4 Şubat Burç Yorumları

Sabah saatlerinde kendimizi yeni deneyimlere açık hissedebilir, daha önce yapmadığımız şeylere karşı daha açık ve istekli olabiliriz. Yenilenme arzusu ve harekete geçme ihtiyacı kuvvetli olabilir. Bir taraftan da kendimizi güvende hissetmek isteyebiliriz. Bu karşıt ihtiyaçlar, çevremizdeki insanlarla çatışmamıza sebep olabilir. Öğleden sonra olaylara karşı daha pratik bir yaklaşım benimseyecek, çevremizin de desteğini alacağız. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; iş hayatında yeni atılımlar yapmak, kendine yeni hedefler belirlemek isteyebilirsin. Amirlerinden, üstlerinden aldığın destekle uzun süreli yatırımlara girişebilir, bilmediğin alanlarda para kazanmak için çaba gösterebilirsin.  Gruplar içinde ve arkadaş ortamında geleneksel tutumların dışına çıkmak isteyebilirsin.Sevgili Boğa; bugün aşk ilişkilerinde isteklerini gerçekleştirmek için harekete geçebilir, sevdiklerine tatlı sert uyarılarda bulunabilirsin. Aynı görüşü ve inancı paylaştığın grup ya da kişilerden alacağın destek, hedeflerine varmanı kolaylaştırabilir. Kariyerinde alternatif arayışlarına girebilirsin.

Sevgili İkizler; olaylara sıra dışı bir bakış açısı geliştirirken kendi güvenliğinden şüpheye düşebilirsin. Kendi görüş ve düşüncelerine fazla odaklanabilir, başkalarının fikirlerine güvenmeyebilirsin. Senin gibi çevresiyle rahat iletişimde bulunan biri; bugün daha izole ve diyaloğa kapalı davranabilir.

Sevgili Yengeç; yakın ilişkide olduğun kişilerle ya da arkadaşlarınla aranda güvene dayalı bir diyalog gelişebilir. Onlardan alacağın destekle geleceğe yönelik sağlam yatırımlar yapmak isteyebilirsin. Bugün geleneksel yolların dışına çıkarak finansal konularda adımlar atabilirsin.

Sevgili Aslan; çok göz önünde olacağın başarılarını ve krizlerini sosyal ortamlarda yaşayacağın bir gündesin. Çalışma arkadaşlarının desteği toplantılardan başarılı çıkmanı sağlayabilir fakat rakiplerinin sıra dışı çözümler üretmesi senin elini kolunu bağlayabilir. Belki de üstlerin senden daha yaratıcı ve orijinal fikirler bekliyor olabilir.

Sevgili Başak; görüş ve düşüncelerini ifade ederken ısrarcı ve inatçı bir tavır içinde olabilirsin. Çalışma ortamında, günlük işlerini yaparken karşılaştığın sorunları çözmek için geleneksel yöntemlerin dışına çıkman gerekebilir. Sevdiklerinin desteği ile kendini güçlü ve onaylanmış hissedebilirsin.

Sevgili Terazi; finansal konularda yatırımlar yapmak ve geleceğini güvence altına almak isteyebilirsin. Fakat daha fazla kazanç için risk alarak atacağın adımlar seni huzursuz edebilir. Sevdiklerin ya da keyiflerin için yaptığın harcamalar içten içe kendini güvensiz hissetmene yol açabilir.

Sevgili Akrep; bazı konuları ailene kabul ettirebilmekte zorlansan da yakın çevreni ya da kardeşlerini ikna edebilirsin. Gayrimenkullerle ilgili uzun süreli anlaşmalar yapabilirsin. Karşındakiler daha tutarlı ve ağır adımlarla ilerlemek isteyebilir ama sen sıra dışı çözümlere de açıksın.

Sevgili Yay; çalışma ortamında sağlam ve tutarlı adımlarla ilerlemek, kendini güvende hissetmek isteyebilirsin. Bir yandan da sıra dışı, orijinal fikirler üretebilir, geleneksel yöntemlerin dışına çıkabilirsin. Bu yöntemler uzun vadeli kazançlarınızı olumlu etkileyerek, kazançlarının artmasını sağlayabilir.

Sevgili Oğlak; sevdiklerinle romantik ve sevgi dolu bir gün geçirebilir, yaşamdan keyif alabilirsin. Fakat ekonomik alanda kendini daha fazla güvenceye almak için atacağın adımların risk içermesi içsel bir gerilime yol açabilir, harcamalarını dengede tutman gerekebilir. Aşk ilişkilerinde seni tatmin edecek gelişmeler yaşanabilir.

Sevgili Kova; hem evde huzurlu olmak isteğin hem de ilişkilerinde özgür ve hesap vermeyen tavrın çatışmalara yol açabilir. Bir yandan bağlanmak istemiyorsun bir yandan da güvence istiyor olabilirsin. Finansal konulardaki endişelerini gidermek için yeni yatırımlara yönelebilirsin.

Sevgili Balık; arkadaşların, sevdiklerin ya da içinde bulunduğun grupların seni desteklediğini bilmekten dolayı hem kendini daha rahat ifade edebilir hem de huzurlu olabilirsin. Fakat içten içe geleneksel yapının dışına çıkıp daha özgürce söylemlerde bulunmak isteyebilirsin. Kontrol edemediğin engeller girişimlerini engelleyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.