5 Maddede Akrep Kadını İle Terazi Erkeği İlişkisi!

Akrep kadını ile Terazi erkeği birbiriyle zıtlaşarak anlaşır. Birbirlerini anlamakta zaman zaman zorluk yaşasalar da ortak noktada buluşup uyumu yakalayabilirler. Derinliği olan, duyguları yoğun, duygusal ve tutkulu bir karaktere sahip Akrep kadını içe dönüktür. Bir Akrep burcu kadını kendisine yapılan iyiliği de kötülüğü de asla unutmaz ve zor affeder. Adil, ince düşünceli, zevk sahibi, çekici ve uyumlu bir yapıya sahip Terazi erkeği, Akrep kadınını kendine aşık edebilir. Ancak Terazi burcu erkeğinin derin ilişkiler kuramayan, yüzeysel ve kararsız olmaları, Akrep burcu kadınıyla olan ilişkisinde zıtlaşmalar yaratacaktır. İşte beş maddede Akrep kadını ile Terazi erkeği ilişkisi…

Duygu Yoğunluğu Önemli!

Akrep burcu kadını duygusaldır ve duyguları yoğundur. Bu nedenle kendilerini anlatamadıklarını düşündükleri zaman içine kapanabilirler. Terazi burcu erkeği ise her ne kadar ince düşünceli olsa da, derin ilişkiler kurmakta zorlanır. Bu noktada aralarında anlaşmazlık çıkabilir, Akrep kadını derdini ve duygularını Terazi erkeğine anlatamayabilir; çünkü Terazi burcu erkeği objektif ve yüzeyseldir. Terazi erkeğinin bu yapısı, Akrep kadını için kırıcı olabilir ve zıtlaşma yaşayabilirler.

Sosyal Terazi Erkeği, Akrep Kadınını Kıskandırabilir!

Terazi burcu erkeği, aşırı sosyaldir ve insanlarla kolay iletişim kurabilir. Bu durum içe dönük Akrep kadınının dikkatini çekecektir. Terazi burcu erkeği ile ilişkisinde, içe dönük Akrep kadını biraz daha sosyalleşerek daha dışa dönük olabilir. Zamanla uyumu bulabilirler, ancak Akrep kadını çok şüpheci, sezgileri güçlü ve kıskançtır. Terazi burcu sevgilisinin sosyal hayatından ve hayatındaki insanlardan zaman zaman şüpheye düşebilir, onları kıskanabilir. Yüzeysel Terazi burcu erkeği ise Akrep burcu sevgilisinin bu hassasiyetini ve kıskançlığını asla anlayamayacağı için tartışma yaşamaları kaçınılmaz olabilir.

Akrep Kadını Güven, Terazi Erkeği Huzur İster!

Akrep burcu kadını için güven ve sadakat çok önemlidir. Kendisine güven veren, sadık bir erkekle ömrünün sonuna kadar birlikte olabilir; çünkü Akrepler bir insana çok zor güvenirler ve çok şüphecidirler. Terazi erkeği için ise huzur çok önemlidir. Yanlarında kendilerini huzurlu hissettikleri insanla uzun süreli bir beraberlik yaşayabilir. Bu noktada Akrep kadını ie Terazi erkeği uyumlu bir ilişki yaşayabilirler. Terazi erkeğinin ince düşünceli, Akrep kadınının duygusal olması aralarındaki bu uyumu güçlendirecektir.

Terazi Erkeğinin Kararsızlığı, Akrep Kadınının Sabrını Zorlayabilir!

Terazi burcu erkeği çok sosyaldir, ama çok da kararsızdır. Kendi başlarına karar alamazlar, bu nedenle sorumluluktan da kaçarlar. Akrep burcu kadını ise kararlı ve kontrollüdür. İki burcun ilişkisinde son sözü hep Akrep kadını söyleyecektir, ama hep son kararı veren kişi olmak Akrep kadınının sabrını zorlayabilir. Derinliği olan Akrepler için karşı tarafın fikirleri önemlidir. Akrep kadını kararlı olduğu kadar inatçıdır da. Bir konuda Akrep kadınından farklı düşünceleri olan Terazi erkeği, inatçı sevgilisiyle uzlaşamayıp huzursuzluk çıkmaması için kendi görüşlerinden vazgeçer ve son sözü Akrep kadınına bırakır.

Elalem Ne Derse Desin!

Karar vermekte zorlanan bir karakteri olan Terazi erkeği için çevresindeki insanların görüşleri ve onayları çok önemlidir. Sürekli elalem ne der diye düşünüp duran bir Terazi burcu erkeği görürseniz hiç şaşırmayın! Başkalarının söyledikleri, Terazilerin fikirlerini etkileyebilir ve kendi görüşlerinden vazgeçebilirler. Terazi burcu erkeğinin, herhangi bir konuda elalem ne der demesi, Akrep kadını ile tartışmalarına da yol açabilir. Ancak Akrep kadını bir konuda kararlıysa, başkaları ne derse desin bildiğini yapar! İnatçı ve kararlı bir Akrep kadınını, bu kararından ve fikrinden vazgeçirmek çok zordur. Bu noktada Terazi erkeği ile Akrep kadını zıtlaşma yaşayabilir.

Bir Yorum Bırakın
    • Merhaba, Google Play Store veya App Store’dan Moyra mobil uygulamamızı indirerek burç uyumunu, doğum haritanı ve daha birçok merak ettiğin sorunun cevabını öğrenebilirsin. 🙂

  1. Yorumlarin coguna katiliyorum ben terazi eski sevgilim akrepti tum bu sebeplerden dolayi kacinilmaz son olan ayriligi yasadik. Ne kadar tutkulu bir ask yasasakta sonu uzucu bitti.

  2. Ben akrebim eşim terazi.evliliğimizi tarif etmek gerekirse benzini bitmiş arabayı yokuş yukarı ellerimle ittiriyorum..o ise direksiyonun başına oturmuş kollarını kavuşturmuş manzarayı seyrediyor.herşey sorunsuz sanıyor.oysa bir çeksem elimi :-((

  3. Huzur bozan akrep ile huzur isteyen terazi sebep ne olursa olsun akrepler mutlaka kavga çıkaracak bir sebep buluyor uyumlu olayım diye peygamber gibi davranıyorum ama nafile hep olmadık bir sebep ve aşırı aşırı çok aşırı tepkiler olmaz olmuyor … Olduramazsiniz tatmin olmuyorlar yapıları gereği sürekli sokacaklar !

  4. Olmuyor..kesinlikle akrep kadını ile terazi erkeği her ne kadar tutkuyla sevseler bile,akrep illaki olur olmaz herşeyden kavga çıkartıyor,sabır edeli m derken en sonunda ruh hastanesinde bulacaktım kendimi ömrü hayatımda böyle bor ilişki yasamadım,düşman başına ,akrep kadını gördüğünüz zaman son sürat kaçın

    • Abi o kadar haklısın ki bende senin yaşadıklarının aynısını yaşadım bende terazi burcuyum o da akrepti.Olur olmaz her şeyden kavga çıkarması dışında, söylediğin her şeyi kafasında öyle bir kuruyorki alakası yok senin söylediğin sözlerle ve bu da kavgaya sebebiyet veriyor. Son sürat kaçalım aga aaa…..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir