5 Kasım Burç Yorumları

Sabah saatlerinde önceden yaptığımız planlarda aksaklıklar yaşayabilir, çevremizle iletişim kurmakta zorlanabiliriz. Aslında öğle saatlerine kadar evde kalıp dinlenmemiz iç dünyamıza yönelerek endişeli ve düşünceli ruh halimiziden kurtulmamız için bize yardım edebilir. Öğleden sonra iletişimimiz hızlanabilir, kısa yolculuklara çıkabilir ve sosyal ortamlarda bulunabiliriz. Ne yapacağımıza karar vermekte zorlansak da harekete geçmek isteyecek, günün geri kalanını sosyal ortamlarda ya da entelektüel faaliyetlerde geçirmek isteyeceğiz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; parasal konularla alakalı bazı sıkışıklar veya kararsızlıklar yaşayabilirsin. Kazanç ve harcamalarınla ilgili seni atıl kılan durumlara açıksın. Öğle saatleriyle birlikte karşına daha esnek düşüneceğin koşullar çıkabilir. Burç değiştiren Merkür, bakış açının yenilenmesine; yurt dışı, eğitim ve yolculuklarla ilgili işlerinin yoğunlaşmasına yol açabilir.

Sevgili Boğa; kendi istek ve ihtiyaçlarını yerine getirmekle ilgili inatçı bir tutum sergileyebilirsin. Sabah saatlerinde karar almak ve hızlı hareket etmek senin için zor olabilir. Burç değiştiren Merkür ile parasal konuların gündemini daha fazla meşgul edeceği zamanlar gelebilir.

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde karar almak ve hamle yapmak zor olsa da öğle saatlerinde burcuna ilerleyen Ay ile hız ve hareket kazanabilir, kendini düşüncelerin yoluyla daha rahat ifade edebilirsin. Burç değiştiren Merkür ise ikili ilişkilerine ve iş birliklerine yeni bir soluk getirebilir.

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde çevrenle iletişiminde gerekli uyumu ve toleransı gösteremeyebilir; kendi düşüncelerinde ısrarcı olabilirsin. Öğleden sonra ise iç dünyana çekilebilir ve yaşadıklarını değerlendirmeye zaman ayırabilirsin. Burç değiştiren Merkür ise zihinsel olarak seni hareketli kılacaktır. Endişeden uzak durmalısın.

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde gerek işin gerekse de ailevi konular seni zorlayabilir. Karar almak ve hamlede bulunmak konusunda ısrarcı bir tutum sergileyebilirsin. Burç değiştiren Merkür önümüzdeki günlerde aşk hayatını renklendirebilir. Sevdiğin hobilerle daha fazla ilgilenme zamanı bulabilirsin.

Sevgili Başak; sabah saatlerinde aklında pek çok düşüncenin varlığından dolayı hızlı karar alamayabilir ve hamlede bulunamayabilirsin. Bir anlaşma, eğitim veya aldığın bir kararı uygulamakla ilgi de sorun yaşayabilirsin. Bugün burç değiştiren Merkür, eve, aileye dair konulara yeni bir bakış açısı getirebilir.

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde finansal konularda engeller yaşayabilirsin. Alacak ve borç hesaplarıyla alakalı seni sıkıştıran durumlara açık olsan da öğleden sonra seni yeni umutlara yöneltecek durumlar ortaya çıkabilir. Burç değiştiren Merkür, yurt dışı, eğitim ve anlaşmalarla ilgili sana yeni fırsatlar getirebilir.

Sevgili Akrep; günün ilk yarısında zihinsel olarak yoğun olabilirsin. Ailen, işin, yerleşimin veya ilişkinle alakalı karar almakta zorlanabilir, sorunlar dahi yaşayabilirsin. Öğle saatlerinde değişen koşullarla birlikte hız kazanabilirsin. Burç değiştiren Merkür ise finansal işlere daha fazla odaklanacağın zamanlara işaret etmekte.

Sevgili Yay; sabah saatlerinde zihinsel olarak seni olumsuz etkileyen durumlara açıksın. Bilinçaltını kurcalayan bir konuyla alakalı karar almakta zorlanabilir veya ısrarcı davranabilirsin. Burcuna geçen Merkür ile kendini ve düşüncelerini ifade etmenin daha kolay olacağı bir zaman dilimine girebilirsin.

Sevgili Oğlak; gerek aşk hayatın, çocuklarınla ilişkilerin gerekse yatırımlarınla alakalı bir durum sabah saatlerinde seni zihnen zorlayabilir. Ayrıca bir konuda ısrarcı davranman da mümkün. Öğle saatleriyle birlikte daha esnek düşünebileceksin. Burç değiştiren Merkür ise iç hesaplaşmalar yaşamanı ve korkularınla yüzleşmeni getirebilir.

Sevgili Kova; günün ilk yarısında iyice bunaldığın bir konuda köprüleri atabilir, verdiğin kararın arkasında durarak yaşadığın sıkıntıyı ebediyen sonlandırabilirsin. Öğle saatleriyle birlikte içinde bulunduğun ruh halinin değişmesine neden olacak gelişmelerle karşılaşabilirsin. Burç değiştiren Merkür ise geleceğinle ilgili yeni planlar yapmana imkân sağlayacaktır.

Sevgili Balık; öğlene kadar olan süreç zihinsel olarak seni zorlayabilir. Çevrendekilerle aktif iletişim kuramayabilir ya da ortak bir konuda inatlaşmaktan dolayı belli bir sonuca varamayabilirsin. Burç değiştiren Merkür ise iş ve sosyal hayatının yanında duygusal ilişkilerini de hareketlendirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.