5 Haziran 2019 Günlük Burç Yorumları

Bu bayram yerimizde duramayacağız gibi görünüyor. Bayramın ikinci günü de hareketlilik devam ediyor. Sabah saatlerini nispeten sakin geçirsek bile öğle saatlerinde birden eyleme geçebilir, duygusal bir ajitasyona ya da öfkeye maruz kalabiliriz. Tabii yollarda kazalara, aksiliklere karşı da dikkati elden bırakmamalıyız. Aileyle ya da ülkemizle ilgili konularda ani gelişen konular olaylar türbülanslara yol açabilir, sevdiklerimizi korumak için mücadele etmemiz gerekebilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç;  güne aile meseleleriyle başlayabilir, eve dair hassasiyetlerin artarken duyguların ve sezgilerinle işlerine yoğunlaşabilirsin. Aile fertlerinle yaşamış olduğun sıkıntı tekrar gündeme gelebilir. Kendine göre doğrularını ve yanlışlarını ölçüp tartabilirsin. Empati kurmaya çalışsan da anlayışı ve hoşgörüyü bugün karşından bekleyebilirsin

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; iletişim trafiğinin yoğun olduğu bu günde;  yakın çevren ve duygusal bağların önem kazanabilir. Bununla birlikte arkandan konuşan ve dedikodu yapan kişiler yüzünden karalarını uygularken daha ikna edici olmalısın. Gün içinde yaşadığın olaylar farkındalığını arttırabilir ve olaylara daha temkinle yaklaşabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün maddi konularla meşgul olman gerekebilir. Kendini sahip olduklarınla özdeşleştirebilir ve parasal konularda objektif olmakta zorlanabilirsin. Finansal alanda kendini güçsüz hissedebilir ancak seni heveslendirecek ve cesaret verebilecek insanlarla zaman geçirmen  neşene kavuşmana yardımcı olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün hayatınla ilgili kararlar alırken girişimler içinde olabilirsin. Fakat ilişkide olduğun insanlara ne kadar sevecen ve hassas yaklaşsan da karşındakilerin üstünde baskı kurduğunu düşünebilirsin. Gün içinde duygu ve düşüncelerinin anlaşılmadığını hissedip ani tepkiler vermen mümkün.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; uzun süredir çalışma ortamının gerektirdiği sorumlulukdan kaynaklı bunalabilir ve hassasiyet gösterdiğin alanların ihlal edilmesinden rahatsızlık duyabilirsin. İş arkadaşların veya akrabalarınla iletişim ve haberleşme sorunu yaşayabilirsin. İç dünyanda daha rahat ve huzurlu hissettiğini düşünüp akşamüzeri kendini dış dünyaya karşı soyutlayabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; sosyal çevrendeki kişilerle ve arkadaşlarınla keyifli vakitler geçirebilirsin. Seninle aynı ideallere sahip insanlarla olmak; sana daha iyi geleceğini düşünüp kendini bu ortamlara ait hissedebilirsin. Eğlenceli aktiviteler ve sosyal yardımlaşmalarda bulunabileceğin gibi iş kazanımların açısından da olumlu bir gün.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün sevdiğin ya da sorumluluklarını yüklendiğin kişinin, sana aşırı talepkâr davranması; motivasyonunu düşürebilir aynı zamanda rasyonel olmana da engel olabilir. Yaşamını ilgilendiren konularda değişiklik yapmak istediğin bir zamanda olabilirsin fakat bunun için biraz beklemeli; durumun artı ve eksilerini değerlendirmelisin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; geleceğe dair planlarında yenilikçi davranabilir, sorunların için daha sezgisel ve yaratıcı çözümler üretebilirsin. Öğle saatlerinde kendini göstermek için elinden geleni yapabilir, liderliği ele almaya çalışabilir ve zorlu görevleri başarıyla yerine getirebilirsin. Evine ve ailene dair sorunların gündemine dikkat etmelisin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün finansal ve ortak gelirlerle ilgili konular aynı anda yaşanabilir. Borç ve alacaklarınla ilgili gelişmeler bazen seni zorlayabilir; keyfi harcamaların yüzünden stratejini değiştirme kararı alabilirsin. Bu ara parasal ve duygusal paylaşımlarında zorlu bir dönemden geçiyorsun. Akşam saatlerinde duygusal ilişkinde biraz daha temkinli olmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak;  sabah saatlerinde anlayışlı tavrını günün ilerleyen saatlerinde koruyamayabilirsin. Sevdiğin kişi veya karşındaki kişilerin kırılgan ve hassas olabileceği bir gün olurken sen de dalgın ve düşünceli davranış sergileyebilirsin. Ortak kazançlar veya aile gelirleri ile ilgili konularda endişe duyabilir ve keyfinden vazgeçmek zorunda kalabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; gün içinde programında dalgalanmalar yaşayabilir ve planlarını uygulamakta zorlanabilirsin. Arkadaşlarınla duygusal paylaşımlarda bulunabilirsin ama aynı zamanda aranızdaki rekabeti de alevlendirebilirsin. Dedikodular ve sakarlıklar zor duruma düşmene neden olsa da yakınlarının desteğiyle koşulların üstesinden gelebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün yaratıcılık ve ilham verici konularla ilgilenebilir ve başarının keyfini sürebilirsin. Hem sosyal konumunu hem de kariyerini etkileyebilecek olumlu gelişmeler yaşayabilirsin. Sevdiklerin için fedakârlık yapmaya hazır, sevecen ve hassas olabilirsin. Akşam saatlerinde beklediğin ilgiyi sevdiklerinden göremeyebilir, hassas sinirli olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.