5 Kasım 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün mantıklı; işbirlikçi olmaya bakmalı; olası problemleri daha da işin içinden çıkılmaz hale getirmek yerine çözüm odaklı olmalıyız. Duygularımız ile mantığımızın örtüşmediğini; belki hedefe ulaşmak için bazı geri adımlar atılması gerektiğini görebiliriz. Fikir ve düşüncelerimizi doğru ifade edemeyebilir; ortak bir düzlemde buluşamayabilir; uzlaşıya yakın durmayabiliriz. İçgüdüsel hamleler zarar getirebilir. Bunu unutmayalım!

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün aldığın kararları uygulayabilir, içinde bulunduğun gruplarla fikir alışverişinde bulunabilir, yakın ilişki de olduğun kişilerin de desteğiyle hedeflerini gerçekleştirmek için girişimlerde bulunabilirsin. Kazançlarını artırmak için işbirliği yapman ve özgün fikirler bulman gerekiyor.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; iş ve sosyal hayatına odaklanabilir, beraber çalıştığın kişilerle ortak projeler içinde olabilir, toplum önünde olmanı gerektiren görevler üstlenebilirsin. Ani gelişmeler önünü açarak fırsatlar yakalamanı sağlayabilir, alternatif çözümler oluşturarak girişimlerde bulunabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; sanatsal çalışmalar yapmak için gereken cesareti kendinde bulabilir, yaratıcılık gerektiren işlerde başarılı olabilirsin. Sosyal medya da aktif olabilir, karşına çıkan fırsatları kullanabilirsin. Hayata bakış açını daha da geliştirebilir, alternatif felsefi akımlara merak duyabilir, görüşlerini paylaşabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; ilişkilerde yaşanan kriz yerini finansal krizlere bırakabilir. Aile içi ilişkilerden alacağın cesaretle girişimlerde bulunabilir, kariyerinle ilgili fırsatlar yakalayabilirsin. Biraz yorucu ve yıpratıcı olsa da projeler içinde yer almalı, sosyal hayatında aktif olmalısın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; hâlâ karşıt burcunda hareket eden Ay; işbirliklerine odaklanabileceğine işaret etmekte. Süresi biten anlaşma ve kontratları yenileyebilir, herkese danışarak fikir alabilirsin. Yakın çevre, kardeş, komşu ya da kuzenlerden alacağın cesaretle sıra dışı düşüncelerini paylaşarak çözüm üretebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; çalışma ortamında yenilikler yapmak, yaptığın işlere alternatif çözümler aramak isteyebilirsin. Yeteneklerini kullanarak işbirlikleri geliştirebilir, gelirlerini artırabileceğin girişimlerde bulunabilirsin. Beraber çalıştığın kişi ve gruplarla ortak projeler içinde bulunmak sana fırsatlar getirebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün cesaretinin artmasıyla seni heyecanlandıracak ve yaşamdan keyif almanı sağlayacak, girişimlerde bulunabilirsin. Romantik ilişkilerde yaşanan beklenmedik gelişmeler seni mutlu edebilir. Arkadaşlarınla beraber sosyal ortamlara girebilirsin ancak harcamalara dikkat etmelisin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; ailene ve evine zaman ayırmak isteyebilir, taşınmak ya da gayrimenkul alım satımıyla ilgili harekete geçebilirsin. Gizli ilişkiler ve kulislerden alacağın destekle yatırımlarını yönlendirebilir, iş hayatına yönelik kararlar alabilirsin. Fikir alış verişi yaparak sıra dışı yollarla işlerini geliştirebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün kendini daha rahat ifade edebilir, yakın çevre ilişkilerine ağırlık verebilirsin. Sosyal medya da aktif olarak yer alabilir, hatta oradan gelişen arkadaşlarınla bir araya gelebilirsin. Romantik ilişkilerde beklenmedik gelişmeler yaşanabilir ve cesaretini toplayarak, düşüncelerini açıklayabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; aldığın kararları uygulamak için harekete geçebilir, sosyal yaşamında seni destekleyen kişilerden aldığın cesaretle girişimlerde bulunabilirsin. Yeteneklerini kullanabileceğin, sıra dışı fikirlerini ifade edebileceğin fırsatlar yakalayabilir, ekonomik konularla ilgili projeler geliştirebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; içinde bulunduğun gerilimli ruh halinden sıyrılarak ve kendini daha rahat ifade edebilirsin. Yaşamını ilgilendiren konularda ve ilişkilerde aldığın kararları uygulamaya koyabilir, sıra dışı girişimlerde bulunacak cesareti kendinde bulabilirsin. Açık fikirli olman alternatif çözümler yaratmanı sağlayabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün biraz yalnız kalmak isteyebilir, eyleme geçmeden sadece zihinsel olarak aktif olabilirsin. Finansal konularla ilgili içinde olduğun krizlere çözüm alternatifleri ararken sıra dışı bakış açıları geliştirebilir, yakın ilişkilerinde derin paylaşımlarda bulunabilirsin. Akşam saatlerinde fikir çatışmaları yaşayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.