5 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumları

Güne ufak sürprizlerle başlayabilir, telaş ve heyecanla işlerimizi bitirip zamanımızı doğru kullanmak isteyebiliriz. Sorumluluklarımızı aksatmadan planlarımız dahilinde bir gün geçirmeye odaklanmışken karşımızdakilerden beklediğimiz tepkiyi alamayabilir, istediğimiz desteği ve duyguyu bulamadığımız için gerginlik yaşayabiliriz. Bugün romantizm adına atılan adımlar istediğimiz gibi ilerlemeyebilir, karşımızda bir duvar varmış gibi hissedebiliriz. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde yaptığımız program aksayabilir, karamsar ve geçmişe takılmış bir ruh haline bürünebilir, karşılıklı suçlamalarda bulunabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç: hafta sonu olmasına rağmen, işlerinle ilgili karar verme sürecinde olabilirsin veya gelecek kaygısıyla endişe duyabilirsin. Gün içinde aile ilişkilerin kimi zaman mücadele alanın olabilir. Ortak kaynakların organize edilmesinde aktif rol alabilir, gelir gider dengesini ayarlayabilirsin. Alacakların toparlaman için uygun bir gün olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün gezmek, seyahat etmek veya küçük bir kaçamak yapmak için tatil planı içinde olabilirsin. Aynı zamanda öğrenmek ve kendini geliştirmek isteyebilirsin; astroloji, felsefe, mitoloji gibi farklı konular ilgi alanlarını oluşturabilir. Uluslararası ve yabancı kaynaklı işlerde zorlanmalar yaşasan da eylemlerinde hız kesmemeye kararlı olabilirsin.

İkizer Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün dikkatini maddi konulara odaklamış olabilirsin. Bir anlık hevesle ani harcamalar yapabilir, birden fazla yere borçlanabilir ve ödemelerinde gecikme yaşayabilirsin, dikkat etmelisin. Sağlığınla ilgili tehlike oluşturabilecek alanlarda kendini ön plana atmamalısın. Sürekli ertelediğin bir konuyla bugün yüzleşmek durumunda kalabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; güne romantik bir sürprizle uyansan da günün geri kalanında partnerinle, uzun süredir iş birliği içinde olduğun insanla veya ailendeki fertlerle olası pürüzlere, anlaşmazlıklara açık olabilirsin. Evlilik ve ilişkin için enerji harcayabilir ve durumlara bir netlik kazandırmak istiyor olabilirsin. Risk almamalı ve temkinli olmaya çalışmalısın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; iş hayatın için bir takım uğraşlar verdiğin ve düzenlemen gereken işlerine odaklandığın bir hafta sonu geçiriyor olabilirsin. Yakınlarınla kuracağın diyalog bir anda ego savaşına dönüşebilir, objektif kalmaya çalışmanda yarar var. İşleri bitirmenin telaşına kapılıp yorgunluk ve bitkinlik hissedebilirsin, sağlığına dikkat etmelisin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; sürpriz bir seyahat haberi veya günübirlik bir gezi seni heyecanlandırarak rutinlerinin dışına çıkmana olanak sağlayabilir. Fakat günün ilerleyen saatlerinde partnerinden beklediğin ilgi ve destek arayışını bulamaman seni endişeli ve bir parça da kıskanç yapabilir.   Gün içinde çocuklarla alakalı mesuliyetler, planlarının dahilinde olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; aile hayatının ön planda olduğu ve sorunlar karşısında daha olgun davranış sergilemenin gerektirdiği bir gün olabilir. Zihnini boşaltmak istediğin için yalnız kalmak isteyebilir ve evden dışarı çıkmaya yanaşmayabilirsin. Hem fırsatlara hem de mücadelelere açık bu dönemde, karşına çıkabilecek özel anların ve güzelliklerin farkına varmanda fayda var.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sosyal içerikli bir hafta sonu planlamış olabilir, telaş ve heyecanla bitirmen gereken işlerini biran önce toparlayabilirsin. Günün sonlarına doğru yakın çevrenle karşılıklı suçlamalar içinde olabilir, arana mesafe koymak isteyebilirsin. Hobi amaçlı yeni bir eğitim programına dahil olmak seni daha keyifli ve huzurlu kılabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün yine sosyal olup gezmek isteyebileceğin ve ekonomik anlamda kafandaki soru işaretleri için çözüm arayışında olduğun bir gün olabilir. Duygusal harcamalar yapmadan önce finansal durumunu değerlendirmeli ve gelir dağılımını kontrol altında tutmaya bakmalısın. Hatan olarak gördüğün ve kendine kızdığın konuları artık kapatıp, yoluna devam etmende fayda var.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; güne gönül ilişkilerin açısından sürpriz bir gelişmeyle başlayabilirsin ve duygularını ortaya çıkarmak sana iyi gelebilir. Burcunda ilerleyen Ay, pozitif yönde seni desteklerken, egolarına ve güç savaşlarına da oldukça açıksın. Sorumluluklarının bilincinde olmana rağmen, gün içinde ertelediğin ya da ciddiye alamadığın konular problem çıkarabilir

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün psikolojik olarak kendini yorgun hissedebilirsin. Seni yoracak ve enerjini düşürecek insanlardan uzaklaşıp kendi içine çekilebilir, geri planda kalmayı tercih edebilirsin. Kafandaki düşüncelerle geçmişe takılmamalı ve enerjini düşürmemeye bakmalısın. Büyük resme odaklandığında, dostunu ve düşmanını rahatlıkla ayırabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sosyal çevren ve ilişkiler açısından şanslı bir gün olabilir ama ekonomik alanda ani tepkiler vermene zemin hazırlayan mevzular ortaya çıkacak. Kendine koyduğun hedeflere ulaşabilmek için sıkı çalışmalı, öz disiplin sağlamalı ve olayları ciddiye almalısın. Planların uzun vadede gerçekleşecek olsa bile bıkmadan çaba göstermende fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.