4 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

Ay ve Güneş arasındaki olumlu açı işlerin akıcı ilerleyeceğine işaret etmekte…Hedeflerimiz için akılcı çözümler üretebilir; amaca ulaşmak adına alternatif yol ve yöntemler geliştirebiliriz sanki…Çevremizle kuracağımız doğru iletişim ve dialogla geleceğimize dair olumlu adımlar atabiliriz. Ayrıca bugün görüşme yapmak; fikir alış verişlerinde bulunmak adına pozitif koşullar oluşabilir.

Akşam saatlerindeki Ay Neptün stresli açısı günün bu olumlu enerjisine gölge düşürebilir zira bazı hayalkırıkları, yanılgı, yanlış anlama ve anlaşılmalar duygusal manada bizleri karmaşaya sürükleyebilir. Hassasiyetimiz artacağından gereksiz duygusal tepkiler verebilir de verebiliriz. Akşam saatlerinde önemli kararlar almamaya çalışalım…

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; güne değişken şartlar altında, belirsizliğin getirdiği kararsızlıkla başlayabilirsin. Fakat bir yandan da hedef ve projelerini içinde bulunduğun gruplara veya arkadaşlarına sunabilir; fikirlerini alabilirsin. Düşüncelerin yakın çevren tarafından onaylanabilir, entelektüel paylaşımlarda bulunabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; finansal konulardaki değişken şartlar güvensizlik yaratabilir, ilk etapta hedeflerine varamayabilirsin. Karar alırken ticari düşünebilir, araştırma ve analiz yapabilirsin. Üstlerinin ya da sosyal ortamının seni desteklemesiyle projelerin mali hesaplarını yapabilir, yeni kaynak arayışı içinde olabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün iş yaşamından kaynaklı kısa süreli bir hayal kırıklığı yaşasan bile kendini hemen toparlayacak ve hem ilişkilerde hem de hayatınla ilgili konularda kontrolü ele alabileceksin. Yurt dışı yolculukları planlayabilir, eğitiminle ilgili girişimlerde bulunabilir, düşüncelerini geniş kitlelerle paylaşabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; senin dışında gelişen olaylara sağduyulu tepkiler vermeye çalışacak, önce iyice bir araştırma yapıp sonra karar alacaksın. Faiz, kredi, vergi, komisyon ve prim gibi mali konularda yaptığın hesapların doğru çıkması daha iyi planlama yapmanı sağlayabilir. Bilgisine güvendiğin kişilerin fikrini alabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; yakın ilişkide olduğun kişilerden, arkadaşların veya iş birliklerinden alacağın destekle hedeflerine varman daha kolay olabilir. Fikir birliği yaptığın gruplar farkındalığa yol açabilir, kendini daha rahat ifade etmeni sağlayabilir. Sosyal ortamlarda yer alabilir, ekip çalışmalarında sözcülük yapabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; iş ve sosyal yaşamında aktif olacağın bir gün seni bekliyor. İş birliği yaptığın kişiler yüzünden ertelemeler yaşasan bile hemen bir destek ekip bulabilecek, çalışma ortamında başarılı fikirler üretebileceksin. Kariyerinle ilgili projeleri hayata geçirmek için uzmanlardan faydalanabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; güne ikilem içinde başlayabilir, gündelik işlerini yetiştiremeyebilirsin. Fakat hem orijinal fikirler üretme kapasiten hem de sevdiklerinin desteği ile başladığın işlerde başarılı olabileceksin. Medya, yüksek eğitim ya da yurtdışıyla bağlantılı işlerin, beklediğinden hızlı ilerleyebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün içinde bulunduğun değişken şartlar huzursuzluk kaynağı olabilir, karar almakta zorlanabilirsin. Fazla beklenti içine girmeden sağlam adımlarla ilerlemeye çalışmalısın. Ortak kazançlar, prim, miras gibi hisseli paralarda doğru paylaşımı yapabilmek için objektif bir kişiye ihtiyaç duyabilir ya da ailenden yardım isteyebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; iniş çıkışları yoğun olan bir gün geçirebilirsin. Kısa süreli ertelemeler yaşasan bile hemen sonrasında görüşmeleri gerçekleştirebilir, anlaşmaları imzalayabilirsin. Toplantılardan fikir birliğine vararak çıkabilir ya da danışmanlık hizmeti alabilirsin. Bugün karşındakilerin düşünce ve sözleri farkındalığını arttırabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; çalışma ortamında aşırı hareketlilik yaşayabilir, birkaç işe birden yetişmeye çalışabilirsin. Yazışma, rapor tutma ya da sözleşmelerle ilgilenebilir; hatta ofis taşınması yaşayabilirsin. Üretkenliğin yaptığın işten kazancının artmasını sağlayabilir, ekonomik şartlarını düzeltebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; sevdiğin kişiler veya çocuklarla vakit geçirebilirsin. Eğitici ve seni geliştiren hobilere yönelebilir; arkadaşlar ile sosyal etkinliklere katılabilirsin. Bugün kendini rahatlıkla ifade edebilir, özgür ve bireysel kararlar alarak, isteklerinin peşinden gidebilirsin. Romantik ilişkilerde hoş gelişmeler yaşanabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; anlayışlı ve fedakârca davranmana rağmen, işleri düzene koyamamanın huzursuzluğunu yaşayabilirsin. Bugün kendi içine dönerek fikirler üretebilir, araştırmalar yapabilirsin. Ailenle fikir birliğine vardığın konularda girişimlerde bulunabilir, evde tadilata kalkışabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir