4 Şubat 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün olayları objektif olarak değerlendirmekte zorlanabiliriz. Ayrıca yeni bir işe başlamak için de pek uygun bir günde değiliz. Yarın yeni ay sonrasında hem olup biteni çok daha doğru bir şekilde değerlendirebilecek hem de harekete geçmek için daha belirgin fırsatlar yakalayabileceğiz. Sosyal ilişkilerde hareketli bir gün bizi bekliyor olabilir, bilgi alışverişi sağlamakta zorlanmayacağız. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; Yarın gerçekleşecek yeniay öncesi hedeflerini gözden geçirebilir, geride bırakmak istediğin konular üzerinde kafa yorabilir, planlarını revize edebilirsin. Ancak bugün yeni bir girişimde bulunmamanda fayda var. Venüs’ün de bugün burç değiştirmesiyle iş ve sosyal hayatında seni destekleyecek ilişkiler gelişebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; Yeniay öncesi, iş ve sosyal hayatında uzun süredir sürüncemede kalmış bazı konular sonlandırabilir, yeni bir döneme girmeye hazırlanabilirsin. Bugün hayatınla ilgili önemli kararlar almaktan kaçınmalısın. Yönetici gezegenin Venüs’ün de burç değiştirmesiyle sosyal medyadan yeni ilişkiler kurman mümkün.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; Yarın gerçekleşecek yeniay öncesinde, görüş ve inançlarını masaya yatırabilir, kendini sorgulayabilirsin. Bugün yurtdışı, yüksek eğitim, medya ya da yayıncılıkla ilgili girişimlerde bulunmaktan kaçınmalısın. Arkadaşların ya da sosyal grupların ile ilgili sorunları çözmen için ideal bir gündesin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; finansal konular ve ortak paylaşımlar gündeme gelebilir, borçlanmalar olabileceği gibi, miras, vergi, sigorta ve kredi konularında krizler yaşanabilir. Yarın gerçekleşecek yeniay öncesinde maddi alanda yarım kalmış, tamamlama gereken işleri çözmen gerekmektedir. Venüs’ün karşıt burcuna geçmesiyle ilişkilerinde olumlu gelişmeler olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; Bugün, evlilik, ortaklık, iş anlaşmaları ya da iş birlikleri ile ilgili konuların üzerinde geçmek ve varsa pürüzleri gidermek için iyi bir gün. Ancak yeni bir iş birliği ya da anlaşmaya imza atmak gibi bir düşüncen varsa yarın gerçekleşecek yeniayı beklemeli, aceleci adımalar atmaktan kaçınmalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bir süredir devam eden sağlık sorunlarının çözümü için alternatif tedavi yöntemlerini deneyebilirsin. Çalışma ortamında üstüne eğilmen gereken sorunlar ve yarım kalmış işler olabilir. Yarın gerçekleşecek yeniay öncesi eksik gördüğün detayları tamamlaman yararına olabilir. Venüs’ün burç değiştirmesiyle romantik ilişkilerde olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; Aşk ilişkileri, çocuklar, hobiler konularında yeni adımlar atmaman gereken bir gündesin. Bugün senin için ilişkilerin üzerinde düşünmenin ve eğer varsa sorunların üzerine eğilmenin daha faydalı olacağı bir gün. Venüs’ün burç değiştirmesi, aile ve evle ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşamanı sağlayabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; Ev ve aile konularına eğilmek, hatta mümkünse evinde sessiz ve sakin bir zaman geçirmek için uygun bir gündesin. Yeni girişimlerde bulunmak ya da yeni bir adım atmak yerine ev ya da aile ile ilgili devam eden sorunlara eğilmek daha faydalı olabilir. Gayrimenkul alım satımı yapmak için iyi bir zaman diliminde değilsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; Görüş ve fikirlerini gözden geçireceğin, bazı insanlarla olan ilişkilerini sorgulayabileceğin bir gündesin. Eski arkadaşlarınla iletişime geçebilir, geçmiş günlerden konuşabilirsin. Ancak, yeni bir eğitime başlamak, yeni ilişkiler kurmak, yolculuğa çıkmak, yeni bir anlaşmaya imza atmak için uygun bir zaman değil.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; Finansal konularda temkinli hareket etmen ve bütçeni tekrar gözden geçirmen bir gündesin. Bugün yeni girişimlerde bulunmaktan kaçınmalı, mevcut durumunu korumaya çalışmalısın. Venüs’ün burcuna geçmesi seni cesaretlendirip, yeni kazanç yolları sunabilir. Ancak harekete geçmek için yeniayı beklemende yarar var.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; Yarın gerçekleşecek yeniay öncesi yaşamını ve ilişkilerini gözden geçirebilir, bazı konuları sonlandırmaya karar verebilirsin. Bugün yeni bir adım atmak yerine, eksik kaldığını düşündüğün şeyler üzerine odaklanman senin için daha faydalı olacaktır. Yapacağın kulisler senin çıkarına gelişmeler olmasını sağlayabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; Bilinçaltının derinliklerine inerek, korkularınla yüzleşmek için uygun bir gün. İç dünyana ve kafanda bitirmen gereken şeyler üzerine eğilebilirsin. Yeni bir şeyler başlatmak yerine mevcut sorunlarına odaklanman seni daha güçlü kılacaktır. Öte yandan burç değiştiren Venüs, sana yol gösterecek ilişkiler ve aşklar geliştirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.