5 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları

Sabah saatlerinde iletişime açık olabilir, önemli görüşme ve toplantılarımızı yapabiliriz. Ancak günün geri kalanın da altından kalkmakta zorlanacağımız işlere başlamamalı, aşırı harcamalardan, risklerden uzak durmalıyız. Kapasitemizi abartabilir, tutamayacağımız vaatlerde bulunabiliriz.

Sevgili Koç; Venüs’ün geri harekete başlamasıyla, eşinden ya da ortağından gelen maddi kazanımlarında birtakım sorunlarla karşılaşman mümkün olabileceği gibi uzun zamandır alamadığın bir paranı da alman mümkün. Bu dönemde yeni bir aşk ilişkisi yerine, spritüal ya da enerji çalışmaları yapabilirsin. Gün içerisinde karşındaki insandan beklentini abartabilirsin.

Sevgili Boğa; yönetici gezegenin olan Venüs karşıt evinde gerilemeye başlarken, her türlü ikili ilişkilerinde ve özel hayatın da çatışma yaşayabilir, ortaklı ticari işlerin de birtakım gecikmelerle karşılaşabilirsin İlişkilerine şüpheci bakmak ve kıskançlık krizlerine girmek yerine eski defterleri kapatmaya, eksikliklerini görmeye bakmalısın. Gün içinde duygularında abartılar yaşayabilirsin.

Sevgili İkizler; Venüs’ün geri harekete başlamasıyla, yarım bıraktığın tedavine tekrar başlamak durumunda kalabilir ya da sağlığına daha fazla önem vermek durumunda kalabilirsin. Çalışma ortamında olası sorunların büyümemesi için ilişkilerine dikkat etmen gerekebilir. Manipüle etmek isteyebilir ya da edilebilirsin. Gün içinde yakınlarının konularına müdahil olmamalısın.

Sevgili Yengeç; Venüs’ün geri harekete başlamasıyla, özellikle yaşanıp bitmiş bir ilişkiyi tekrar canlandırmak isteyebilirsin. Çocuklarla ilgili alanlarda, spekülatif konularda sorun yaşaman mümkün. Bu dönem romantik ilişkin oldukça hareketli ve kıskançlıklara açık olabilir. İlişki ve yatırımlar konusunda temkinli olmaya bakmalısın. Gün içinde yanlış hesaplamalara dikkat etmelisin.

Sevgili Aslan; Venüs’ün ev ve yuva alanında geri harekete başlamasıyla, aile içi ilişkilerinde daha fazla fikir ayrılıkları yaşayabilir, ev alım satım, tadilat ve dekorasyon girişimlerinden memnun kalmayabilirsin. Aile büyüklerinin ve aile bireylerinin sağlık sorunlarıyla daha fazla ilgilenebilir ya da sorumluluklarını alabilirsin. Gün içinde özgüven patlamasına dikkat etmelisin.

Sevgili Başak; Venüs’ün geri harekete başlamasıyla, yakınlarınla sürtüşmeler yaşayabileceğin gibi, uzun zamandır görüşmediğin akraban arandaki buzları çözebilirsin. Ticari işinde yeni bir girişim yapmak veya eğitime başlamak için uygun bir dönem olmayabilir. Yakın ilişkilerin takıntı ve kıskançlık gösterebilir. Gün içinde zihnini çok yormamaya çalışmalı, rölantiye almalısın.

Sevgili Terazi; yönetici gezegenin Venüs para evinde gerilemeye başlamasıyla, maddi kazanç ve yeteneklerin konusunda güvensiz hissedebilir, öz değerini sorgulayabilirsin. Yatırımlarını değerlendirmek, kazanımlarını arttırmak ve güzellik estetik gibi girişimlerinde sorunlar yaşayabilirsin. Gün içerisinde tutamayacağın sözler vermemelisin.

Sevgili Akrep; burcunda geri harekete başlayan Venüs, her türlü ilişkine ve ilişkilerinden kaynaklı sağlık sorunlarına özen göstermeni gerektirebilir. Kendinle ya da ilişki içinde olduğun insanlara ilgili derin sorgulama yapabilir, tutku ve kıskançlıklarına yenik düşebilirsin. Dış görüşünle ilgili yenilik için uygun bir dönem olmadığını da bilmelisin. Gün içinde bencilliğe dikkat.

Sevgili Yay; Venüs’ün geri harekete başlamasıyla içsel sorgulamalarını artırarak kıymetli farkındalıklar yaşayabilir, yaratıcı yönlerini kullanabilirsin. Kontrolünüzün olmadığı bu alanda gizli düşmanlıklar ve platonik ilişkide gündemin olabilir. Kendini ifade edememen zorlanmana sebep olabilir. Gün içerisinde uzaklardan beklediğin bir haberi alabilirsin.

Sevgili Oğlak; Venüs’ün geri harekete başlamasıyla kariyerinden gelen kazançlarda ve hedeflerinle ilgili konularda birtakım aksaklıklar yaşayabilir, sosyal çevrendeki bazı arkadaşınla sürtüşme yaşayabilirsin. Ayrıldığın grup ya da dernekle tekrar çalışma kararı alabilir, eski bir dostun da kapını çalabilir. Gün içinde harcamaların ve alarm verebilir.

Sevgili Kova; Venüs’ün kariyer evindeki geri hareketi nedeniyle çalışma alanında bulunan insanlarla ve toplumsal statünle ilgili problemler yaşayabilir, çalışıp ürettiğin işlerinde gerekli takdiri göremeyebilirsin. Diğer taraftan umudunu kestiğin iş başvurusundan olumlu sonuç alman da mümkün.  Gün içerisinde menfaatlerini de göz önünde bulundurmalısın.

Sevgili Balık; Venüs’ün geri harekete başlamasıyla görüş ve felsefenle ilgili tartışmalara açık olabilirsin. Seyahat, eğitim, hukuksal konularda aksamalar yaşayabileceğin gibi ve uzak akrabanla iletişim ya da maddi sorun yaşayabilirsin. Bazı balık burçları ise bu alanlarda fırsat bulabilir. Gün içersinde detay yerine büyük resme odaklanmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.