4 Temmuz 2018 Burç Yorumları

Haftanın ortasındayız. Duygusallıktan sıyrılıp işlerimize odaklanmamız için iyi bir gün! Sezgilerimizle dışarıdan alacağımız desteği birleştirerek hedeflerimize daha kolay ulaşabiliriz. Atacağımız adımlar için pratik çözümler üretecek, gereken motivasyonu kendimiz yaratacağız.

4 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları

Sevgili Koç; ailevi konularda huzur ve güvenlik ihtiyacın artarken, sezgilerini de kullanarak gelecekle yeni adımlar atmaya karar verebilirsin. Verdiğin kararların doğruluğuna inandığın bir gündesin. İçsel olarak da huzurlu olduğun bugünde, şifa ve enerji çalışmalarıyla ruhunu rahatlatabilirsin.

Sevgili Boğa; hayallerini gerçeğe çevirmek için gösterdiğin çaba ile birlikte, yakınlarından ve iş birliği içinde olduğun insanlardan da aldığın destekle motivasyonun artacaktır. Sen de bu iyiliklerin altında kalmayarak elinden gelen fedakarlığı göstermek isteyebilirsin. Ev ve ofis içi yapılan dekorasyon değişiklikleri ve tadilatlar harcamalarını arttırabilir.

Sevgili İkizler; iş ve çalışma hayatında maddi konularda yaşayabileceğin güzel gelişmeler, hem moralinin artmasına, hem de yakınlarınla aranı düzeltmeni sağlayabilir. Organize ettiğin ve uygulamaya koymak istediğin projenin detaylarını gözden kaçırmamak için acele etmemeli ve net olmayan alanları düzeltmelisin.

Sevgili Yengeç; sevdiklerinle ya da özel ilişkinde seni strese sokan tüm konuları bir kenara bırakıp, sevgi ve huzur arayışı içinde olabilirsin. Bu aralar kazançlarınla ilgili zaman zaman sıkıntılar yaşamış olabilirsin. Ancak, çözüm için kredi gibi yollar aramak yerine, geçmiş deneyim ve yeteneklerini kullanarak çözüm bulmalısın.

Sevgili Aslan; sağduyulu olmakla birlikte, kendi kendine yeteceğin, içsel sorgulama yaparak doğrularını ve yanlışlarını tespit edebileceğin bir gün olabilir. Ekonomik meselelerinle ilgili sıkıntılarına uzun vadeli çözümler ararken sezgilerini dinleyebilirsin. Ayrıca, yatırımlarınla ilgili konularda gerçekçi olmaya çalışmalı ve iyi niyetinin suiistimaline karşı temkinli olmalısın.

Sevgili Başak; bu aralar iş ve çevre değişikliği için oldukça istekli olabilir, fikir ve düşüncelerini daha özgür olmak adına kullanabilirsin. Ortak işlerinde şartların sana bağlı olmaması, yakınlarının işlerini kolaylaştırırken, senin daha çok fedakârlık yapmanı ve koşulları kabullenmeni gerektirebilir.

Sevgili Terazi; çalışma arkadaşlarınla ilgili meselelerde ya da değer verdiğin konularda hassas olabilir, her şeyin yolunda gitmesi için güç birliğinin sağlanması gerektiğini düşünebilirsin. Bu sıralar, sanatsal ve tasarım içeren konularda büyük avantajlar sağlarken, yaratıcı yeteneklerin sosyal alanlarda daha popüler olmana imkân verebilir.

Sevgili Akrep; bu günlerde yaşam kaliteni ve kazançlarını artırmak için yurtdışı bağlantı işlere ağırlık vermiş olabilirsin. Özel ilişkilerinde yaşadığın duygusal anlar, aranızdaki bağı daha da güçlendirebilir. Kendinin ve sevdiklerinin değerini fark edeceğin gelişmeler yaşayabilir, hayata dört elle sarılmak isteyebilirsin.

Sevgili Yay; evinle ilgili bir konuyu uzun süredir çözüme ulaştıramamış olabilirsin. Çözümsüz olarak gördüğün bu konuda, farklı olasılıkları keşfedebilir, sorunları kolayca sonlandırabilirsin. Önümüzdeki günlerde ek kazançlar bulman ve arzu ettiğin tatile çıkma fırsatıyla karşılaşman mümkün.

Sevgili Oğlak; yakın çevrenin tavsiyesi üzerine uzman bir kişiden danışmanlık alabilir, ısrarcı olduğun bir konunda iç sesini dinlemenin ve sezgilerinin de önemli olduğunu anlayabilirsin. Sosyal çevrenle rahatlıkla iletişim içerisinde olabilir, geçmişe sünger çekerek gönül bağı kurduğun kişileri her haliyle kabullenebilirsin.

Sevgili Kova; bugün karşındaki insanın kibirli davranışlarını hoş görebilir, yargılayıcı davranmaktan uzak durabilirsin. Zihinsel aktivitelerinin yoğunluğu, yaratıcı yönlerinin artmasına imkân sağlarken, kalıplaşmış düşünce tarzını ve hayata bakışını da değiştirebilirsin.  Sevdiklerine yapacağın harcamaları biraz kısmaya bakmalısın.

Sevgili Balık; sezgilerine güvenmeli, hislerinin öncülük ettiği yol başkalarından faklı olsa bile korkularınla yüzleşip, iç sesine kulak vermelisin. Maddi ve manevi konularda seni tatmin edecek girişimlerde bulunma isteğin artarken, romantik ilişkinde ya da çocuklarla ilgili konularda keyifli ve huzurlu olduğun bir dönemdesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.