5 Maddede Akrep Kadını İle Yay Erkeği İlişkisi

Akrep kadını ile Yay erkeğin ilişkisi çatışmalarla dolu olabilir. Duyguları yoğun, kontrollü ve öz disiplini yüksek Akrep kadını, enerjik ve özgürlüğüne düşkün Yay erkeği ile ortak bir zemin bulmakta zorlanabilir. Akrep kadınının sahiplenici ve kıskanç yapısını Yay erkeğinin kabullenmesi imkânsızdır diyebiliriz, çünkü Yay burcu zodyağın en özgürlüğüne düşkün burçlarından biridir. İşte beş maddede Akrep kadını ile Yay erkeği ilişkisi…

Göçebe Ruhlu Yay Erkeği Kendini Baskı Altında Hissetmemeli

Yay burcu erkeği seyahat etmeyi çok sever, adeta göçebe ruhludur! Farklı kültürlere meraklı olduğu için ömrünü yollarda geçirebilir. Bu yapısı nedeniyle bir yere bağlı kalmayı sevmez, bağlılıktan kaçar. Akrep kadını ise bağlanır, sahiplenir ve korunup kollanmak ister. Akrep kadınının bu yapısını Yay erkeğinin anlaması çok zordur. Akrep kadınının bu özellikleri, Yay erkeğinin kendini baskı altında hissetmesine sebep olabilir. Bu nedenle sık sık çatışma yaşayabilirler. Ortak uyumu bulmaları ise birbirlerine karşı hoşgörülü ve sabırlı olmalarına bağlıdır!

Akrep Kadını, Maceraperest Yay Erkeği İle Zor Anlaşır

Akrep burcu kadını, kontrollü, iradeli ve öz disiplini yüksek kişiliğiyle dikkat çeker. Yeni maceralara atılmak Akrep kadını için zordur. Yeni adımlar atarken her yönüyle düşünür, sezgilerini kullanır ve stratejisini buna göre oluşturur. Yay erkeği ise maceraperesttir ve bazen düşünmeden hareket edip, fazla risk alabilir. Bu nedenle her iki burç da birbirini anlamakta zorlanacaktır.

Dobra Yay Erkeği, Akrep Kadınının Kalbini Kırabilir

Yay burcu erkeği dobradır, bazen patavatsız da olabilir. Bu özellikleriyle, derin ve duygusal bir yapıya sahip Akrep kadının kalbini kırabilir. Su grubu burcu olan Akrep kadını, olumsuz eleştiriler veya davranışlar karşısında incinip intikam planları kurmaya başlayabilir. Yay erkeği ise karşısındakini incittiğinin farkına bile varmayabilir.

Biri Fazla İçe Dönük, Diğeri Fazla Girişken

Derinliği olan Akrep kadını içe dönüktür. Kontrollü ve sezgilerine göre hareket eder ve göz önünde olmaktan pek haz etmez. Yay erkeği ise çok girişkendir, samimi ve iyimser bir yapısı da vardır. Bu özelliği ile Akrep kadınını etkileyebilir. Yay burcu erkeği ile birlikte olan Akrep kadını, zamanla ketumluğunu atarak biraz daha dışa dönük olabilir.

 Akrep Kadını Sezgisel, Yay Erkeği İleri Görüşlü

Akrep kadınının sezgileri çok kuvvetlidir. Yay erkeği ise ileri görüşlüdür. Bu noktada, beraberliklerinde ortak kararlar alırken bu özellikleri onlara yardımcı olabilir. Ancak Yay erkeğinin fazla risk alan yapısı Akrep kadınının sabrını zorlayabilir. Akrep kadının kontrollü, öz disiplini yüksek ve sezgisel özelliklerini, Yay erkeği hoşgörü ile karşılarsa daha az çatışma yaşayabilirler. Güvenmekte zorlanan Akrep kadını ise, Yay erkeğinin ileri görüşlülüğüne güvenmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.