5 Eylül Burç Yorumları

Sabah saatlerinde kendimizi huzursuz hissedebilir, bizi zorlayacak konularla ilgilenmek zorunda kalabiliriz. Öfkemizi kontrol etmekte zorlanabilir, duygusal patlamalar yaşayabiliriz. Yaşayacağımız duygu yoğunluğu  gün içinde etkisini hissettirecek. Bu nedenle olayları olduğu gibi kabul etmemiz, yaşananları kontrol etmeye çalışmamamız yerinde olur. Bugün Merkür düz hareketine dönerken Mars da Başak burcuna geçiyor. Yani ayaklarımız yere daha sağlam basabilir, detay ve planlama gerektiren işlerde daha başarılı olabiliriz. Günün enerjiler seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; geçen hareketli günlerin ardından artık dinlenmek isteyebilirsin. Belki inzivaya çekilebilir, gözlerden uzak kendinle baş başa kalmayı tercih edebilirsin. İç dünyanda ise bazı değerlendirmeler yapabilir, hayallerine ne derece yaklaştığını sorgulayabilirsin. Ayrıca bugün sağlığınla ilgili şikayetlerin de olabilir.

Sevgili Boğa; günü sevdiklerinle, arkadaşlarınla geçirmek iyi gelebilir. Birbirinizi dinleyebilir, karşılıklı paylaşımlarda bulunabilir, şefkat ve ilginizi gösterebileceğiniz iletişimler kurabilirsiniz. Duygularının yoğunluğu seni zaman zaman hassas kılacağından alınganlık göstermeye meyilli olabilirsin.

Sevgili İkizler; bugün işlerini planlamakla ilgili sorunlar yaşayabilirsin. Koşulların belirsizliği, ailevi konularda yapman gereken fedakarlıklar veya ruh halinin bulanıklığı adım atmanı güçleştirebilir. Bugün olayları gereğinden fazla akışına bırakmak, gelişigüzel hareket etmeye teslim olmak, gerilimlerini azaltabilir.

Sevgili Yengeç; yaşadıklarını sende uyandırdığı duygusal etkiden yola çıkarak değerlendirebilirsin. Hayallerin ve beklentilerin alacağın karar ve atacağın adımlarda etken olabilir. Sevdiklerine ve onların ihtiyaçlarına karşı duyarlı, hassas ve daha fedakâr davranabilirsin.

Sevgili Aslan; duygusal paylaşımlarında hassas ve fedakâr olabilir, sevdiklerine karşı koruyucu yaklaşımlarda bulunabilirsin. Onların senden beklentilerini yerine getirmek için kendini ikinci plana atabilirsin. Ancak parasal alanda bütçenin sınırlarını bilememe ihtimalin ilerleyen günlerde pişmanlıklar yaşamana neden olabilir.

Sevgili Başak; karşıt burcunda ilerleyen Ay, sevdiklerinin ihtiyaçlarına duyarlı olacağına ve onların istekleri doğrultusunda hareket edeceğine işaret etmekte. İş birliklerinde ise seni fedakârlık etmeye yöneltecek bazı durumlara açıksın. Israrcı olmadan olayları akışına bırakman kolaylık sağlayacaktır.

Sevgili Terazi; hareketli geçen zamanların ardından günü dinlenerek veya kendi ihtiyaçlarınla ilgilenerek geçirebilirsin. Beden sağlığın için sana iyi gelebilecek terapi, masaj gibi tedaviler yaptırabilirsin. Bir süredir zihnini kurcalayan konuları da artık akışına bırakmayı tercih edebilirsin.

Sevgili Akrep; yoğun hislerle dolu bir gün yaşıyor oluşun, olmadık hassasiyetlerle gereğinden fazla duygusal davranabilirsin. Sevdiklerine ve çocuklara karşı şefkatle yaklaşabilirsin. Aşk hayatında ise beklentilerini yükselten gelişmeler olabileceği gibi hayal kırıklıklarına da açıksın. Sana ilham ve esin kaynağı olacak çalışmalarla yakından ilgilenebilirsin.

Sevgili Yay; bitiş ve başlangıçlar içinde olduğun bir süreçtesin. Bazı şeyleri geride bırakmak zor da olsa kabullenerek ileriye bakmak durumunda olduğunu içten içe bilmektesin. Gününü evinde dinlenerek geçirebileceğin gibi sevdiklerinle duygusal paylaşımı bol buluşmalar organize etmeye de yatkınsın.

Sevgili Oğlak; her zaman mantıklı hareket etmekten yana olmana rağmen bugün duygularına ve iç sesine de kulak verebilirsin. Gerçekleri göz ardı etmeden hislerin ve sezgilerinle birleştirebilirsin. Yakın çevrene karşı duyarlılık gösterebilir; ihtiyaç anında yanlarında olmayı tercih edebilirsin.

Sevgili Kova; parasal konularda önünü göremediğinden dolayı harcamalarında dikkatli olmanı gerektiren koşullar içindesin. Senden talep edilenleri belki kendinden fedakarlıkta bulunarak yerine getirmeyi seçebilirsin. Diğer bir yandan ise hayatında yaratıcı yönünü ortaya çıkaracak faaliyetlere yer verebilirsin.

Sevgili Balık; burcuna geçen Ay ile daha da hassaslaşabilir, kontrolün tamamını duygularının eline verebilir, mantığını devre dışı bırakabilirsin. İlişki ve iş birliklerinden kaynaklı durumlar ise seni fedakâr olmaya itebilir. İsyan etmeden akışta kalabilir, olaylar karşısında esnek bir tutum sergileyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.