5 Maddede Akrep Kadını İle Koç Erkeği İlişkisi

Akrep kadını ile Koç erkeği ilişkisi, iki burç için de zorlayıcı ve çekişmeli olabilir. Akrep kadını sevdiğine bağlanır, onu sahiplenir; ancak Koç erkeği özgürlüğüne düşkündür. Ayrıca Koç erkeği çok enerjiktir, değişimlere açıktır ve hızlı karar verebilir. Onun bu özellikleri, Akrep kadını için zorlayıcı olacaktır; çünkü Akrep kadını değişimlere çok açık değildir, temkinli adımlar atar. İşte beş maddede bu iki burcun ilişkisi…

Aceleci Koç Erkeği, Akrep Kadınını Çileden Çıkarır!

Koç erkeği, coşkulu ve çok hareketli olmasıyla dikkat çeker. Bu enerjisi sebebiyle hızlı kararlar verip, uygulamaya koymak üzere düşünmeden hemen harekete geçer. Akrep kadınına fikrini sormayabilir. Akrep kadını ise daha durağandır, kararlıdır ve yeni kararlar alıp uygularken detaylı düşünür. Bu noktada, Koç erkeğinin enerjik yapısı ve aceleciliği Akrep kadınını çileden çıkarabilir!

Ben Merkezci Koç Erkeği, Akrep Kadınını Öfkelendirir!

Koç erkeği, zaman zaman biraz ben merkezci olabilir. Akrep kadınının ise derinliği olan ve duyguları yoğun yaşayan bir karakteri vardır. Karşısındakinden ince düşünceli olmasını, duygularını anlamasını bekler. Ancak Koç erkeği için bu zordur. Aklına estiği gibi hareket eden Koç erkeğinin, Akrep kadınının duygularını anlamakta güçlük çekmesi şaşırtıcı olmayacaktır. Koç erkeğinin, herhangi bir konuda Akrep kadını sevgilisine fikrini sormadan adımlar atması ise Akrep burçlarını hem kırar hem de kızdırabilir! Bu iki burcun, ilişkilerinde ortak dili bulup iletişim kurmaları, birbirlerini anlamaları da zor olabilir. Bu nedenle ilişkilerinin uzun soluklu olmasının, Akrep kadınının sabrına ve Koç erkeğinin bencillikten vazgeçmesine bağlı olduğunu söyleyebiliriz.

İki Burç da Sevdiklerinin Peşini Bırakmazlar!

Akrep kadını da Koç erkeği de aile ile ilgili konularda mücadelecidir. Bazı Koç erkekleri, sevdiklerinin peşini kolay kolay bırakmaz. Akrep kadını ise sahiplenicidir, ailesine çok bağlıdır. Bu notada, iki burç ortak uyumu yakalayıp beraberliklerinin uzun süreli olmasını sağlayabilir. Ancak Koç erkeğinin özgürlüğüne düşkün, kısıtlanmaktan hoşlanmayan ve otoriter özellikleri, Akrep kadınının sabrını zorlayacaktır! Ayrıca Koç erkeğinin başına buyrukluğu ve özgürlüğüne düşkünlüğü, kıskanç Akrep kadınını kızdırabilir. Akrep kadınının sahiplenici özelliği ise Koç erkeğinin kendini baskı altında hissetmesine neden olabilir. İki burç, birbirinin peşini bırakmaz ve birbirine anlayışlı olurlarsa uyumu yakalayabilir.

Değişimlere Açık Koç Erkeği, Akrep Kadınıyla Zor Anlaşır

Akrep kadını ailesine, sevdiklerine ve alışkanlıklarına bağlıdır. Sabit özelliği vardır, su grubu burcu olduğundan değişikliklerden duygusal olarak da etkilenir. Koç erkeği ise enerjik, cesur ve değişime açıktır. Yaşadığı şehri, hatta ülkeyi çok ani kararlar verip bir günde bile değiştirebilir veya tatillerini buna göre planlayabilir! Akrep kadını için ise bu zordur; ani değişimlere hemen uyum sağlayamayabilir. Bu durumu Koç erkeğinin anlaması zordur. İki burç, hayattan beklentileri değiştiğinde, köklü değişimler konusunda anlaşmakta güçlük çekebilirler.

İki Burç Birbiriyle Sürekli İnatlaşırlar!

Koç erkeği ve Akrep kadını inatçı olmalarıyla da bilinirler. Uğruna savaşacakları bir amaç olduğunda, inat edip sonuna kadar mücadele ederler. Bu iki burç da son derece dediğim dedik olduğundan, bir konuda fikirlerini değiştirmek çok zordur. Bu durum ilişkilerini yıpratabilir. Zira Koç erkeği bir konuda inat ettiğinde, karşısındakinin fikrini sormadan son noktayı koyabilir. Bu durum, Akrep kadınının tepesini artırabilir. Akrep kadınının inatçılığı ise otoriter Koç erkeği için zorlayıcı olabilir.

Bir Yorum Bırakın
  1. ASLEN BAKILIRSA ZOR ANLAŞAN İKİ BURÇ. LAKİN ANLAŞAN ÇİFTLERİ DE GÖRDÜM. BU NOKTADA YILDIZNAME ÖNEMLİ..

  2. Koç erkeğiyim ve akrep kadınıyla sevgiliyim 1 yılı geçti ilişkimiz, birbirimize çok sadığız ve iyi anlaşıyoruz zaman zaman aramızda kıskançlık tartışmaları oluyor ama hallediyoruz. Farklı bir aşk hayatı oluyor ama gene olsa gene aynı ilişkiyi seçerim.

  3. Böyle koçmu olur ya benimki her 1 ay başka kızla geziyor şerefsiz biz daha arkadaş olamıyoruz sevgili …

  4. bence yukselen etkili..akrep kadını olanlar fazla detaycıyım koc erkegi de fazla rahat basına buyruk cıldırtıyor …ama kavga gurultu gıdıyor..

  5. iyide hiçmi yok KOÇ erkerğinin çok iyi anlaşıbildiği süper nova sevgilisi olacak burc??..

  6. Vallaha ben akrep erkek arkadaşım da koç ben hayatım boyunca böyle güzel giden bi ilişki görmedim 1 yıldır beraberiz saygı ve büyük sevgimiz var. Çok iyi anlaşıyoruz, anlıyoruz birbirimizi. Maşallah demeyi unutmayın bu arada…

  7. 3 buçuk yıldır koç erkeği ile sevgiliyim kendimse akrep burcuyum. O kadar zor ki anlatilamayacak derecede cok zorlu bir iliski. Koc erkegi dedigim dedik ve hic bir sekilde izin almayi sevmez, çok maçodur. Arkadaşlarınım yanında her ne kadar aslan kesilsede bi o kadar onlar olmayınca yanimda kedi gibidir. O

  8. Erkek arkadaşım koç burcu kendisi Akrep burcuyum üç buçuk yıldır ilişkim var Her zaman dediğim dedik bir insandır her zaman üste çıkmaya çalışır ve Suçunu kabul etmez özür dilemesini bilmez izin almak istemez hiçbir zaman ve bana gelince markete bile yollamaz her zaman alttan alan ben olurum arkadaşlarının yanında Aslan kesilir tek başınayken kedi gibi

  9. Ben akrep eski eşim koc! Boşuna şansınızı zorlamayın böyle sevgili ilken cok güzel arkadaş ilken cok güzel ama kocdan bir aile babası olmaz! Akrep olarak hayatım düzenlidir disiplinlidir eğlenceliyim ama önce iş! Koc icin önce kendisi! Sonra ailesi sonra disiplin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir