5 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları

Uyum ve denge arayışında olacağımız yeni bir haftaya başlıyoruz. Bugün, ilişkide olduğumuz kişilerle, sevdiklerimizle iletişim kurmakta zorlanabilir bazı güç savaşları içine girebiliriz. Kişisel bazda ise ruh dünyamızın derinliklerine yolculuk yapabilir ya da içsel çekişmeler yaşayabiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; haftaya gergin bir başlangıç yapabilir, iplerin senin elinde olmamasından huzursuz olabilirsin. Ancak iletişim kurarak ve fikirler alış verişinde bulunarak uzlaşma sağlayabilirsin.  İş ve sosyal hayatındaki sorumluluklar üzerinde baskı hissetmene ve farklı bir yol izlemene yol açabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; yakın ilişkide olduğun kişilerle aranda yaşanan krizleri çözmen için uygun zemini bulabilir, daha önceden yapılmış anlaşmaları ve iş birliklerini yeniden gözden geçirebilirsin. Fakat sabah saatlerinde iş arkadaşlarınla ya da çalışma ortamında gerginlik yaşanabilir, sorumluluklar ağır gelebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün finansal sorumluluklar üstünde baskı oluşmasına neden olarak yaşamdan keyif almanı engelleyebilir. Önceden planlanmış ödemeleri yaparken biraz zorlanabilirsin ancak sana fikir vererek yaşadığın darboğazdan çıkmanı sağlayacak uzmanlarla da bir araya gelebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; güne ailenin ve sevdiklerinin beklentilerini karşılamak için çaba sarf ederek başlayabilir ancak sorumluluklar arttıkça bunalabilirsin. Karşındakileri mutlu etmek isterken kendi isteklerinden vazgeçmen gerekebilir.  Eşin, ortağın ya da iş birliği içinde olduğun kişilerin seni onaylamaması baskıya yol açabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün hızlanan iletişim trafiğini kontrol etmekte zorlanabilirsin. Bir yandan kendini ifade etme isteği bir yandan da düşüncelerinin baskılanması tepki vermen, diyaloğu ve anlaşmaları duraklatmana neden olabilir. Sevdiklerinden fikir alarak harekete geçmeli, uzlaşma ortamı yakalamaya çabalamalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; gelir ve gider dengeni muhafaza etmekte zorlanabilir, sevdiklerin için harcama yaparken kendi keyiflerinden taviz vermek zorunda kalabilirsin. Aslında uzun vadeli yatırımlar hakkında araştırma yapmak uygun bir zamandasın ancak günlük bütçenin hesabını iyi tutmalısın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; burcunda harekete eden Ay, ilişkilere vurgu yaparken, özellikle aileye ve eve dair konuların ön plana çıkacağına işaret etmekte. Olayları kontrol etmek ve uyum içinde olmak adına isteklerinden taviz vermen kendini yük altına girmiş gibi hissetmene neden olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün biraz arka planda kalarak yaşamına dair aldığın kararları gözden geçirebilirsin. Duydukların ya da kontrolün dışında yaşanan olaylar kendini güçsüz hissetmene yol açabilir ancak doğru değerlendirme yaparak birkaç gün içinde yaşanan sorunları çözebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; içinde bulunduğun sosyal çevrede ve arkadaş grupları içinde gerilim yaşanabilir. Sevdiklerinin tepkileri çatışmalara yol açacağı için ilişkilerde kopmalar yaşanabilir. Finansal zorunluluklar hedeflerinde değişikliklere yol açabileceği gibi kazançlarını artırmanın yolunu bulmak için mücadele de edebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün iş ve sosyal hayatında gerilim yaşayabilir, aile ortamında yaşanan değişikliklerden dolayı arada kalabilir, ilişkilerini idare etmekte zorlanabilirsin. Hem kendine hem de karşındakilere fazla yükleniyor olabilir, etrafındakileri baskı altına almış gibi görünebilirsin. Biraz daha uzlaşmacı olmalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; yurtdışı, yolculuklar ya da yüksek eğitimle ilgili konularda yaşanan gelişmeler gerginliğe neden olabilir. Olayları kontrol etmek yerine çözüm odaklı davranmalı, fikir alış verişlerine kendini kapatmamalısın. Önüne çıkan küçük engelleri biraz uyum ve nezaketle çözebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün finansal konularla ilgili dengeyi muhafaza etmekte zorlanabilirsin. Gelirlerinde yaşanan iniş çıkışlar kontrolsüz borçlanmalara yol açabilir, planların tutmayabilir. Yaptığın işten elde ettiğin kazancın seni tatmin etmediğini üstlerinle konuşabilir, çözüm arayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.