5 Maddede Akrep Kadını Balık Erkeği İlişkisi!

Akrep burcu kadını tutkulu, gizemli ve derinliği olan bir kişiliğe sahiptir. Su grubu burcu olduğu için duyguları yoğundur. Balık burcu erkeği ise duygusal, fedakar, romantik ve merhametlidir. Bu iki su grubu burcu için burçlar aleminin en uyumlu ve birbirini anlayan burçları olduğunu söyleyebiliriz. Peki Akrep kadını ile Balık erkeğinin arasındaki uyumun sırrı ne mi? İşte beş maddede bu iki burcun ilişkisi…

Akrepler Tutkulu, Balıklar Romantik

Akrep kadını duygusal ve tutkulu bir burçtur. İlişkilerinde duygusal yoğunluğun olmasını beklerler. Romantik davranışları ve hoşgörülü, merhametli, kucaklayıcı kişiliğiyle Balık erkeği, kendini Akrep kadınına kolayca aşık edebilir. Duygusal ve uzun süreli ilişkiler yaşamak isteyen Akrep burcu kadını; romantik, naif ve merhametli Balık burcu erkeğiyle çok tutkulu ve sevgi dolu bir ilişki yaşayabilir.

Sezgileri Güçlü İki Çift!

Herkese karşı oldukça anlayışlı ve hoşgörülü olan bu iki burcun sezgileri güçlüdür. Karşısındakinin ruh halini ve tepkilerini önceden sezip ona göre adım atabilir, daha anlayışlı yaklaşabilir. Yeri geldiğinde birbirleriyle bakışarak anlaşabilirler! Ortak karar alırken ve yeni adımlar atarken güçlü sezgilerini kullanabilirler. İlişkilerine zarar verme potansiyeli olan kişileri de önsezileriyle çevrelerinden uzaklaştırabilirler.

Akrepler Mücadeleci, Balıklar Kaderci

Akrep kadını mücadelecidir. Etki altında kalıp kolay kırılabilir; ama asla pes etmez. Hemen teslim olmaz, mücadelecidir, küllerinden yeniden doğabilir. Balık erkeği ile bu noktada anlaşmazlığa düşebilirler; çünkü bir Balık erkeği kaderci ve teslimiyetçidir. Mücadeleden, sorumluluktan kaçabilir. Bu konuda birbirlerini anlamakta zorlanabilirler, ancak birbirlerine karşı anlayışlı olarak zorlayıcı süreçleri atlatabilirler.

Güven Duymak Önemli!

Duygusal Akrep burcu, diğer su burçları gibi hassastır ve çok çabuk incinebilir. İçe dönük bir yapısı vardır, zaman zaman duygularını ifade etmekte zorlanıp içine kapanabilir. Bu noktada, karşısındakinden anlayış bekler. Bu nedenle merhametli, kucaklayıcı, anlayışlı ve sadık Balık erkeği, Akrep kadınına son derece güven ve huzur verir. Balık erkeği de bu ilişkide kendini güvende hisseder; çünkü Akrep kadını ketum, sırdaş, duygusal ve sadıktır. Birbirini derinden anlayan ve güvene dayalı bu ilişki bir ömür sürebilir!

Yardımsever Balık Burcu Erkeği, Para Konularında Dikkatli Olmalı!

Yardımsever ve merhametli Balık erkeği, başkalarının etkisinde kalmaya meyillidir. Onun bu zaafını bilip kendisinden her yardım isteyene elindeki bütün imkanları sunabilir. Bu nedenle, kazandığı parayı elinde tutmakta zorlanabilir. Bu noktada, Akrep kadını ile ilişkisinde zıtlaşma yaşayabilir. Akrep burcu ise duygusaldır ve ihtiyacı olanlara yardım edebilir, ama bunu kontrollü yapar. Akrep burcu kadını parasını harcarken analiz yeteneğini ve sezgilerini kullanır, yatırımlarını bu özelliklerine göre yapar. Balık erkeği bu konuda iradesiz olabilir. Ancak bu iki burç birbirlerine karşı sabırlı ve anlayışlı olarak bu konuda da dengeyi bulabilir.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.