4 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün, son günlerde yaşanan dalgalı ve sürüklenen ruh halinden çıkıp enerjimizi ve cesaretimizi toplayabiliriz. Artık rehavete kapılmadan işimize gücümüze bakabiliriz. Hızla harekete geçip bitirilmesi gereken işlere odaklanabilir ve aynı hızda da sonuç alabiliriz. Özellikle öğlene kadar olan süreçte çok acele edebilir, sabırsız, rekabete açık ve kışkırtılmaya hazır olabiliriz. Enerjimizi spor yaparak, açık havada aktivitelerde bulunarak ve bir süreci bitirmeye odaklanarak geçirmekte fayda var. Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir! 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; yarın burcunda gerçekleşecek yeniay öncesi bugün bütün işlerini sonuçlandırmaya çalışabilir, hızlıca karar alarak harekete geçebilirsin. Girişimci ruhunun ortaya çıkması fazlasıyla hevesli ve risk almaya eğilimli olmanı getirebilir. Ancak başlangıçlar için yarını beklemen daha iyi olacaktır.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; sabah saatlerinden itibaren son günlerin sosyal halinden sıkılarak yalnız kalmak isteyebilirsin. Seni içten içe zorlayan duygu ve düşüncelerle uğraşabilir; pasif agresif bir tutum sergileyebilirsin. Aklındaki projelerin alt yapısını kurmak için bu enerjileri kullanmak yararına olacaktır.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; güne biraz gergin ve nedeni belirsiz bir öfkeyle başlayabilirsin. Yüksek enerjini spor yaparak ya da açık havada organizasyonlar içinde bulunarak atman biraz sakinleşmeni sağlayabilir. Bu arada hızla hareket ederek birikmiş ya da sürünceme de kalmış işlerini bitirebilir, sonuca ulaşabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; son günlerde içinde bulunduğun rehavet ortamından çıkarak kendini ön plana çıkarabilirsin. Hem iş hem de sosyal yaşamına dair işlerini sonuca ulaştırmak için bireysel kararlar alabilir, enerjini ve cesaretini duygu ve isteklerini ifade etmekte kullanabilirsin. Yenilenme ihtiyacı hissedeceğin bir dönemdesin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün özgürlüğüne ve bireyselliğine daha düşkün olabilir, düşüncelerini açıkça ifade edebilirsin. Kafanda yeni yeni şekillenmeye başlayan düşünceleri hayata geçirmek için acele etmemeli, en azından yarın gerçekleşecek yeniayı beklemelisin. İhmal ettiğin dostları aramak için uygun bir gün.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; kontrolün sende olmadığı birkaç günün ardından harekete geçmeye hazır olabilirsin ancak sabırsız olmamalı kendine biraz daha zaman tanımalısın. Bugün sana ayak bağı olan kişi ve konuları geride bırakmak, bireysel kararlar almak niyetinde olabilirsin. Henüz duygularını paylaşmaya hazır değilsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; sabah saatlerinden itibaren etrafında hızlı gelişmeler olabilir ve sen bunlara ayak uydurmak zorunda kalabilirsin. Yakın ilişki de olduğun kişilerin bir anda yaptıkları teklifleri düşünmeye fırsat bulamadan harekete geçebilirsin. Karşındakilerin dinamik ve enerjik tavırları seni heyecanlandırabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; duygusal açıdan hassas geçen birkaç günün ardından enerjik bir güne başlayabilirsin. Çalışma ortamında hızla harekete geçip bir an önce işlerini bitirmeye ve sonuç almaya yönelebilir, bu arada hırslı ve biraz da acımasız davranabilirsin. Yoğun olmana rağmen akrabalarına da zaman ayırabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; önümüzde ki birkaç gün hem enerjin hem de cesaretin tavan yapabilir. Ev, aile, iş derken kendine zaman ayıramamış olabilirsin. Bugün sadece kendinle ilgilenmek ve keyif aldığın konularla ilgilenmek isteyebilir, kafandan sıkıntıları atarak yenilenebilir, sosyal aktiviteler içinde yer alabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; yakın çevreni düşünmek ve olaylar üzerine kafa yormaktan sıkılarak birazda aklına estiği gibi davranmak isteyebilirsin. Başlangıçlarda bulunacak cesarete sahip olsan da biraz daha zamana ihtiyacın var. Bugün yarım kalan ya da ihmal edilmiş işleri hızla bitirerek sonuca ulaşabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; beklenmedik yolculuk fırsatlarıyla karşılaşabilir, hemen çantanı alıp yola koyulabilirsin. Kendini ifade ederken cesur olduğun kadar agresif ve hırslı da davranarak yakınlarınla ilişkini zora sokabilirsin. Biraz sakin olabilirsen önümüzde ki günlerde yeni fırsatlarla karşılaşabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; birkaç gündür kendi istek ve hedeflerine odaklıydın. Sabah saatlerinden itibaren değişen koşullarla birlikte farklı bir boyuta geçebilir; başlattığın işlerin maddi manevi tarafıyla ilgilenebilirsin. Her zamankinden daha enerjik ve kararlı olacağından bugün işlerini sonuca ulaştırabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.