4 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları

Sabah saatlerinden itibaren huzur ve konfor ihtiyacımız artabilir, maddi manevi değerleri muhafaza etmek için farklı arayışlara girebiliriz. Bugün inat etmeden karşımıza geleni yaşamalı, uzun vadeli çıkarları gözetmek için direnmemeliyiz. Hatta mali yük getiren konu ve işlerden vazgeçmek için en uygun zamandayız. Akşama kadar tembellik yapmak, sosyal ortamımızda keyifli organizasyonlara katılmak ve güzel sofralarda oturmak isteyebiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir! 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; önümüzde ki birkaç gün boyunca ayaklarını yere sağlam basarak ilerlemende yarar var. Yeteneklerin ve değerlerinle ilgili yaşadığın farkındalık seni zihinsel olarak geliştirebilir. Özellikle bütçenle ilgili gerçekçi ve akılcı planlar yapmalı, dengenin bozulmaması için çaba sarf etmelisin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; burcuna geçen Ay ile yaşayacaklarını kontrol altında tutabilir; kendini daha rahat ifade edebilirsin. Yarın gerçekleşecek yeniay öncesi tam bir hesaplaşma yapabilir, doğru ve yanlışlarını gözden geçirerek kendine yeni hedefler koyabilirsin. Ne istediğini bilerek harekete geçeceğin bir süreçtesin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; kendi istek ve ihtiyaçlarına yönelik hareket etmek istemene karşın içinde bulunduğun koşullar girişimlerde bulunmana izin vermeyebilir. Bugün bilinç altında seni uyaran ve farkındalık yaşamana neden olan durumlarla karşılaşabilirsin ancak kendini kıstırılmış hissettiğinden içine kapanabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün finansal olayların ve başkalarının güvenini kazanma ihtiyacının olduğu konular seni fazlasıyla meşgul edebilir. Arkadaşlarının senden mali destek istemesi rahatsızlık verebilir. Olayları olduğundan fazla büyütmemeli; gruplar içinde ki varlığını bir süre için askıya almalısın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; sabah erken saatlerden itibaren iş hayatında hızlı gelişmeler olabilir. Ancak bu hıza yetişmekte biraz zorlanabilir ve kendini geriye çekebilirsin. Aslında kariyer hedeflerinle ilgili ön hazırlıkları yaparken bazı konuların farkına varabilir, duygu ve düşüncelerini herkese açıklayabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; aklına gelen fikirler ya da kulağına gelen duyumlar bir çeşit aydınlanma yaşamana yol açabilir. İletişim, yolculuk ve ticarete dair işlerindeki artış beklentilerini yükseltebilir. Sosyal medyada ki görüş alış verişi bilgi birikimini çoğaltabilir ve kendini sorgulamana yol açabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; duygusal paylaşımlarda ve sadakat beklentilerinde güven ihtiyacının artması krizleri açığa çıkarabilir. Hemen panik yapmamalı, yeniay öncesi sakin kalmaya çalışmalısın. Gelecekle ilgili beklentilerini mantık çerçevesinde değerlendirmeli; hayale kapılmadan ve kendini kandırmadan ilerlemelisin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugünlerde sağlam ve emin adımlarla ilerlemek ve karşındakilere güvenmek istiyorsun. Kuracağın bağlarda finansal konuların da önemli olması sen her zamankinden fazla şüpheyle bakmaya ve analiz yapmaya yöneltebilir. Yakın ilişki de olduğun kişilerin duygularını açığa çıkarması işine yarayabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; çalışma ortamında değişiklikler olacağını öğrenebilirsin. Arka planda koşulların ne derece sağlam ve güvenilir olduğunu araştırmadan adım atmamanda yarar var. Bir yandan bu değişikliği isterken bir yandan da farklı bir pozisyonun getirdiği korku ve güvensizliği yaşayabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; son günlerdeki hareketlilik seni çok yormuş olabilir. Bugün kendine zaman ayırmak, hobilerinle ilgilenmek veya duygularını doya doya yaşamak isteyebilirsin. Bildik ve tanıdık bir ortamda olup, sevdiklerinle çevrili olmanın huzurunu yaşayabilir, içten içe şansının açıldığını düşünebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; eve, aileye, işe dair alanlarda bazı bitiş ve başlangıçlar yapmanın arifesindesin. Ayağını yere sağlam basarak ilerleyebilir, içinde bulunduğun durumu çok yönlü değerlendirerek sıfır riskle harekete geçmek isteyebilirsin. Dağılmadan ve keyfiyete düşmeden hareket etmelisin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sabah saatlerinde aldığın haberler harekete geçmeni gerektirse de içinde bulunduğun koşulları değiştirmek sana çok zor gelebilir. Ancak temkinli ve istikrarlı hareket edebilmek için mantıklı düşünmeye çalışmalı, hayale kapılmadan ve başkalarına fazla güvenmeden yola çıkmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.