5 Aralık 2017 Burç Yorumları

Haftanın en rahat günündeyiz diyebiliriz. Kendimizi daha yardımsever, duygusal ve hassas hissedebiliriz. Ailemiz ve değerlerimiz ön planda olacak. Sevdiklerimize karşı daha korumacı ve şefkatli olacağız. Gün boyunca aldığımız kararlarda ya da attığımız adımlarda objektif olmamasak da sezgilerimiz doğru kararlar almamıza yardım edebiliriz. Sabah saatlerinde işlerimiz beklediğimizden daha kolay ilerleyebilir, ummadığımız kişilerin desteğini alabiliriz. Çalışmalarımız karşılığını görebiliriz, kazancımız artabilir. 

Sevgili Koç; geçtiğimiz günlerde geleceğinle ilgili aldığın kararları tekrar gözden geçirebilirsin. Ancak bu sefer kararlarında duygularının ve sezgilerinin etkisi daha yoğun olabilir. Yurt dışı, eğitim veya yolculuklarla ilgili ihmal ettiğin konulara da eğilme imkânı bulabilirsin.

Sevgili Boğa; geçtiğimiz hafta gündeminde olan finansal konularla tekrar ilgilenmek durumunda kalabilirsin. Aldığın kararları ve attığın adımları sorgulaman mümkün. Her ne kadar rasyonel olmaya, kurallara uymaya ve sorumluluklarını yerine getirmeye çalışsan da duygularının etkisiyle hareket etmen olası.

Sevgili İkizler; gelir ve giderlerinle ilgili gerçekçi olmayan beklentiler içine girebilirsin. İsteklerini gerçekleştirmek için ailenin yardımını isteyebilir ve onlardan olumlu yanıt alabilirsin. İlişki ve iş birliklerinle ilgili adımlarını ve kararları bir kez daha gözden geçirmen gerekebilir.

Sevgili Yengeç; bugün oldukça duygusalsın. Kendini ve isteklerini rahatlıkla ifade edebilirsin. Ancak geleceğinle ilgili planlarında fazla hayalci olma riskin var. Sağlığınla ilgili ihmal ettiğin bir konuya eğilmeye karar verebilir, tetkiklerini yaptırabilirsin.

Sevgili Aslan; aşk hayatında yolunda gitmeyen konuları ciddiyetle ele alabilirsin. Yaratıcılık gerektiren işlerde istediğin performansı gösterememen mümkün. Ayrıca bilinçaltını kurcalayacak ve seni duygusal olarak etkileyecek gelişmelere açıksın.

Sevgili Başak; evinle, ailenle veya yerleşiminle ilgili geçtiğimiz günlerde aldığın kararları bir kez daha gözden geçirmen gerekebilir. Üstlendiğin sorumluluklar seni zorlayabilir. Ortaklıklarında veya ilişkilerinde aklını karıştıran konulara bir netlik kazandırmak isteyebilirsin.

Sevgili Terazi; geçtiğimiz günlerde yaptığın anlaşmayı, bir sınav veya bir yolculuk kararını bugün bir kez daha gözden geçirmen gerekebilir. Aklını kurcalayacak durumlar ortaya çıkabileceği gibi şimdiye kadar ihmal ettiğin bazı konularla uğraşmak durumunda kalabilirsin. Evin, ailen ve işinle ilgili gelişmeler seni duygusal olarak etkileyebilir.

Sevgili Akrep; para durumunu gerçekçi gözlerle değerlendirmen ve bütçeni yeniden düzenlemen gerekebilir. Gelecek planlarını yaparken duygusal hareket etmen ve gerçekçi olamaman mümkün. İsteklerine erişebilmek için bazı fedakarlıklar gösterebilir veya tavizde bulunabilirsin.

Sevgili Yay; geçtiğimiz hafta attığın adımları ve yapmış olduğun girişimleri tekrar gözden geçirmen gerekebilir. Duyusal paylaşımlarında fazla hassas ve hayalci davranmandan dolayı bazı sıkıntılar yaşaman da mümkün. Parasal konularda ise dikkatli ve gerçekçi olmaya bak.

Sevgili Oğlak; aklını kurcalayan ve seni içten içe yoran bir konu yeniden gündeminde yer alabilir. Bugün karşıt burcunda ilerleyen Ay ile ilişki ve iş birliklerinde yeni kararlar arifesinde olabilirsin. Karşındakilerin abartılı istekleri gelecek planlarını yaparken daha ciddi düşünmeni gerektirebilir.

Sevgili Kova; bakış açının değişmesine ve aldığın kararları sorgulamana neden olan gelişmeler yaşanabilir. Geçtiğimiz günlerde arkadaşlarınla aranda geçen konular bir kez daha gündeminde yer alabilir. Sağlığınla ilgili ihmal ettiğin şikayetlerin özen gerektirebilir.

Sevgili Balık; duygularının etkisiyle hareket etmektesin. Fazla hassas ve duyarlı olmandan dolayı aşırı ve abartılı tepkiler vermen mümkün. İş ve sosyal yaşantında geçtiğimiz hafta gündeminde olan konular şu günlerde yeniden karşına çıkabilir.  Gerçekleri kabul ederek adım atman faydana olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.