5 Hamlede Oğlak Burcunun Gönlünü Kazanmanın Yolu!

Geleneksel olan her şeyi temsil eden Oğlak burcu ile karşınızdayız. Ağır başlı, dakik, çalışkan, disipli ve daha bir sürü şey… O mesafeli görüntü altında aslında sıcacık, sevgi dolu bir kalp var. Önemli olan onu dışarı çıkarabilmekte. Eh bunun içinde bazı şeyleri ön plana çıkartman gerekiyor. Mesela; bir Oğlak burcu kolay kolay ilk görüşte aşık olmaz. Bir de zor beğenir. Ama bunların sizi korkutmasına gerek var mı? Asla! Tarzınızı ciddileştirip olgun bir hava takınırsanız ilk adımı başarıyla geçersiniz. İşte bir Oğlak burcunun gönlünü kazanmak için gerekli 5 taktik!

1 – Saygı da Sevdaya Dahil

Geleneksel dedik, ağır başlı dedik, olgun dedik… Eee haliyle bunların peşine saygı da geliyor. Oğlak burcunun yanında saygısızlık yapmayacaksınız. Ne ona ne de bir başkasına. Tahammül edemediği kurallardan biridir saygısızlık. Zaten zor beğenen bir yapısı olan Oğlak burcunu, saygısızlıkla sınamayın! Kurallara gönülden bağlı olduğu için bu kurallar ezilip geçildiğinde acımasız biri olabiliyor.

2 – Kontrollü Duygular

Evet Oğlak burçlarının sevgi dolu bir kalbi vardır ama o duygularını bir süre kontrol altında tutmayı becerir. Hemen dışa vurmaz. Yani Oğlak burçlarından ilk günden romantizm beklemeyin. Hayal kırıklığı yaşarsınız. Her şeyi zamana yayın. Aşkını zamana yayan Oğlak burçları, partnerlerine güvenmeye başladığı zaman kendini koşulsuz şartsız aşkın kollarına bırakır. Siz de o zaman keyfini çıkarın…

3 – İki Düşünüp Bir Konuşun

Temkinli Oğlak burçları sevdikleri insanlarla muhabbet ederken bile çok dikkatli davranırlar. Siz de aynı onun gibi olursanız hiç sıkıntıya düşmezsiniz. Ölçülü Oğlak burçları her lafın altında bir ima aramaz ama yine de dikkatli olmakta fayda var. Emin olun sizinle konuşurken, kafasında onlarca düşünce arasından titizlikle seçtiği konuyu açarak muhabbete giriş yapar.

4 – Güzel Sözleri Sakınmayın

İlişkisini zamana yaymayı seven Oğlak burçları, hoşlandıkları kişiye kendisini beğendirmek için elinden geleni yapar. Siz de kendinize özen gösterirseniz harika olur. İlgi manyağı olmasalar da kendilerini öven güzel sözler duymayı çok sever. (Kim sevmez ki!) İlginizi, alakanızı eksik etmeyip, arada bir şımartırsanız onu çok mutlu edersiniz. Oğlak burcuyla ciddi bir ilişki istiyorsanız bu kuralı unutmamalısınız.

5 – Savurganlıktan Hoşlanmazlar

Oğlak burçlarının yanında dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise; harcamalarınız. Savurganlıktan hoşlanmayan Oğlak burçları maddi konulara dikkat eder. Etrafındaki insanları da bu konularda organize etmeye çalışır. Maddi konularda her zaman dengeli davranmaya çalışır ve karşısındaki insandan da aynı tutumu bekler. Oğlak burçlarına cimri diyemeyiz. Kriterleri yüksektir, yaşam kalitesini belli bir standartta tutmaya çalışır. Sevdikleri insanı çok şık bir restorana yemeğe götürmeyi çok severler, şımartırlar. Bu konuda içiniz rahat olsun.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir