5 Ağustos 2018 Burç Yorumları

Huzurlu ve dingin hissedebileceğimiz bir gündeyiz. Fakat yine de bazı problemlerle karşı karşıya gelebilir, çatışmaların ortasında kalabiliriz. Ayaklarımızı yere sağlam basarak adımlarımı atarken dikkatli olmalıyız. İletişim halinde olduğumuz insanlarla küçük münakaşalar yaşayabilir, fikir ayrılıklarına düşebiliriz.

Sevgili Koç; sosyal alanlarda sevdiğin insanlarla birlikte olmaktan keyif aldığın ve harcama yapmaktan da kaçınmadığın bir gün olabilir. Ancak zaman zaman yaşayabileceğin içsel gerginlik konuşmalarına yansıyabilir. Olayları kişisel algılaman yanlış anlaşılmalara sebep olabilir. Yaratıcı olabileceğin konulara ağırlık vermelisin.

Sevgili Boğa; ailenle birlikte olmayı planladığın hafta sonunda kendi isteklerine göre hareket etmek isteyebilir, tepkilerini biraz abartabilirsin. Maddi bir konunun çözüme ulaşması için yoğun çaba gösterebilir, diğer taraftan da romantik ilişkinde mutluluk üzerine mutluluk yaşayabilirsin.  Çevrendeki kişilere olumlu tavsiyeler verebileceğin bir gündesin.

Sevgili İkizler; bugün içsel olarak biraz hassas ve kırılgan olman mümkün. Uzaklardaki dostlardan gelebilecek haberler duygusal çalkantılar yaşamana sebep olabilir. Konsantre olup düşünmek ya da deneyimli insanların fikirsel desteğini alman gereken bir gündesin. Ailenle birlikte aldığın bir karar ekonomik durumunu dengeleyebilir.

Sevgili Yengeç; gün içerisinde maddi konularda alman gereken riskler seni huzursuz edebilir. Bugünü kazançlarını artırmak, iş birliklerinde bulunmak ve dostlarından destekler almak için kullanabilirsin. İlişkilerinin temelini sağlamlaştırabileceğin gibi özel hayatında romantik gelişmeler de yaşayabilirsin.

Sevgili Aslan; baskı altında kaldığın her türlü konudan uzaklaşarak, deneyimlerini gözden geçirebilir ve ne kadar olgunlaştığını fark edebilirsin.  Kendine güvenmek ve fikirlerini ortaya koymaktan çekinmemeli, yeteneklerinin de kıymetini bilmelisin. Konuşmalarınla herkesi etkileyeceğin bir gündesin ancak tutamayacağın sözler vermekten kaçınmalısın.

Sevgili Başak; sabah saatlerinde yaşayabileceğin mide veya bağırsak sorunları, bu ara sağlığına ve yediğin yemeklere dikkat etmemenden kaynaklanıyor olabilir. Bu aralar zihnini ve düşüncelerini toplamakta zorlanıyor olsan bile atmayı planladığın adımlar seni başarıya ve hedeflerine ulaştırabilir.

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde kendini biraz gergin ve karamsar hissetsen de enerjini yükseltecek güzel gelişmelerle karşılaşman mümkün. Yatırım planlarını uygulamak istiyor olabilirsin. Ancak risk almak konusunda temkinli olman gerekebilir. Partnerin hakkında söylenebilecek sözlerin doğruluğunu hemen kabul etmeden önce, biraz araştırma yapmanda fayda var.

Sevgili Akrep; arabuluculuk yapman gereken durumlar söz konusu olurken, menfaatlerini de korumak isteyebilirsin. Önümüzdeki günler uzun süredir planladığın anlaşmaları sonuçlandırabileceğine ve ortaklıklara ya da iş birliklerine yönelebileceğine işaret etmekte. Bu arada güçlü ikna yeteneğini de kullanman yararına olacak.

Sevgili Yay; iradeni güçlü bir şekilde kullanman gereken bir gündesin. Duruşun sözlerin ya da fikirlerin başkaları tarafından örnek gösterilirken, diğer bir yandan sabır ve dayanıklılık testine tabi tutulabilirsin. Hepsinin bir deneyim olduğunu bilerek, uzmanlık alanını genişletecek bir göreve aday olabilirsin.

Sevgili Oğlak; romantik ilişkilerinde fazla cesur ve tutkulu adımlar atmak isteyebilir, ufak tefek kıskançlıklar yaşayabilirsin. Hayatında küçük büyük değişimler yapmak için uygun zamanı kollarken, sana engel olabilecek eski sorunların da ortadan kalktığını görebilirsin. Son dönemde yaşadığın olayların seni daha da güçlendirdiğini hissetmen mümkün.

Sevgili Kova; kariyerin için verdiğin mücadelenin yoğunlaşmasıyla beraber başarı şansın da artıyor. Mantıklı ve üretken olduğun bu günü değerlendirmelisin. Fakat aşırıya ve abartıya kaçmamanda büyük yarar var. Tekrar gözden geçirmen gereken detaylar şu sıralar büyük önem taşıyabilir. Dikkatli olmaya çalışmalısın.

Sevgili Balık; kardeş ya da akrabalarınla uzun zamandır çözümleyemediğin bir konuda uzlaşma sağlayabilir ve gerekli planlamayı yapabilirsin. İlişkilerin yeni bir seviyeye taşınırken, sezgilerini ve mantığını dengede tutmaya çalışmalısın. Şu aralar kendinin ve sevdiklerinin sağlığına önem göstermen gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.