayal gücü yüksek ve merhametli karaktere sahip olması sayesinde çocuksu ve coşkulu Koç kadınını etkileyebilir. İki burç da birbirini iyi tanıyor, nelerden hoşlanıp nelere dikkat etmesi gerektiğini biliyorsa hiçbir zıtlık aşılmaz değildir.

Mücadeleci Koç Kadını, Balık Erkeğinin Dikkatini Çekebilir!

Koç kadını girişimci ve cesurdur. Bir şeyi ilk kez yapan kişi olma fikri Koç kadınını heyecanlandırabilir. Uğruna savaşacak bir amaç arayan ve bu amaca ulaşmak için pes etmeyen Koç kadını, bu mücadeleci yapısıyla Balık erkeğinin dikkatini çekebilir. Balık burcu erkeği fedakâr ve teslimiyetçidir, mücadele etmek ve bir amaç uğruna savaşmak Balık erkeğinin doğasına pek uygun değildir. Koç kadını, mücadeleci olması ile Balık erkeğini etkisi altına alabilir. Balık erkeğinin bu teslimiyetçi ve akışta sürüklenen yaklaşımını ise rekabetçi Koç kadınının anlaması zordur. Bu noktada çatışma yaşayabilirler.

Koç Kadını Adımlarını Düşünerek Atmalı

Hareketli ve hızlı bir karaktere sahip Koç kadını, bazen ani kararlar alıp düşünmeden hareket edebilir. Onun bu davranışı naif ve ince ruhlu Balık erkeğini üzebilir, çünkü duygusal Balık erkeği için fikrinin sorulması önemlidir. Ancak Koç kadını doğası gereği aceleci olduğu için ilişkilerinde de karşısındakinin fikrini sormadan ani adımlar atabilir. Koç kadınının, Balık erkeği ile uyumu yakalamasının bir sırrı, yeni kararlar alırken Balık erkeğinin de fikrini almasında yatabilir!

Balık Erkeği Amaçsız Hareket Etmemeli

Duygusal Balık erkeği, bazen etrafındakileri üzmemek için anlayışlı ve teslimiyetçi bir tutum içerisinde olabilir. Koç kadını ile uyumu yakalamak ve mutlu olmak isteyen Balık erkeğinin bu durumu dengede tutmasında fayda var. Zira Balık erkeği bazen akışta sürüklenecek ve amaçsız hareket edecek kadar teslimiyetçi ve kaderci olabilir. Bu durumu Koç kadınının anlaması ise neredeyse imkânsızdır, çünkü Koç kadını kaderci değildir. Onun için belli bir hedef belirlemek ve bu doğrultuda hareket etmek, mücadeleci olmak çok elzemdir!

Çocuksu Koç Kadını, Balık Erkeğinden Etkilenebilir

Koç kadını, coşkulu ve çocuksu bir kişiliğe sahiptir. Bu yapısı sebebiyle, Koç kadını merhametli, kucaklayıcı ve yargılamayan Balık erkeğinden ilk karşılaşmada etkilenebilir. Balık erkeğinin şefkati çocuksu Koç kadınının kalbini fethedebilir! Ancak bu iki burcun uzun süreli beraberlik yaşamaları için Koç kadınının ben merkezci olmaması önemlidir, çünkü Balık erkeği aşırı duygusaldır. Karşısındaki insandan da anlayış, merhamet ve incelik görmek onu mutlu edecektir.

İyi Bir Sinerji Yakalamaları Mümkün

Balık erkeği ile Koç kadını genel olarak birbirlerinin doğasını anlamakta zorlansalar da Balık erkeğinin yaratıcı ve hayal gücü yüksek, Koç kadının ise inovatif ve girişimci olması sayesinde iyi bir ikili ya da iş ortağı olabilirler. İkisinin bu farklı özellikleri, birbirlerini motive edebilir. Balık erkeğinin yaratıcı fikirleri, Koç kadınının cesur kişiliğiyle birleşince iyi bir sinerji yakalayabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.