4 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün bir süredir düşündüğümüz; emek harcadığımız bir konuyla alakalı ortaya sürpriz durumlar ve yenilik getiren koşullar çıkabilir veya son kararları almak söz konusu olabilir. Ayrıca çevremizdekilerle yoğun iletişim kurabilir; onlara fikir danışabilir; çok yönlü düşünebilir her türlü ihtimali varsayarak değerlendirmelerde bulunabiliriz. Zihinsel manada oldukça hareketli bir gün ve gece olacağa benziyor. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; coşkulu duygularla günü dolu dolu yaşamak isteyebilirsin. Yeni kişilerle tanışabilir, yeni yerler yeni fikirler keşfetme arzusu duyabilir, maceracı olabilirsin. Öğle saatlerine kadar olan sürecin oldukça hareketli geçebilir. Ancak günün ilerleyen saatlerinde sorumluluklar ağır basabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; duygusal paylaşımlar ve ortak kazançlarınla ilgili gelişmelerin olacağı hareketli bir sabaha uyanabilirsin. Bir yönün sahiplenici olmanı diğer bir tarafın ise akışta kalmanı söyleyebilir. Bu ikilemler ufak çaplı krizlere neden olabilir. Akşam saatlerinden sonra daha mantıklı davranabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; ikili ilişkilerde ve iş birliklerinde beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Özellikle öğle saatlerine kadar olan zaman dilimini lehine kullanabileceğin koşullar önüne çıkabilir. Her ne kadar karşındaki kişiler değişken tarz ve tavırda olsalar da teklif ve önerileri sende yeni ufuklar açabilir ve farkındalık yaratabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; daha önce cesaret edemediğin girişimleri gerçekleştirmek için uygun koşullara sahipsin. İş, sosyal hayat veya duygusal yaşantına iyi gelecek adımları atabilirsin ayrıca sorumluluklarını yerine getirmek için canla başla çalışabilirsin. Vereceğin emeklerin karşılığını alabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugünlerde seni destekleyen ve isteklerine ulaşmanı kolaylaştıran enerjilerle dolusun. Gerek özel gerekse de sosyal yaşantında yine hareketli bir güne geçirebilirsin. Sevdiklerinle zaman geçirmenin yanı sıra maceracı yönünün açığa çıkması keyifli fırsatlarla karşılaşmanı sağlayabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; birkaç gündür eve, aileye ait konularda hareketli saatler geçiriyor olabilirsin. Öğlene kadar olan süreç yine bu konularla ilgili yoğun geçebilir. Ayrıca duygusal paylaşımlar, ortak kazanç ve harcamalarda beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsin. Akşam saatlerinde daha sakin ve organize olabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; sosyal medya paylaşımlarıyla dolu, yazılı ve sözlü iletişimle geçen bir günde olabilirsin. Gerek özel hayatın gerekse de işe ait konularla zihnin meşgul olabilir. Teklif hazırlamak, sözleşme imzalamak gibi konularla uğraşabilirsin. Ayrıca kısa yolculuklara çıkmak için planlar yapabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; parasal konularda ortaya çıkacak gelişmeler sabah saatlerinde aklını kurcalayabilir. Öngöremediğin harcamalar çıkabilir ancak yeteneklerini de kullanabileceğin fırsatlar bulabilirsin. Öğleden sonrasını tamamlanması gereken işlere ayırabilir, biraz daha görev odaklı olabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün maceralara ve keyiflere açık bir gündesin. Kendini oldukça rahat ifade edebilir; ön planda olabilirsin. Yeni keşifler yapabilir, seni zihnen geliştirecek ve keyif verecek faaliyetlere katılmayı isteyebilirsin. Ayrıca sevdiklerinle, çocuklarınla vakit geçirebilir, yeni tanışmalar yaşayabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; kendi iç dünyanda olmak isteyebilir, sana yük olacak veya risk almana neden olabilecek durumlardan uzak durabilirsin. Bazı korkularınla ve bilinçaltını kurcalayan düşüncelerinle de yüzleşme ihtimalin var. Akşam saatlerinden sonra enerjin artabilir ve kendini daha güçlü hissedebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; hareketli ve yoğun geçecek bir gün seni beklemekte. Gruplar içinde aktif ve katılımcı olabilir yerine göre ise liderliği ele alabilirsin. Söylemlerinin ilgi çekici olması da çevrendekilere neşe verebilir. Ayrıca beklenmedik karşılaşmalar ve tanışmalar ufkunu açabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sosyal yaşantın ve iş hayatın oldukça harekete açık görünüyor. Farklı fikir ve düşüncelerini çevrenizdekilerle paylaşacağın ve yeteneklerini gözler önüne sereceğin gelişmeler yaşayabilirsin. Sıra dışı görüşler ve çözümler üretebilir, duygularını herkesin içinde açıklamaktan çekinmeyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.