4 Ocak 2020 Günlük Burç Yorumları

Günün büyük bir bölümünde Ay boşlukta olacağından başladığımız işleri bitirmeye odaklanmakta ya da önemli kararlar almadan keyif aldığımız konularla uğraşmakta fayda var. Bugün başladığımız girişimlerin nereye gideceğini kestiremeyebilir ya da sonuca ulaşamayabiliriz. Ancak akşam saatlerinde huzur ihtiyacımız artacak hatta biraz yorgunluk atmak isteyeceğiz. Özellikle akşam saatlerinde hoş sürprizlerin olduğu organizasyonlara katılabilir, bol yeme içmeli ortamlarda bulunabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; günün ilk bölümünde cesaretinle öne çıkabilir, iş ve sosyal hayatında sorumluluklarını yerine getirmek için hırsla hareket edebilirsin. Fakat görüşme ve toplantılar beklediğin kadar olumlu geçmeyebilir. Akşam saatlerinde yeteneklerini kullanarak maddi konularda güvence sağlayabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; görüş farklılıkları içten içe kaygılanmana neden olabilir. Seni öfkelendiren olaylara tepki vermeden sineye çekebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde burcuna geçen Ay kendini daha rahat ifade etmene olanak sağlayabilir. Kontrolü ele alarak yaşamına dair girişimlerde bulunabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; sosyal ortamlarda yer alabilir, arkadaşlarınla diyalog halinde olabilirsin. Finansal konularla ilgili görüşme ve iş birliklerinde çatışmalar yaşanabilir. Planladığın anlaşmalarda duraksama yaşanıyormuş gibi hissetmen mümkün. Kendi içine çekilmek ve dinlenmek daha huzurlu olmanı sağlayabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; güne başlarken toplumsal konularda ve iş hayatında mücadeleci bir tavır sergileyebilirsin. Ancak Ay neredeyse tüm gün boşlukta olduğundan attığın adımlardan sonuç alamayabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinden itibaren arkadaşlar ve gruplar içinde huzurla zaman geçirebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün ufak tefek çatışmalar yaşayabilir, yakın çevrenle ayrı düşebilirsin. Günlük programını uygulamakta zorlanabilir, çalışma ortamında fikir ayrılıkları yaşayabilirsin. Akşam saatlerinde ise sosyal hayatın renklenebilir. Kariyerine yararı dokunacak ortamlarda yer alabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; yeni yılın ilk günleri vergi borçları, trafik cezaları gibi konular can sıkıcı olabilir. Ancak akşama doğru görüş ve düşüncelerini ifade edebileceğin gruplarla bir araya gelerek fikirlerini dile getirebilirsin. Sürpriz yolculuklar ya da organizasyonlar keyfini yerine getirebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün ikili ilişkiler de uzlaşmak zor olabilir. Anlaşmalarda fikir birliğine varamayabilirsin. Karşındakiler seni zorlasa bile yaşanacak gelişmeleri soğukkanlılıkla değerlendirebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde ise duygusal paylaşımlarda derinleşebilir, maddi konularda güvende olmak isteyebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün hem iş hem sorumluluklar için fazladan gayret göstermen gerekebilir. Hırsla hareket edebilir, ısrarcı ve kararlı tutumunla çatışmaları körükleyebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinden itibaren ikili ilişkiler öne çıkabilir. Huzur ve güven arayışında olabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; sabah saatlerinde sana keyif veren konularla uğraşmak istemene rağmen bütçeni denkleştirememenin sıkıntısını yaşayabilir, gelirlerini artırmak için arayışlara girebilirsin. Romantik ilişkilerde aldığın haberler seni mutlu etse de beklentilerin gerçekleşmeyebilir. Akşama doğru yeni bir düzen kurmak için harekete geçebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; yerleşime veya aileye ait konuların getirdiği sorumluluklar artabilir. Bu durum bir miktar seni gerginliğe sürükleyebilir. Ancak günün ilerleyen saatlerinden itibaren değişen ruh halinle keyiflere ve aşka yönelebilirsin. Huzur ve güven beklentini karşılayacak gelişmeler yaşaman mümkün.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; aldığın haberler günlük programını ertelemeni gerektirebilir. Dedikodular çevrenle ilişkilerin bozulmasına ve sonradan pişman olacağın sözler sarf etmene neden olabilir. Akşam saatlerinde evinin huzurlu ortamında olmayı tercih ederek ailenle zaman geçirebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün yapacağın harcamaları kontrol altına almakta zorlanabilir. Yeteneklerini gruplara veya arkadaş çevrene kanıtlamak isteğiyle hareket edebilirsin. Ancak yaşanabilecek gerginliklere karşı dikkatli olmalısın. Günün ilerleyen saatleri daha huzurlu geçebilir. Kardeşler ve yakın çevrenle paylaşımlarda bulunabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir