5 Maddede Akrep Kadını İle Boğa Erkeği İlişkisi

Derinliği olan, duygusal, gizemli ve kolay vazgeçmeyen Akrep kadını ile güvenilir, sahiplenici, sağduyulu ve sabırlı Boğa erkeği zıtlaşarak anlaşır. Onların bu zıtlaşmaları, birbirini tamamlayarak uzun süreli bir ilişki yaşamalarını sağlayabilir. Akrep kadınının hırslı ve kıskanç, Boğa erkeğinin ise otoriter ve inatçı karaktere sahip olması ilişkilerinde tartışmalar yaşamalarına sebep olsa da sağduyulu, bu iki tutkulu burç sabırlı ve anlayışlı özellikleriyle ilişkilerinde uyumu yakalayabilirler. İşte beş maddede Akrep kadını ile Boğa erkeğinin ilişkisi…

Otoriter Boğa Erkeği, Akrep Kadınının Sabrını Zorlayabilir

Bir Boğa burcu erkeği sakin ve sağduyulu olmakla birlikte, otoriter karakteriyle de dikkati çeker. Duyguları yoğun ve inatçı Akrep kadını için bu durum zorlayıcı olacaktır. Maddiyata düşkün, maliyet bilinci olan Boğa erkeği, para konusunda kontrolü elinde tutmak isteyebilir. Bu durum, boyun eğmeyi sevmeyen Akrep kadınının öfkelenip sabrının taşmasına sebep olabilir. Ancak yine de bu iki burç karşılıklı anlayışla ve sabırla uzun süreli bir beraberlik yaşayabilir.

Boğa Erkeği, Kıskanç Akrep Kadınını Şüphelendirmemeli!

Akrep kadını kıskanç ve aşırı şüpheci bir karaktere sahiptir. En ufak bir hatayı bile zor affeder. O nedenle, Boğa burcu erkeğinin sabırlı kişiliğini kullanarak bu kıskançlığa tahammül etmesi ve dikkatli olması gerekecektir. Sağduyulu, sakin, sahiplenici ve evine bağlı Boğalar için bu hiç de zor olmayacaktır.

Akrep Kadını Sahiplenilmek İster!

Akrep kadını için birisine gözü kapalı güvenmek çok zordur. Boğa erkeği sağduyulu ve sahiplenici karakteri ile Akrep kadınının kalbini fethedebilir! Zira duygusal, güvenemeyen, evine ve ailesine bağlı Akrep kadını için güven duyduğu, kendisini ve ailesini sahiplenen birisiyle hayatını paylaşmak çok önemlidir.

İçe Dönük İki Burç!

Akrep kadını ile Boğa erkeği içe dönük özelliklere sahiptir. Bu özelliklere sahip olmaları sebebiyle, gerginlik yaşanacağını düşündükleri bir konuyu açmak istemeyebilirler. Özellikle Boğa erkeğinin otoriter yapısı karşısında ketum Akrep kadını, karşılıklı zıtlaşacakları, kırılacakları veya tartışmaların yaşanabileceği bir konuda içine kapanabilir. Ancak bu iki burç, dayanıklı ve sabırlı yapılarıyla bunun da üstesinden gelebilecek güce sahiptirler.

Akrep Kadını Sınırları Zorlar, Boğa Erkeği Değişime Kapalıdır!

Hem Akrep kadını hem Boğa erkeği ailesine ve düzenine bağlıdır, duygusal ve sahiplenicidir. İki burç da düzenlerinin bozulmasını istemez. Ancak zıtlaştıkları bir nokta Boğa erkeğinin değişime kapalı, tembel ve keyfine düşkün, Akrep kadınının ise tutkulu, sınırları zorlayan ve aklına koyduğunu yapmak konusunda kararlı olmasıdır. Boğa erkeğinin birçok konuda tutucu, otoriter ve değişime kapalı olması Akrep kadınının sabrını taşırabilir. İnatçı Akrep kadınının aklına koyduğunu uygulaması ise otoriter Boğa erkeğini kızdırabilir; ama bu iki burç karşılıklı anlayışla ilişkilerinde yaşanacak krizlerin üstesinden gelebilir.

 

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.