5 Eylül 2018 Burç Yorumları

Kendimizi hassas hissedebileceğimiz bir gündeyiz. Üzerimizdeki ağırlığı atarak elimizdeki işleri bitirmeye odaklanmalı, uzun süredir devam eden belirsizliklerden kurtulup kendimize bir yol haritası çizmeye çalışmalıyız. Duygularımıza teslim olmadan mantıklı kararlar vermeye yoğunlaşmalıyız.

Sevgili Koç; sabah saatlerinde birlikte çalıştığın kişilerle duygusal bağını güçlendirmek isterken yanlış anlaşılabilir, kendini duygusal güç savaşları içerisinde bulabilirsin. Bu aralar güçlü kişilerden destek görebilir, sorumluluklarına ağırlık verebilirsin. Fakat çevrendekilerinin kıskançlıklarına da dikkat etmelisin.

Sevgili Boğa; girişim yapmak istediğin işlerde rahat bir bakış açısı içinde olabilir, sanatsal çalışmalarında duygularını ve sezgilerini kullanabilirsin. Bugün sorunlar karşısında sakin ve huzurlu tavırlar sergilemen, yakınlarınla olası sorunlara engel olabilir. Maddi açıdan rahat ve şanslı bir gün geçirebilirsin.

Sevgili İkizler; bağımsızlığını ve yaratıcılığını savunman gereken bir gün olabilir. Hazırlıksız olduğun maddi bir konunun gündem olması endişelenmene sebep olabilir. İkna kabiliyetini kullanmalı, hırsına yenik düşmemelisin. Ev ve aileyle ilgili konularda duygusallığı bir kenara bırakıp, mantığını kullanman daha faydalı olabilir.

Sevgili Yengeç; bugünde hassas enerjiler içinde olabilirsin. İkili ilişkilerinde, geçmişe yönelik birden fazla sorunla aynı anda uğraşman, panik yaparak gergin olmana sebep olabilir. Kişisel değerlerini koruyarak kendini savunabilir ya da keyif aldığın konulara yönelerek rahatlayabilir ve sorumluluklarını kolayca yerine getirebilirsin.

Sevgili Aslan;  her ne kadar uzak durmaya çalışsan da, iş ortamındaki gerginlikten etkilenebilir, otoriter insanlar karşısında sabırlı olmaya çalışabilirsin. Ekonomik anlamdaki problemlerini ailenle paylaşman daha kolay çözüm bulmanı sağlarken, sende ruhsal olarak rahatlayabilirsin. Sağlığına da bu aralar dikkat etmelisin.

Sevgili Başak; çelişkilere açık olman, duygularındaki anlık değişimlerden kaynaklanıyor olabilir. Partnerinle ya da sevdiklerinle olası problemler yaşamamak için otokontrolünü kaybetmemeye bakmalı, yakınlarının davetlerine katılarak keyifli etkinliklerde yer almalısın. Sezgilerin hangi alanlarda mutlu olacağını sana söyleyecektir.

Sevgili Terazi; bu aralar davranışların konusunda alacağın güçlü uyarılar, duygusal değişim yaşamana neden olabilir. Yaratıcılığını kullanarak yaptığın işlerin kazançlarını alabilir, bazı yatırımların sayesinde, kendini maddi ve duygusal olarak güvende hissedebilirsin. İlham gerektiren işlerinde öz güvenli olmalı, beklentini yüksek tutmalısın.

Sevgili Akrep; yanlış yaptığını düşündüğün bir konuda, hatanı düzeltmek için uğraşlar verebilir, karşındaki insanlarla anlaşma yoluna gitmek için politik davranmak durumunda kalabilirsin. Maddi güvenliğini destekleyen atılımlar içinde olabilir, aşkta daha tutkulu davranışlar sergileyebilirsin. Kıskançlıktan uzak durmaya çalışmalısın.

Sevgili Yay; finansal engellere takılmak ve planlarını eyleme geçirememek gibi konularda can sıkıcı durumlar söz konusu olabilir. Sezgilerine kulak vererek olayları akışına bırakmalı, parasal konularda fazla iddialı olmamalısın. Hukuksal bir konudan ya da aile büyüklerinden kaynaklı maddi gelir edinebilirsin.

Sevgili Oğlak; bugün karşındaki insanlar daha duygusal ve hassas olabileceği gibi etraflarına da sınır koyabilirler. Bu durum seni kötü hissettirse de çevrenle beraber hareket etmen ve uzlaşmacı olman gerektiğinin de farkına varabilirsin. Gününü huzurlu geçirmek için yakınlarınla sanatsal faaliyetlerde bulunmanda yarar var.

Sevgili Kova; bazı bağımlılıklarını bırakmak adına içten içe kendinle güç savaşları yaşayabilirsin. Maddi beklentilerinde birtakım gecikmeler yaşıyor olman, zaman zaman hayal kırıklığı uğramana neden olabilir. Önümüzdeki günlerde beklemediğin kişi ve alanlardan fırsat elde edebilir ya da partnerinden sürpriz destek alabilirsin.

Sevgili Balık; bugün sevdiklerinle beklemediğin bir konuda güç çekişmeleri yaşayabilir, gövde gösterileriyle karşılaşabilirsin. Öte yandan aşkın değişim ve dönüşüm enerjisine kapılabilir, bir süredir yaşadığın sorunlarını görmezden gelmek isteyebilirsin. Duygularına göre davranıp, kendini şımartmak isteyebileceğin bir gündesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.