5 Haziran 2018 Burç Yorumları

Bugün, yeni adımlar atmaktan kaçınmalı, tamamlanması gereken işler üstüne yoğunlaşmalıyız. İdeallerimizle ilgili akılcı kararlar alarak, çok yönlü düşünmeye başlayabiliriz. Zorlu bir süreçten geçebilir, değişmez dediğimiz kurallarımız engellere takıldığını görebiliriz. Yenilenmeye ve değişime ihtiyacımı olacak gibi.

Sevgili Koç; özellikle parasal konularda yeniliklere açık bir dönemdesin.  Ancak yine de iyice düşünmeden somut adımlar atmaman gerekebilir. Bu dönem beklentilerinin yoğun olması, hatalı kararlar almana sebep olabilir. Günün ikinci yarısını sakin geçirmek isteyebilir, sorumluluklarına odaklanabilirsin.

Sevgili Boğa; kariyerinle ilgili konularda detaylarla uğraşmak zorunda kalabilir, sıkıntı yaşayabilirsin. Bu konuların üzerinde titizlikle durmalı, ani girişimlerde bulunmamalısın. Öğleden sonra özel ve sosyal ilişkilerinde özverili ve fedakâr davranışlar içerisine olabilirsin.

Sevgili İkizler; Kendi fikirlerinde ısrarcı olman, diğer insanlarla olan iletişimlerini olumsuz yönde etkileyebilir. Fanatik tutumların; kişisel ya da sosyal alanlarda yeni başlangıçlar yapmak veya ani kararlar almak için doğru bir zaman olmadığını vurgularken, zihnine hâkim olmak ve beklemede kalmak arzuladığın başarıyı getirebilir.

Sevgili Yengeç; ortaklık ya da pazarlık gerektiren konularda birtakım aksilikler ya da pürüzler yaşaman ve bazı kadersel olaylarla karşılaşman mümkün. Romantik ilişkinden, sevdiklerinden ya da çocuklarından kaynaklı bir süredir devam eden sorunlar son bulurken, sosyal ilişkilerinde de güçlenebilirsin.

Sevgili Aslan; partnerinle olan ilişkilerinde bazı kadersel olaylar yaşayabileceğin gibi, fikir ayrılıklarından kaynaklı problemlerle de karşılaşabilirsin. Öğleden sonra kaynaklarınla ilgili gelişmeler yaşayabilir, kimi zaman kontrolünde olmayan durumlara karşılaşabilirsin. Özverili davranışların yanlış anlaşılıp suiistimal edilebilir.

Sevgili Başak; kariyerine odaklandığın şu sıralarda, alacağın bir haber seni heyecanlandırsa da yanılgılara düşmemek adına detaylara dikkat etmen gerekebilir. Duygusal davranmak yerine, objektif olman, büyük resme bakman ve içsel dengeni koruman gereken durumlar olabilir.

Sevgili Terazi; yeni girişimler ve iletişime yönelik konuların hız kazanmasıyla, parasal ya da ortak kaynaklarınla ilgili içgüdüsel davranabilirsin. Önünü göremediğin alanlarda ya da imza gerektiren konularda dikkatli davranman gerekebilir. Mantık çerçevesinde hareket etmeli, sevdiğin insanlara karşı daha duyarlı olmalısın.

Sevgili Akrep; kişisel bir karar alarak, ortak kaynaklarınızla ilgili değişim sürecine girmiş olabilirsin. Yaptığın bu girişimin partnerin ya da aile büyüklerin tarafından desteklenmemesi hayal kırıklığı yaşamana neden olabilir.  Ortaklaşa alınabilecek kararlar, uzun vadeli ve pratik çözümler getirebilir.

Sevgili Yay; iş ve özel hayatınla ilgili önemli kararlar almak isteyebilir, bu alanlarda alacağın kararlar nedeniyle bazı fedakâr davranışlarda bulunmak durumunda kalabilirsin. Adil olmak, hakkaniyetli davranmak istiyor olsan da kendi menfaatlerini de göz ardı etmemelisin. Mantığınla hareket etmen; seni, aileni ve iş birliği yaptığın kişileri daha çok memnun edecektir.

Sevgili Oğlak; oluşabilecek koşulları kontrol altında tutamaman; ani gelir ihtiyacı duymana neden olurken, bir yandan da çalışma koşullarındaki sorunluluk artabilir. Yakın çevrenden gelebilecek destek için mücadele etmen, daha sistematik olman gerekebilir. Detaylara inmen senin için yararlı ve verimli olacak.

Sevgili Kova; yakın çevren ve romantik ilişkilerin açısından oldukça keyifli zamanlar geçirebilir, sosyal alanlarda bulunmaktan mutlu olabilirsin.  Aile içi konularda bazı hesap kitap gerektiren işlerle ilgilenmen ve bu alanda özverili olman gerekebilir. Özel harcamalarına da dikkat etmelisin.

Sevgili Balık; öğleden sonra motivasyonunun artmasıyla, aile içi konulara önem verebilir ya da gayrimenkullerle ilgili girişimler içerisinde olabilirsin. Fikir, düşünce ve eylemlerinde karmaşa yaşamamak adına daha temkinli hareket etmeye çalışmalısın. Düşünmeden verebileceğin kararlar yanılmana ve dikkatsiz adımlar atmana sebep olabilir.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir