5 Maddede Balık Erkeği İle Kova Kadını İlişkisi

Fedakâr, duygusal ve naif Balık erkeği ile açık sözlü, duyguları anlamakta zorlanan, özgür ruhlu karaktere sahip Kova kadınının birbirleriyle anlaşmaları zordur. Bu iki burcun ilişkisi zıtlaşmalarla dolu ve kısa süreli olabilir. Uzun sürmesi ise Balık erkeğinin fedakâr ve anlayışlı, Kova kadınının ise insancıl olmasıyla mümkün olabilir. İşte beş maddede Balık erkeği ile Kova kadınının ilişkisi…

Açık Sözlü Kova Kadını, Duygusal Balık Erkeğini İncitebilir

Bir Kova burcu kadınının en bilinen özelliklerinden biri açık sözlü olmasıdır. Düşündüğünü açıkça söylemekten çekinmeyen Kova kadını, açık sözlülüğüyle duygusal ve naif Balık burcu erkeğinin kalbini kırabilir. Su grubu burcu olan Balık erkeği, hoşgörülü olduğu için bunu belli etmeyebilir, ancak belli edip dile getirirse Kova kadınının bu durumu anlaması zor olabilir. Bu da ilişkilerinde çatışmaya veya incinmeye sebep olabilir.

Balık Erkeği, Özgür Ruhlu Kova Kadını İle Zıtlaşır

Romantik ve duygusal Balık erkeği, ailesi veya sevdiği insan için her türlü fedakârlığı yapmaya hazırdır. Kova kadını ise bağımsız hareket etmekten hoşlanır, özgür ruhludur. Bağımlılık geliştiren ve şefkatli Balık erkeği, Kova kadınını bu noktada anlayamayabilir. Bu özelliklere sahip iki burcun ilişkilerinde uyumu yakalamaları zor olabilir.

Kova Kadını Duyguları Anlamakta Zorlanmasa…

Naif, merhametli ve romantik Balık erkeği, Kova burcu sevgilisinden kendisini anlamasını bekler. Ancak mesafeli ve duyguları anlamakta zorlanan karakteriyle bilinen Kova burcu kadını için bu zordur. Zira bir Kova burcu kadını hem özgür ruhludur hem de bağlılıktan kaçabilir. Balık burcu erkeğinin beklentilerini anlamakta zorlanabilir. Bu nedenle, genel olarak zor anlaşırlar.

Teknolojik Kova Kadını, Romantik Balık Erkeğini Kızdırabilir!

Yenilikçi ve teknolojik Kova kadını için teknoloji ile iç içe olmak, telefonunu sürekli elinin altında bulunması çok önemlidir. Bu duru romantik ve naif bir karaktere sahip olan Balık erkeğini üzebilir veya kızdırabilir. Zira, teknolojik Kova kadını Balık erkeğinin romantik duygularını anlamakta zorlanabilir. Farkında olmadan da olsa Balık erkeğini kızdırabilir. Bu iki burç, bu noktada çatışma yaşayabilirler.

Hayalperest Balık Erkeği, İdealist Kova Kadını İle Zor Anlaşır

Balık burcu erkeği bazen hayalperest, kaderci ve amaçsız olabilir. Kova kadını ise idealist, entelektüel, alternatifleri gören ve alternatif çözümler üreten özelliklere sahiptir. Bu karakterlere sahip iki burç, ortak bir amaç üzerinde uzlaşamazlarsa uyumu yakalaması zor olacaktır. Zira idealist Kova kadını, yapmak istediklerinin peşinden koşar, kolay pes etmez. Balık erkeği ise teslimiyetçidir. Bu nedenle, iki burcun ilişkisi zıtlaşmalı olabilir.

Bir Yorum Bırakın
  1. Burcum kova ama balık burcu ile yarı yarıya etkiliymiş. Bunlar benim için de geçerli olur mu o zaman genel anlamda?

  2. Ben kova kadınıyım sevgilim balık erkeği ve biz birbirimizi çok seviyoruz ve burada söyledikleri ne kadar doğru olsa bile ben ona aşık olduktan sonra duygusallaştım bence aşkın önünde hiç birşey duramıyor

  3. Burçlara bakıp hareket etneyin herkes burcunu yansıtamıyabiliyor ve gerçekten seviyorsanız bunlar engel olmaz size

  4. Ben kova kadınıyım ve balık burcu biriyle konuşuyorum ama o hiçte burada anlatılanlar gibi gelmiyor daha iyi geliyor ben ne yapmalıyım şimdi😂😂

  5. ben kova kadınıyım eşim balık burcu evet inatlaşmalarımız var ama birbirimizi çok iyi anlarız artı bence kova burcuda duygusal ve aşırı yardımsever eşimle bir çok konuda aynıyız ve bence çokta normal bir durum.

  6. yahu ben kova kadınıyım ama tam tersi. sevgilim kova da ben balıkmışım gibi. bu oğlan beni öldürecek..

  7. Sevgilim balık burcu,b🤦🏻‍♀️balık burcu çok hassas yahu bi bakıyorum küsmüs alınmış haberim bile yok, en güzel huyu sadık olması,tek kişiye odaklı,
    Ben içim dışım bir anlaşamıyoruz ama benide bırakmıyor 🤷🏻‍♀️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir