5 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları

Önümüzdeki birkaç gün boyunca iniş çıkışlı duygular altında olabiliriz. Bir taraftan abartmaya ve risk almaya meyilliyken bir taraftan da akılcı ve kararlı olmaya çalışacağız. Hangi enerjinin ağır basacağı biraz da içinde bulunduğumuz şartlara bağlı olacak. Güne iyimser, neşeli ve hareketli bir başlangıç yapabiliriz. Yeni keşiflerin heyecanını hissedebilir, maceraya atılmaya hazır olabiliriz. Ancak akşama doğru duygusal bir ajitasyon içinde olabilir, içimiz içimize sığmayabilir ve saldırganlaşabiliriz. Sert ve eleştirel bir tavır sergilemek çevremizle ilişkilerimizi bozabileceği gibi kendimizi kötü hissetmemize de neden olabilir. Risk almamız ve aşırıya kaçmamız sağlığımızı da olumsuz yönde etkileyebilir, dikkat. Ancak bir yandan da tehlikelerin farkında olduğumuz için daha akl-ı selim davranmaya çalışacak ve sorup soruşturup hatta otorite ya da büyüklerden fikir alarak sağduyulu kararlar alabileceğiz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; yurtdışı, yüksek eğitim veya yabancıları içeren işlerde ilerleme kaydedebilir, kariyer ve çalışma koşullarına yönelik güçlü fikirler üreterek kendini ortaya koyabilirsin. Medya ve yayıncılık konusunda da harekete geçebilir, risk alarak cesaretini gösterebilirsin. Olumlu ve iyimser enerjilerle dolup, geleceğe umutla bakabileceğin bir gündesin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün borçlanmaya ve harcamaya çok yatkın ya da yeni bir yatırıma girme düşüncesi içinde olabilirsin. Miras ile alakalı konular gündeminde ise senden birtakım mevzuların gizlendiğini düşünerek konuyu irdeleyebilirsin. Sosyal çevren veya arkadaşlarından göremediğin destek biraz canının sıkılmasına neden olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün karşındakilerinin ve ailenin sözlerine kulak vermeli, anlaşma ve uzlaşma fırsatını kaçırmamalısın. Sigorta ve kredi gibi konularda el sıkışmak gereken işlere yoğunluk verebilir ve günün enerjisini kullanabilirsin. İş birliklerinde istediğin sonuçları alamaman yanlış yönlendirilmelerden kaynaklanabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; günü rutin işlerini hallederek, prosedür gerektiren işlerini bitirerek veya başvurular yaparak geçirebilirsin. Görüşmelerin, toplantıların ve seyahatlerin daha fazla kazanç elde etmeni sağlayacak gelişmelere yol açabilir. Haraketli ve enerjik yapın, genel sağlığın açısından “bana bir şey olmaz dedirtse de” rutin tedavilerini aksatmamalısın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün kendini cesur ve dinamik hissedebilirsin, aşk hayatın hareketlenebilir, çocuklarla ilişkilerin güçlenebilir ve yaratıcı çalışmalar yapabilirsin. Romantizm ve eğlence dolu, sevilen hobiler ve işlerle keyif alabileceğin bir günde olabilirsin. Akşamüzeri zaman zaman organizasyon ve randevuların aksıyor olsa da şans elinden tutacaktır.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; sakin yapına karşın, aile içi konularla çözülemeyen meselelere karşı beklenmedik şekilde agresif bir tavır içinde olabilirsin. Ani tepkiler verebilirsin, sakinliğini korumaya bakmalısın. Yerleşiminle ilgili olarak, taşınma veya gayrimenkul alım satımıyla ilgili konuların çözümü için günün enerjisini kullanabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün birden fazla konuyla aynı anda ilgilenebilir ve kardeşlerin, kuzenlerin veya akrabalarınla zaman geçiriyor olabilirsin. Yeni ortamlara girebilir, yeni insanlarla tanışabilir ve fırsatlar yakalayabilirsin. Akşam saatlerinde, sinema tiyatro gibi kültürel etkinliklere katılabilirsin. İletişim kurarken sakinliğini korumaya ve abartılı tepkiler vermekten kaçınmaya dikkat etmelisin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün finansal konular gündemini oluştururken, gelirinin yetmediğini düşünebilir, kazancını artırmaya yönelik yeni başvurular, görüşmeler, anlaşmalar içinde olabilirsin. Aynı zamanda harcama isteğinin de yüksek olduğu, abartılara açık bir süreçtesin, bu yüzden seni harcamaya yönelten iç sesini dinlememende fayda var.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün ortaya çıkıp her şeyi daha net ve açık bir şekilde ifade etmek istiyor olabilirsin. Enerjinin yüksek ve Ay da burcunda. Kişisel, ailevi ya da kariyerle bağlantılı bazı olayları gereğinden fazla büyütme eğilimin var. Şansının açık olduğu bir gün olsa da alacağın yanlış kararla, işler bir anda tepetaklak olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün içe dönük bir enerji akışı içinde olabilir, kendi iç bilgeliğine yönelebilir ve kendine has yöntemlerle meditasyon yapmak isteyebilirsin. Öte yandan geçmişte sinirlerini bozan konuları düşünüp kendini yıpratmamalı, önüne bakıp gelecekle alakalı planlarına yoğunlaşmalısın. İnisiyatif almaktan çekinmediğin alanlarda pişman olmayacaksın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; maddi konuların ödemelerin ve tahsilatların gündem programında olması mümkün olacağı gibi, sosyal aktivitelerde bulunabilir ve tecrübelerinden fayda sağlayabilecek insanlarla da bir arada bulunabilirsin. Şanslı ve fırsat dolu bir gün olmasına rağmen, bazı özel ya da sosyal içerikli konuları mutlaka olsun diye diretmemelisin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; iş hayatında önemli gelişmelerin olabileceği, yükselebileceğin veya yeni bir iş teklifi alabileceğin bir gün olabilir. Fakat iş alanında otorite pozisyondaki kişilere karşı fazla cüretkâr tepkiler göstermeye meyilli olabilirsin. Bir anda duygusal kararlar almamaya dikkat etmelisin. Hem evine hem de çalışma alanına yönelik işlerin, eş zamanlı gelişebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.