4 Nisan 2018 Burç Yorumları

Hızlı ve enerji dolu bir güne başlamak için kemerlerinizi bağlayın! Ancak hız yapmamakta ısrarcı olun, malum yolun sonunun nereye çıkacağını kestiremeyebiliriz. Aslında iyi bir güne kapılarımızı açmamıza rağmen yine de bazı olumsuzluklara karşı hazır olmakta fayda var. Hırsımızın kurbanı olmamak adına adımlarımızı düşünerek atmamız, aceleci davranmamız yararımıza olacak. Aman bardağı taşırmamaya dikkat!

Sevgili Koç; sabah saatlerinde eksiklerini gidermeye çalışabilir, maddi konular üzerine derin düşüncelere dalabilirsin. Öğleden sonra bu ruh halinden sıyrılarak daha maceracı ve iyimser hissedebilirsin. Sosyal medya üzerinden düşüncelerini paylaşabilir veya organizasyonlar planlayabilirsin.

Sevgili Boğa; günün ilk bölümünde ilişkilerdeki sorun veya sorumlulukları ön planda tutabilir, sevdiklerinle durum değerlendirmesi yapabilirsin. İlerleyen saatlerde ise gerek duygusal gerek maddi konularda daha iyimser ama risk almaya hazır bir pozisyonda olabilirsin.

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde birkaç gündür süren yoğunluğun sonuna gelebilir, eksik kalan işlerini tamamlayabilirsin. Ancak öğleden sonra ikili ilişkiler ve ortaklıklara dair pozitif koşullar gündeme gelebilir, daha keyifli olabilirsin. Olayların kontrolünü karşı tarafa bırakıp biraz rahatlamak isteyebilirsin.

Sevgili Yengeç; güne duygularının etkisinde başlayabilir, sevdiklerinle arandaki sorunları konuşarak çözebilirsin. Fakat ilerleyen saatlerde kendini daha neşeli hissedebileceğin koşullar içinde olabilir, yoğun bir çalışma temposuna girebilirsin. Akrabalarınla bir araya gelmenin planlarını yapabilirsin.

Sevgili Aslan; sabah saatlerini evin, ailen ve geçmişe ait konulara dönük geçirebilir; duygusal bir ruh hali içinde olabilirsin. İlerleyen saatlerde ise kendini çok daha mutlu ve maceracı hissedebilir; arkadaşların, sevdiklerin ve çocuklarla beraber olmaktan keyif alabilir, alışverişe çıkıp, kendini şımartabilirsin.

Sevgili Başak; günün ilk bölümünde son günlerde aldığın kararların üstünden geçebilir, bazı konularda kendini yanlış ifade ettiğini görerek düzeltme yoluna gidebilirsin. Ancak ilerleyen saatlerde değişen koşullar; olaylara daha farklı gözle bakmaya ve pozitif değerlendirmeler yapmaya olanak sağlayacaktır.

Sevgili Terazi; güne duygusal olarak gergin ama yapılacak işlere odaklanmış başlayabilirsin. Parasal konularla ilgili endişelerin öğleden sonra olumlu etkilerin devreye girmesiyle giderilebilir. Yakın çevren ve kardeşlerinle iletişimin artabilir, sana keyif verecek haberler alabilirsin.

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde kendinle ilgilenmek ve yarım kalan işlerini tamamlamak isteyebilirsin. Sonrasında ise iyimser ve pozitif bir ruh haline bürünebilir; maddi kazançların veya kişisel değerlerin üzerine düşünebilirsin. Verilen sözlere güvenerek bütçeni aşan harcamalara kalkışmamalısın.

Sevgili Yay; güne düşük bir enerji ve motivasyon kaybıyla başlayabilir, mümkünse evden hiç çıkmamak isteyebilirsin. Bu ruh haline rağmen öğleden sonra burcuna geçen Ay ile birlikte kendini daha iyi hissedebilirsin. İleriye dönük planlar yapabilir; geleceğe dair kararlar alabilirsin.

Sevgili Oğlak; güne tamamlanması gereken işlere ve üzerinde çalıştığın projeye odaklanarak başlayabilirsin. Öğleden sonra ise kendi ihtiyaçlarına yönelebilir; yorgunluğunu dinlenerek ve yalnız kalarak atabilirsin. Atacağın adımlarda karşına çıkan engeller moralini hemen bozarak sinirlerinin gerilmesine neden olabilir.

Sevgili Kova; iş ve sosyal hayatında yarım kalan işler veya artık sonlandırmak istediğin meseleler seni oyalayabilir ve gerginlik yaratabilir. İlerleyen saatlerde ise ruh halin değişebilir; geleceğinle ilgili daha iyimser hissedebilirsin. Arkadaşlarınla sohbet etmek keyfini yerine getirebilir.

Sevgili Balık; günün ilk yarısında zihinsel konsantrasyon sağlayabilir ve fikir alışverişleri yapabilirsin. Fakat sonrasında yoğun bir tempo içine girebilir, iş ve sosyal hayatın içinde bir koşturmaca yaşayabilirsin. Gerçi girişimlerinden sonuç almakta zorlanabilir ve daha çok zamana ihtiyacın olduğunu fark edebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.