5 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

Haftaya dengeli ve uyumlu enerjilerle başlıyoruz. Gün boyunca hem sosyal hem de romantik ilişkiler gündemde olabilir. Günü keyif aldığımız konularla uğraşarak, sevdiklerimizle bir arada geçirebilir, görüşmelerden istediğimiz sonuçları alabiliriz. Ancak akşama doğru karşımıza çıkan engeller planlarımızı ertelememize, zaman kaybına ya da can sıkıntısına neden olabilir. Özellikle aile ilişkilerinde gönülsüz de olsak sorumluluk almamız gerekebilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün duygusal açıdan fazla yoğun olacağın bir güne hazır ol. İkili ilişkilerde başarılı olabileceğin bir zaman diliminde olabilirsin. Yakın zamanda bir ortaklık konusunda bazı anlaşmazlıklar olabilir ve bu anlaşmazlık; fevri davrandığın sürece daha kötü sonuçlar doğurabilir. Bazen hayatı oluruna bırakmak daha keyifli olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; çalışma arkadaşlarına karşı dikkatli bir savunmayla istediğini elde edebilirsin. Sorumlu olduğun günlük işlerini daha eğlenceli ve konforlu hale getirmen mümkün. .  Akşam saatlerinde karmaşık düşünceler zihnini yorabilir. Akışta kalarak kendini ana bırakabilirsin. Çocukların ısrarlarıyla evcil bir hayvan edinebilirsin.

İkizler  Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; kafan bu aralar biraz karışık olabilir. Duygusal değişkenliğin sadece seni değil çevreni de etkiliyor olabilir. Bugün sevdiğin insana ekstra ilgi göstermen gerekebilir. Her ne kadar endişelerinle meşgul olsan da yakın birinin bugün sana ihtiyacı olabilir. Yoğun bir günde olabilir fakat seçimlerin için olumlu sonuç alabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün sevdiğin insanlarla vakit geçirmek için oldukça güzel bir gün. Mesleki konularda veya evindeki işler için endişelenmemelisin. Ailenle, akrabalarınla güzel ve özel zaman geçirebilir ve sevdiklerinle birlikte vakit geçirmek sana iyi gelecektir.  Verici olmaktan ve paylaşmaktan hoşlanabileceğin bir gün.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; yüksek kalitede kurnaz fikirlerin, hayatını güzelleştirmene yardımcı olabilir. Sorumlu olduğun işlerdeki kararlarını; duygularını işin içine katmadan tarafsız bir şekilde alabilirsin. Kendi fikirlerini ateşli bir şekilde savunurken aynı zamanda; dürüst güvenilir ve içten davranışlarınla takdir toplayabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün her zamankinden daha fedakar ve yufka yüreklisin. Yardım etmekten keyif alabilir; cömert tavırlarınla sana yardım edenleri, elinden tutan kişileri de unutmayıp onlara hediyeler alabilirsin. Pozitif yaklaşımların ve sempatik tutumların sayesinde maddi konularda da başarı sağlayabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün kişisel hassasiyetinle ilgili ciddi durumları daha iyi değerlendirebilir, gizli kalmış konularını tekrar gün yüzüne çıkarıp çözüme kavuşturabilirsin. Öğleden sonra imajında değişiklik yapman için uygun. İkili ilişkilerin önem kazanabilir. Akşam saatlerinde tepkilerine dikkat etmeli ve gereksiz sabırsızlıklardan kaçınmalısın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün yoğun bir konsantrasyon içinde olabilir, hayal ve hedeflerini gerçekleştirmek adına güçlü istekler duyabilirsin. Ertelediğin işleri ele alıp daha sıkı çalışmalı, projelerinin önünü açmaya bakmalısın. Güçlü yönlerinin farkına varman yararına olabilir, sadece çok kibirli veya eleştirel olmamalısın; çünkü olumsuz tutumun geri tepebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; geçirmiş olduğun hafta sonunun yüksek enerjisini, hafta başına da taşıyabilir, esprilerinle çevrene güzel enerjiler aktarabilirsin. İlişkilerini yeni bir noktaya getirebilir veya yeni edindiğin dostlukları uzun soluklu kılabilirsin.  Akşam saatlerinde partnerinle aranda fikir ayrılıkları oluşabilir, egonu kontrol altında tutmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün sıkı çalışmanın karşılığını görebilir, maddi açıdan seni tatmin edecek gelişmeler yaşayabilirsin.  Potansiyel bir işverenden haber alabilir, eğitimini tamamlamak için atılım yapabilir ve cesaretini artırabilirsin. Çalışma ortamında iletişim kaynaklı sıkıntılar yaşayabilir, kısa süreli duygusal bir gerilim yaşayabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; yeni öğrendiğin ya da öğrenmeye çalıştığın konular seni heyecanlandırabilir. Sosyal alanlardaki etkileşimlerin katlanarak artış gösterebilir. Bugün paradoks düşüncelerin seni daha çekici ve sevilen bir karakter yapabilir. Akşam saatlerinde biraz sıkılmış ve yorulmuş hissedebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün iş hayatında isteksiz tavırlarınla dikkatleri üzerine toplayabilirsin. Mutsuz ve bohem havan hem kendini hem de çevreni olumsuz etkiliyor olabilir.  Biraz kendine gelip eski benliğine dönmek için çaba harcayabilir, gizli saklı duygularını deşifre etmemek adına sana ait olmayan bir maske takınabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.