4 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Ay Aslan burcunda ancak tüm günü boşlukta kalarak geçirecek…Yani içinde bulunduğumuz koşulların ucu açık…Pek öngörülebilir değil…Bu yüzden yeni girişim ve adımlar yerine eldeki işlerin tamamlanmasıyla ilgilenebilir. Alınacak karar ve adımlar pek bir gelecek vaat etmeyebilir. Adeta sisli bir atmosfer güne hakim gibi…Duygusal manada ise direncimizi kıran durumlar; hayal kırıklıkları veya hayali beklentiler söz konusu…Akışta kalmak belki bugün en iyisi gibi…

Venüs Satürn arasındaki açı ise olumluluk içermekte ve bizleri biraz olsun ayağı sağlam yere basar kılmakta…İlişkiler, iş birlikleri ve finansal alanındaki sorunlara çözüm bulma ihtimali var.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; son günlerin sıkıntılarından arınıp keyiflerine yönelebilirsin. Bugün aşk hayatında seni mutlu edecek gelişmeler olabilir, cesaret göstererek girişimlerde bulunabilirsin. Kendini ifade edecek ve yeteneklerini sergileyebilecek ortamlara girebilir, sosyal medyadan yeni ilişkiler geliştirebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; aile ilişkilerinde sana keyif veren gelişmeler yaşayabilir, evine daha fazla zaman ayırabilirsin. Sevdiklerinle beraber olabilir, öz güveninle ve cesaretinle sorunların üstesinden gelebilirsin. Yeni bir kariyere başlamak için harekete geçebilir, kazançlarını artıracak girişimlerde bulunabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün alacağın haberler yeni beraberliklerin başlamasına yol açabilir. Yakın çevrende seni mutlu edecek gelişmeler yaşanabilir, sürekli bir iletişim ve paylaşım halinde olabilir, arkadaşlarının desteğini alabilirsin. Düşüncelerini cesaretle ifade etmen fırsatlarla karşılaşmanı sağlayabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; ekonomik konularda seni mutlu edecek gelişmeler yaşanabilir, yeni gelir kaynakları bulabilir veya maddi kazançlarda artışlar söz konusu olabilir. İş ve sosyal hayatındaki gelişmeler, liderlik yaparak girişimlerde bulunmanı ve harekete geçmeni sağlayabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; yurt dışıyla bağlantılardan veya yabancı kültürlerden, yüksek eğitimle ilgili konulardan olumlu gelişmeler yaşanabilir, sosyal medyada parlayabilir, ön plana çıkabilirsin. Aynı görüşü paylaştığın kişi ve grupların desteğiyle, yaşamınla ilgili önemli kararları uygulamaya koyabilirsin. Bugün sürpriz gelişmeler seni çok mutlu edebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; finansal konularla ilgili gelişmeler yaşayabilir, banka, kredi, borç ve alacaklarda seni mutlu edecek sonuçlar alabilirsin. Bugün yaşanan kadersel olaylar senin kontrolünde olmasa da lehine gelişebilir. Kalabalıklar içinde olmasan da keyifli bir gün geçirebilir, öz güvenini tazeleyebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; yeni ve beklenmedik ilişkiler, ortaklıklar ve iş birlikleri olumlu yönde ilerleyebilir. Bugün arkadaşlarınla keyifli organizasyonlar yapabilir, geleceğe yönelik hedeflerini ve ideallerini gerçekleştirmek için destekler alabilirsin. Gelen teklifleri değerlendirerek sosyal gruplar içinde yer alabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün iş ve sosyal hayatında yaşanan olumlu gelişmeler, kariyerinde başarılı olmanı sağlayabilir. Çalışma ortamından ya da akrabalarından aldığın destekle cesur adımlar atabilir, kararlı ve öz güvenli duruşunla dikkatleri üstünüzde toplayabilirsin. Sürprizlere açık bir dönemdesin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; yaşamınla ilgili önemli kararlar alabileceğin bir dönemdesin. Düşüncelerini paylaşmaktan keyif aldığın kişilerle bir araya gelebilir, farkındalıklar yaşayarak sürpriz girişimlerde bulunabilirsin. Öz güvenle ve cesaretle fikirlerini açıklayarak sosyal medya da harekete geçebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün finansal konularla ilgili alacağın desteklerinde yardımıyla daha cesur adımlar atabilir, ortak kaynaklarının ve başkalarının gelirlerinin yönetiminde söz sahibi olabilirsin. Krizleri çözebilmek için ihtiyacın olan farkındalığı kazanabilir, yeni bir proje geliştirebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; yakın ilişkide olduğun kişilerle keyifli bir gün geçirebilir, sürpriz organizasyonlara heyecanla katılabilirsin. İş birlikleri, ortaklıklar ve yeni ilişkiler kurabilir, alacağın destekle girişimlerde bulunabilirsin. Alacağın haberler farkındalığının artmasına neden olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün yeteneklerini kullanabileceğin fırsatlar yakalayabilir, iş ortamında seni destekleyecek projelere katılabilirsin. Uzmanlara ya da akrabalarına danışarak girişimlerde bulunabilir, cesur hamleler yapabilirsin. Bu arada sağlığınla ilgili de seni mutlu edecek gelişmeler olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.