4 Temmuz 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün kendimizi özgüvenle ortaya koymak isteyecek; duygu ve düşüncelerimizi cesaretle, kendimizden emin ve net ifade edeceğiz. Aksiyon alınması gereken işlerle de alakalı gidişatı ve gelişmeleri kendi bildiğimiz yöntemlerle idare edecek; liderliği ele alarak ilerlemeyi isteyeceğiz. İşbirlikleri, anlaşma, sözleşme, eğitim ve yolculuklarla ilgili de yeni adımlar atılabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; kendine sakladığın ve iç dünyanda yaşadığın hayallerini gerçeğe dönüştürmek için somut adımlar atabilir ve kendini daha iyi hissedebilirsin. Olumsuz  duygulardan kurtulmanın tam zamanı. Aklına gelebilecek farklı ve orijinal fikirlerle bir takım iş bağlantıları içinde olabilirsin. Özel ilişkini gözden geçirebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; günün ilk saatlerinde duygularını kontrol altında tutman çok da mümkün olmayabilir. Yakın çevrendeki insanlar daha fazla ilgi ve fedakarlık bekliyor olabilir. İlerleyen saatlerinde daha öz güvenli olabilir, bir takım zor meselelerinin üzerine giderek çözüme ulaştırabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün duyarlı ve hassas tavırların iş ve sosyal hayatında dikkatleri üzerine çekmeni sağlayabilir. Ekonomik konulardaki endişen, hiç beklemediğin birinden gelebilecek yardımla; nefes alıp rahatlamanı sağlayabilir. Bu ara duygusal ihtiyaçlarına önem vermeli ve yakın ilişkilerinde yaşanan huzursuzlukları aşman gerekebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; yoğun iş temposunda işlerini hafifletmek adına alacağın destek sana çok iyi gelecektir. Bu aralar en önemli konuların arasında maddi kaynaklar yer alıyor. Akşamüzeri beklenmedik bir gelişme, gündem değişikliği yaratabilir,  dolayısıyla planlarında aksamalar olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; burcunda ilerleyen Ay; kendini özgüven ve gururla ifade etmene yardımcı olmakta. Gündeminde bu aralar kişisel açıdan önem vermiş olduğun konular seni derinden etkileyebilir. Hassasiyetindeki artış sorumlu olduğun konular ile alakalı olabilir. Yeni başlangıçlar yapmak için harekete geçmek  niyetinde olabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; açık vermediğim ve arka planda tasarladığın bazı girişimlerini uygulamak için harekete geçebilirsin. Henüz beklenti ve duygularını açıklamaya hazır olmayabilir, kendin için en uygun zamanı kolluyor olabilirsin. Önümüzdeki günlerde beklediğin ödemeleri alabilir, iş birliklerinden kazançlı çıkabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; sosyal alanlarda  aktif bir gün yaşayabilir  ve sıra dışı konulara ilgi duyan insanlarla birlikte vakit geçirebilirsin. Kısa bir süre için de olsa; akıl mantık, ruh halinin etkisi altına kalabilir, koşullarının durumuna göre dengeni ayarlayabilirsin. Birtakım kararların için iyi bir zaman olmasa da gelen fikirleri analiz edebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün her şey güçten yana olacak. Hırsın konusunda bazı gecikmeler seni rahatsız edebilir. Yaşantına yeni bir yön vermek isteyebilirsin. Sosyal statün için gerekli olan şartları sağlaman konusunda aceleci tavırlarından vazgeçmeli ve beklemeyi bilmelisin. Mesleki ve toplumsal başarın önem kazanabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; gelişen şartlar karşısında iyimserliğini muhafaza ediyor olsan da mantıklı ve temkinli olmaya bakmalısın. Oluşan bazı yanlış anlaşılmaları düzeltebilir, duygu ve fikirlerini rahatlıkla karşı tarafa aktarabilirsin. Ekonomik konuda ve sanatsal alanlarda hedeflerine ulaşmak için oldukça azimlisin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün ilişkilerinin, hem duygusal hem de finansal boyutu aynı ölçüde önem taşıyabilir. Gizli işlerin ya da ilişkilerinin cazibesine kapılabilir, hata yapmaya meyilli olabilirsin. Kendin ve ailenle ilgili konuları; mantık çerçevesinde ele almalı, gerçekleri görmezden gelmemelisin. Şansını da fırsatını da kendin yaratmalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; edindiğin bilgi ve becerilerini karşındaki insana aktarmak veya onu etkilemek için kullanabilirsin. Satış ve pazarlama alanında yapacağın işler sorumluluğunu arttırıyor olsa da şanslı ve karlı bir dönemdesin. Birlikte vakit geçirmekten hoşlandığın insanlarla bir araya gelebilir, her zamankinden daha uyumlu davranabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; kariyerinde kendini ispatlamak, fikir ve görüşlerinde fark yaratma peşinde olacağın bir gündesin. Aldığın görev ve sorumlulukların üstesinden gelebilmek için performansını yükseltebilirsin. Önemli toplantılar yapmak ve iş birliklerinde bulunmak için günün enerjisini kullanmanda yarar var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.