4 Temmuz Burç Yorumları

Bu geceyi rüyalar ya da hayallerle geçirmiş olabiliriz. Sabah saatlerinden itibaren kendimizi daha güçlü hissedebilir, daha hareketli ve kontrollü bir şekilde hareket edebiliriz. Gün boyunca enerjik ve tutkulu olabiliriz. Üzerinde çalıştığımız konularda uzmanlaşmak ve başarılı olmak isteyebilir, hedeflerimizin peşinden kararlılıkla ilerleyebiliriz. Bugün hayatımızı etkileyecek önemli görüşmeler yapabilir, karşımızdaki insanları ikna edebiliriz. Beklenmedik gelişmeler olabilir, bu gelişmelere ayak uydurmakta ve harekete geçmekte zorlanmayacağız. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; parasal konularda bazı sıkışıklıkların olabilir. Alacaklarını elde etmekte uğraşabileceğin gibi beklediğin ödemeleri alman da söz konusu. Yetenek ve becerilerinden kazanç sağlamak adına son girişimlerini de yapabilirsin. Evinde tadilat yapabilir; ailene ait bir gayrimenkulle ilgili de fikir beyan edebilirsin.

Sevgili Boğa; sevdiğin kişiyle birlikte çıkacağın seyahatin planlarını yapabilirsin. Aranızdaki bağların güçlenmesine olanak sağlayacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ancak bugün bedenin veya dış görüntünle alakalı değişimlerden uzak durmalısın. Beklediğin sonuçları alamayabilirsin.

Sevgili İkizler; bilinçaltını uzun süredir kurcalayan parasal durumla veya ilişkilerdeki güven arayışınla ilgili süreç tamamlanmakta. Yarından sonra artık yaşantının iplerini ele alabilirsin. Sana kazanç sağlayacak bir anlaşmaya imza atman söz konusu olabilir.

Sevgili Yengeç; beraber olduğun kişiye duyduğun hisler bugünlerde yoğunlaşabilir. İstek ve beklentilerini içinden geldiği gibi ifade edebilirsin. Arkadaşlarınla aranda parasal veya güvenle alakalı bir konudan sorun yaşaman mümkün. Sezgilerin sana doğru yolu gösterecektir.

Sevgili Aslan; perde arkası bir konu seni içten içe huzursuz hissettirebilir. Ayrıca aile fertlerinden birinin sana ihtiyacı olabilir ve ona gizli destek vermen gerekebilir. Gerek finansal durumun gerekse de bir ilişkinle bugün senden bahsedilebilir. Sorumluluğunda olan bir iş ise zor ilerleyebilir.

Sevgili Başak; yakın çevrenden, kardeş ve arkadaşların sana gerek duygusal gerekse de fikirsel anlamda destek olabilirler. Seni üzen ve yıpratan bir durumla da alakalı olarak iç sesini dinleyerek hareket edebilirsin. Bir seyahatin, yurt dışı veya hukuksal bir işin son hazırlıklarını yapabilirsin.

Sevgili Terazi; bir süredir beklediğin ödemeyi bugün artık tahsil edebilirsin. Finansal alandaki işlerin ufak çaplı kriz yaratsa da çözüm yolları üretme fırsatın var. Ailene destek verebilir, evinle ilgili bir gelişmeye de harcamada bulunabilirsin. Duygusal paylaşımların da ısrarcı olman sorun yaratabilir.

Sevgili Akrep; geleceğinle ilgili alacağın kararlarda duygusal davranma ihtimalin yüksek. Bugün yurt dışı bir seyahat planında; içinde yabancıların da olduğu işlerde şansın açık olabilir. Ancak ikili ilişkinde veya iş birliği içinde olduğun kişilerle aranda parasal bir konu güven sorunu yaşamana neden olabilir.

Sevgili Yay; finansal işler veya duygusal paylaşımlar bugün de kaygı ve endişe yaşamana sebep olabilir. Duygularını bir kenara bırakarak mantık çerçevesinde hareket etmen fayda sağlayabilir. Seni yoran bir işi veya sağlığını bozan bir alışkanlığını da geride bırakmak isteyebilirsin.

Sevgili Oğlak; sevdiğin kişiyle gelecek planları yapmaktasın. İlişki içinde olduğun bu kişi veya iş birliği yaptığın kişiden gelecek talepleri de değerlendirebilir; sana uyup uymadığını değerlendirebilirsin. Son günlerde aşırıya kaçtığını düşündüğün keyiflerinden artık vazgeçmeye karar verebilirsin.

Sevgili Kova; üzerine aldığın sorumluluklarla alakalı çalışma yapabilir, en ince ayrıntısına kadar ilgilenebilirsin. Bu vereceğin emek ve çaba gerek işin gerekse de sosyal konumunda etkili olabilir. Ayrıca seni duygusal olarak yıpratan ailevi bir konuyu da kendi yöntemlerinle çözebilirsin.

Sevgili Balık; bir yolculuk, bir eğitim veya bir hobinle ilgili alacağın karar ufkunu açabilir. Ayrıca bugün oldukça hassas ve duygusal olman söz konusu olabilir. Geleceğini ilgilendiren bir konuyla da ilgili karar alırken sezgilerini dinlemek sana rehber olabilir. Sabit fikirlilikten kaçınmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.