5 Haziran Burç Yorumları

Sabah saatlerinde ilişkilerde uyumlu olmak ve sağlam adımlarla ilerlemek istesek de bunu başarmakta zorlanabilir, ilişkilerimizi sorgulayabiliriz. Sevdiğimiz insanların sınırlarını zorlayabilir, isteklerimiz konusunda ısrarcı davranabilir, karşı tarafın taviz vermesini bekleyebiliriz. Bütçemizi aşan harcamalar yapma eğiliminde olabiliriz. Görüşmelerden sonuç almakta ve anlaşmaya varmakta zorlanabiliriz. Beklentilerimizin karşılanmaması hayal kırıklığı yaratabilir, aceleci davranmamalı, ani kararlar vermemeliyiz. Öğleden sonra daha enerjik, tutkulu, cesur hissedebiliriz. Sezgilerimize kulak vererek doğru adımlar atmamız mümkün. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün kendini yaşamınla ilgili önemli kararlar almak zorunda hissedebilir, duygu ve düşüncelerin arasında ikilemde kalabilirsin. Senin beğenilerinle karşındakilerin beklentileri uyuşmadığından sorun yaşayabilirsin.  Akşama doğru duygusal derinliğin artabilir, daha şüpheci davranabilirsin.

Sevgili Boğa; çalışma ortamında uzlaşmazlık yaşayabilir, beraber çalıştığın kişilerle fikir ayrılıklarına düşebilirsin. Aradaki uyumu bozmamaya çaba sarf etsen de bir anda denge bozulabilir. Günün ilerleyen saatlerinde yakın ilişkide olduğun kişilere danışabilir, ortak hareket edebilirsin.

Sevgili İkizler; romantik ilişkilerde bir anda yaşanan gelişmeler görüş farklılıklarını açığa çıkarabilir. Sevdiklerinle ortak bir beğenide uzlaşmakta sorun yaşayabilirsin. Öğleden sonra çalışma koşulların biraz daha ağırlaşabilir, bitirmen gereken işler olabilir.

Sevgili Yengeç; bugün çok arada kalabilir, arabuluculuk yapmaya çalışırken taraf tutmak zorunda kalabilirsin. Ailen ve sevdiklerin için çabalarken iş hayatının fırsatlarını kaçırmamalı, dengeyi koruyabilmelisin. Fakat günün ilerleyen saatlerinde yaşamdan daha fazla keyif alabileceksin.

Sevgili Aslan; aynı görüşü paylaştığın kişi ve gruplarla fikir ayrılıkları yaşayabilir, duygu ve düşüncelerin arasında ikilemde kalabilirsin. Düşüncelerini kırıcı olmadan söylemenin yolunu bulmalısın. Akşama doğru eve ve aileye odaklanabilir, dinlenmeye zaman ayırabilirsin.

Sevgili Başak; bugün ekonomik konularla ilgili kısa süreli gerilimler yaşayabilir, anlaşmalarda son dakikada kopmalar olabilir. Bütçenin sınırlarını zorlamadan istediklerini elde edebilirsin. Zaten öğleden sonra zihinsel açıdan kendini daha güçlü hissedecek ve doğru değerlendirmeler yapabileceksin.

Sevgili Terazi; aldığın kararları uygularken sürekli karşındakilere danışırsan bir ilerleme kaydedemezsin. Onların beğenileri ya da tavırları seninkinden farklı olduğundan kafan karışabilir. Fiziksel görünümünde yapacağın değişiklikleri sonradan beğenmeyebilirsin. Akşam saatlerinde biraz daha huzursuz olabilirsin.

Sevgili Akrep; kendini baskı altında hissederek gerçek görüşlerini açıklamaktan kaçınabilir ya da karşındakilerin beğenmeyeceklerini düşünerek geri plana çekilebilirsin fakat öğleden sonra Ay’ ı burcunda hareket etmeye başlamasıyla birlikte kendini daha açık ifade edebilirsin.

Sevgili Yay; romantik ilişkilerde beklentilerinin karşılanmaması gerilime yol açabilir belki de kendini doğru ifade edemiyor olabilirsin. Yapacağın alış verişlerde de acele karar vermemelisin, aldıklarını sonra beğenmeyebilirsin.  Zaten akşama doğru enerjin düşebilir ve biraz yalnızlığa ihtiyaç duyabilirsin.

Sevgili Oğlak; bugün iş ve sosyal hayatında tam bir ikilem yaşayabilirsin. Taraflar arasında uzlaşı sağlamaya çalışırken taviz vermeye zorlanabilir, kendi isteklerinden vazgeçebilirsin. Fakat günün ilerleyen saatlerinde daha kararlı ve hedef odaklı olabileceksin.

Sevgili Kova; kendini ifade etmekte zorlanabilir, duygu ve düşüncelerin arasında ikilem yaşayabilirsin. Doğru bildiklerini karşındakileri kırmadan da anlatmanın yollarını bulabilirsin. Akşama doğru çalışma ortamında işler artabilir, daha kararlı ve güçlü durman gerekebilir.

Sevgili Balık; bugün ani gelişen harcamalar finansal konularda seni krize sokabilir, olayları kontrol etmekte zorlanabilirsin. Bütçeni aşmadan, sınırları zorlamadan doğru hesap yapabilirsin. Öğleden sonra aynı görüşü paylaştığın kişi ve gruplarla bir araya gelerek, fikir alış verişi yapabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.