5 Maddede Akrep Kadını İle İkizler Erkeği İlişkisi

Akrep kadını ile İkizler erkeği ilişkisi zorlayıcı olabilir; ama iki burcun birbiriyle zıtlaşan özellikleri ikili arasında çekim etkisi yaratabilir. İkizler erkeği çok hareketli, değişime açık, sosyal çevresi geniş ve bağlılıktan kaçan özelliklere sahipken; Akrep kadınlarının duyguları yoğun, bağlanabilen, kararlı, güvenemeyen ve içe dönük karakterleri vardır. İşte beş maddede bu iki burcun ilişkisi…

Şüpheci Akrep Kadını, Sosyal İkizler Erkeğini Kıskanır!

Akrep burcu için burçlar aleminin en kıskanç burcu olduğunu söyleyebiliriz. Bir Akrep kadını çok şüphecidir, kolay kolay kimseye güvenemez. Uzun süreli bir ilişki için güvenmek ve sadakat Akrep kadını için çok önemlidir! İkizler erkeği ise çok hareketli, enerjik ve sosyaldir. İkizler erkeğinin bu özellikleri, Akrep kadınının şüphe ve kıskançlık duygularını alevlendirebilir. Bu iki burcun ilişkilerinin uzun süreli olmasının sırrı, İkizler erkeğinin Akrep kadınının güvenini kazanabilmesinde!

İkizler Erkeği, Akrep Kadınının Duygularını Anlayamayabilir

İkizler erkeği her ne kadar sosyal bir burç olsa da karşısındaki kişinin duygularını anlamakta zorlanan bir karaktere sahiptir. İkizler erkeğinin bu özelliği, istemeden de olsa Akrep kadının kırılmasına sebep olabilir. Zira bir Akrep burcu kadınının, duyguları yoğun yaşayan ve derinliği olan bir yapısı vardır, çabuk kırılabilirler. Karşısındakinden duygularını anlamasını bekleyen bir Akrep kadını, mantığıyla hareket etmeyi tercih eden İkizler erkeği ile ilişkisinde duygusal sorunlar yaşayabilir.

Bağlanmaktan Kaçak İkizler Erkeği, Sahiplenici Akrep Kadını ile Zıtlaşabilir

Çabuk sıkılan, anı yaşayamayan ve bağlılıktan kaçan İkizler burcu erkeği, sahiplenici Akrep kadınından çabuk sıkılabilir. Zira Akrep burçlarının kontrollü, güçlü bağlar kuran ve sahiplenici özellikleri vardır. Sevdiğine bağlanan ve ilişkisini sahiplenen bir Akrep kadını, kontrolü elinde tutmak isteyebilir. Bu nedenle, İkizler burcu erkeği kendini baskı altında hissederek Akrep kadınından uzaklaşabilir. Kontrol altında tutulmak ve sahiplenilmek bir İkizler burcu erkeğinin asla istemeyeceği durumlardır.

Gizemli ve Tutkulu Akrep Kadını, İkizler Erkeğinin Dikkatini Çekebilir!

Akrep kadınının gizemli, derinliği olan ve tutkulu karakteri vardır. Bu özellikleriyle bir Akrep kadını, sosyal ve iletişim yönü kuvvetli İkizler erkeğinin dikkatini çekebilir. Ancak bu iki burç, aşk hayatlarında uyumu yakalamakta zorlanabilir. Zira tutkulu Akrep kadını, uzun süreli ilişki yaşamak ister. İkizler erkeği ise bağlanmaktan kaçtığı için kısa süreli ilişkiler peşindedir. İkizler erkeğinin genç ruhlu ve enerjik olması ise tutkulu Akrep kadınını cezbedebilir. Bu iki burcun ilişkisinin uzun süreli olması ise, birbirlerini anlamaları ve ilişkilerine zaman vermelerine bağlı!

Kararlı Akrep Kadını, İkizler Erkeği İle Zor Anlaşır

Kararlı ve inatçı özellikleriyle bilinen Akrep kadınının, çabuk karar değiştiren ve tatminsiz İkizler erkeği ile uyum sağlaması çok zor olabilir. Akrep kadını, bir konuda karar verdiğinde onu uygulamak için elinden geleni yapar. Onu kararından döndürmek çok zordur. Bu notada, Akrep kadınının çabuk karar değiştiren ve çabuk sıkılan İkizler erkeğini anlaması kolay olmayabilir. İki burcun ilişkisinde, birçok konuda son kararı Akrep kadınının vermesi gerekebilir; ama bu da tatminsiz İkizler erkeğini memnun etmeyebilir. Bu nedenle, ilişkilerinde zıtlaşmalar yaşamaları kaçınılmaz olabilir.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.