5 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün, düşünce ve söylemlerimiz ses getirecek; mantığımızla duygularımız birbiriyle uyumlu ilerleyecek. İş birlikleri, anlaşmalar, ticari işler, eğitim, yolculuklar ve iletişim adına da olumlu koşullar karşımıza çıkabilir. Ancak işlerimizi sabah saatlerinde tamamlamamızda yarar var. Günün geri kalan kısmını eksik kalan işlerimizle ilgilenerek geçirmek yararımıza olacak.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Sevgili Koç; finansal konularla ilgili destekler almana rağmen harekete geçmek için biraz daha beklemek isteyebilirsin. Sezgilerinle aldığın kararlar günlük hayatında uygulanamasa da içten içe birçok sorunu çözmene ve olayları net bir şekilde görmene yarayabilir. Akşam saatlerinde kontrolü ele alabileceksin.

Sevgili Boğa; gün içinde yeni bir girişimde bulunmak yerine var olan konulara odaklanmanda fayda var. Eşinin, ortağının ya da yakın ilişkide olduğun kişilerin desteğiyle, geleceğe dair hedeflerinle ilgili kararlar alabilir, planlar yapabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde fazla bireysel davranabilirsin.

Sevgili İkizler; akrabalarınla veya beraber çalıştığın kişilerle zaman geçirebilir, fikir alışverişinde bulunabilirsin. Kafana takılan ve seni yoran sorunların çözümünde yardım alabilirsin. Hareket geçmek için uygun bir zaman olmasa da elindeki işleri rahatlıkla sonuca ulaştırabilirsin.

Sevgili Yengeç; keyifli ve hareketli bir gün geçirebilir, fazla zorlanmadan işlerini yoluna koyabilirsin. Sevdiklerinden alacağın destekle görüş ve düşüncelerini ifade edebilir, sosyal medyada sürekli paylaşımlarda bulunabilirsin. Bazı saklı gizli bilgilerin kulağına gelmesi daha kararlı adım atmanı sağlayabilir.

Sevgili Aslan; bugün ailenle beraber zaman geçirebilir, evinde ufak tefek dekorasyon değişiklikleri yapabilirsin. Derinlerde kalmış bilgi ya da sırların paylaşımı senin işini kolaylaştırıp daha kolay karar almanı sağlayabilir. Sezgilerin çok güçlü olmasına rağmen objektif davranamayabilirsin.

Sevgili Başak; yakın ilişkide olduğun kişilerle fikir alışverişinde bulunabilir, yolculuklar ve eğitimlerle ilgili destek alabilir, kendini ifade etme fırsatı bulabilirsin. Üstünde daha önce konuşulmuş anlaşma, sözleşme ya da projelerin sonuçları alınabilir ya da beklenen haberler nihayet gelebilir.

Sevgili Terazi; gün içinde girişimlerde bulunmak ve harekete geçmek için yeterli enerjiye sahip olamayabilirsin. Ekonomik gelirlerini artırmak ve risk alarak genişlemek için adımlar atmak istemene rağmen biraz beklemende ve daha derin araştırmalar yapmanda fayda var. Akşam saatleri daha hareketli geçebilir.

Sevgili Akrep; bugün sevdiklerinle düşüncelerini paylaşabilir, yaşamına dair aldığın kararları beraber uygulamak isteyebilirsin. Özellikle romantik ilişkilerde bir süredir sorun yaratan konularla ilgili beklenen açıklama gelebilir ya da karşındaki kişiyle bir fikir birliğine varabilirsin. Sezgilerine güvenirsen doğru adımları atman mümkün.

Sevgili Yay; şimdiye kadar gizli kalmış konuları paylaşabilir, kendine sakladığın düşünceleri açıklayarak destek alabilirsin. Kararlı ve istikrarlı davranmak istemene rağmen olaylar beklentilerin doğrultusunda gelişmeyebilir fakat akışta kalmayı başararak sonuçta isteklerini elde edebilirsin.

Sevgili Oğlak; geleceğe dair hedef ve ideallerini gerçekleştirebilmek için yakın çevre, kardeş, kuzen ve komşuların desteğini alabilirsin. Düşüncelerini paylaşman, arkadaşlarından ve sosyal ortamından yardım almanı sağlayabilir. Daha verimli ve planlı olabilmek için sağduyulu davranmalısın.

Sevgili Kova; yeteneklerini geliştirmek, kişisel gelişimine katkıda bulunmak için planlar yapabilir, hem sosyal ortamından hem de hayatındaki otoritelerden destek görebilirsin. İlham ve sezgi gerektiren çalışmalarda başarılı olman üstlerinin dikkatini çekebilir, kariyerinde olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Sevgili Balık; bugün inanç ve düşüncelerini ifade edecek ortamlar bulabilir, aynı görüşü paylaştığın kişi ve grupların desteğini alabilirsin. Yurtdışı, yüksek eğitim ve mahkemelerle ilgili yardımlar alabilirsin. Ancak düşüncelerini hemen açık etmen sonradan sıkıntıya düşmene neden olabilir, duygularını kendine saklamaya çalışmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.